Magnat Prime Classic

Cena:
199,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 3,98 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Špičkový 2-pásmový bezdrôtový reproduktor Magnat Prime Classic v retro prevedení svojím dizajnom a skvelými vlastnosťami ideálne zapasuje do každej domácnosti. Ponúka celkový výkon 20 W, vďaka ktorému bude prehrávaná produkcia čistá a jasná. Telo zariadenia je zhotovené z masívneho dreva a kompaktného, pevného MDF krytu. Srdce reproduktora tvoria štyri šasi reproduktorov, vpredu je zase umiestnený výkonný subwoofer a na ešte lepšie obohatenie tónov slúži basový menič s priemerom 100 mm. Bezproblémové pripojenie zabezpečuje technológia Bluetooth a analógový 3,5 mm konektor. Ovládanie je veľmi jednoduché, a to prostredníctvom smartfónu alebo otočného ovládača na bočnej strane reproduktora.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Skvostný 2-pásmový bezdrôtový reproduktor Magnat Prime One v elegantnej šedo-čiernej farbe svojím dizajnom a skvelými vlastnosťami ideálne zapasuje do každej domácnosti. Ponúka celkový výkon 25 W, vďaka ktorému bude prehrávaná produkcia čistá a jasná. Telo zariadenia je zhotovené z 10 mm hliníkového horného panelu a pevného MDF krytu, a to všetko je zabalené do modernej textílie. Srdce reproduktora tvoria dva 2-pásmové systémy, ktoré zaručujú jemné rozlíšenie zvuku. Na ešte lepšie obohatenie tónov slúži veľký basový menič s priemerom 130 mm. Bezproblémové pripojenie zabezpečuje technológia Bluetooth 4.0 a analógový 3,5 mm konektor.

Základné parametre

  • Značka: Magnat
  • Wi-Fi: Nie
  • Bluetooth: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Špičkový aktívny Bluetooth reproduktor

Prime predstavuje generáciu multifunkčných streamovacích reproduktorov s originálnymi hi-fi štandardmi. Prime Classic je kompaktný a obzvlášť ľahko použiteľný Bluetooth reproduktor v tejto produktovej rade. Jeho rozmery sú praktické, zatiaľ čo masívne drevené puzdro a na komponenty bohaté šasi zdôrazňujú jeho úžasne vysoké štandardy z hľadiska zvuku. Nadčasový dizajn je založený na jeho hi-fi predkoch minulých čias. Nemali by ste sa však dať oklamať jeho retro šarmom - Prime Classic je plný špičkových technológií.

Riadiace centrum

Prevádzku vnútri Magnat Prime Classic zabezpečuje moderný zosilňovač triedy D s celkovým počtom troch kanálov. Dva z nich poháňajú dvojicu širokopásmových meničov v strednom a výškovom rozsahu, zatiaľ čo tretí je výlučne zodpovedný za rozsah basov. Ovláda integrovaný basový menič s vyšším výkonom. Zosilňovač je riadený digitálnym procesorom poslednej generácie. Mini-počítač sa stará nielen o riadenie zvuku a jeho distribúciu na tri kanály, ale monitoruje aj zosilňovače v reálnom čase a zaisťuje, že Prime Classic ponúka vždy optimálny zvukový zážitok.

Bezdrôtové prehrávanie

Vďaka technológii Qualcomm aptX sa hudba prenáša do reproduktora z ľubovoľného Bluetooth zdroja v bezdrôtovom režime a s kvalitným zvukom. Model Prime Classic je veľmi ľahko ovládateľný prostredníctvom smartfónu alebo pomocou otočného ovládača na bočnej strane prístroja. Jeho analógový 3,5 mm vstup poskytuje prístup k iným mobilným a stacionárnym zvukovým zdrojom.

Kvarteto výkonu 

Napriek kompaktnému MDF krytu Prime Classic je prevod výkonu zosilňovača na zvuk zabezpečený až štyrmi šasi reproduktorov. Za stereofónnu panorámu je vpredu zodpovedná dvojica 2 x 58 mm širokopásmových šasi. Obzvlášť silný magnetický pohon zabezpečuje extrémne vibrácie ľahkým papierovým membránam. Vpredu v strede je umiestnený výkonný 85 mm subwoofer s dlhým zdvihom. Spolu s basovým meničom s priemerom 100 mm - umiestneným v spodnej časti krytu pre optimálnu akustiku - Prime Classic ponúka vysokú presnú reprodukciu basov s absolútne žiadnym okolitým hlukom.

Skutočný zvuk 

V hudobnom vyjadrení je Prime Classic skutočne všestranný. Pôsobí s príjemnou zvukovou scénou vo všetkých hudobných smeroch bez toho, aby zanedbával detaily a dynamiku. Toto silné basové duo ponúka mimoriadne silnú a jasnú reprodukciu basov. Stereofónne duo na prednej strane funguje stručne a presne a prináša pôsobivo dynamický a prirodzený zvuk. Vďaka technológii Bluetooth je Prime Classic otvorený všetkým moderným zdrojom streamingu a hudobným službám. 

Vlastnosti

  • Magnat basový menič so zvýšenou dynamikou a zlepšenou účinnosťou

  • Optimalizované laserovým asistenčným systémom merania Klippel

  • Subwoofer so šasi

  • Filtračný obvod pre optimalizáciu frekvenčnej odozvy v subwooferoch

  • Aktívne ovládaný obvod pre obmedzenie zdvihu kónusu

  • DSP-Controlled

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Magnat
iWi-Fi: Nie
iBluetooth: Áno
USB port: Nie
iIntegr.čítačka kariet: Nie
Frekvenčný rozsah (Hz): 40-25000
iAirplay: Nie
RMS výkon: 20 W
iNFC: Nie
Typ reproduktora: 2 - pásmový
Počet reproduktorov: 1

Ďalšie vlastnosti

Značka: Magnat
iSmart: Nie
iStupeň krytia: nemá

Konektivita

iWi-Fi: Nie
iBluetooth: Áno
USB port: Nie
Výstup pre slúchadlá: Nie
iEthernet / LAN pripojenie: Nie
iAirplay: Nie
iNFC: Nie
AUX vstup: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: hnedá
Šírka: 33,9 cm
Výška: 15,5 cm
Hĺbka: 16,2 cm
Hmotnosť: 3 Kg

Pamäť

iIntegr.čítačka kariet: Nie

Rádio

FM rádio: Nie
DAB: Nie

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 40-25000
Multizone: Nie
RMS výkon: 20 W

Reproduktory

Typ reproduktora: 2 - pásmový
Počet reproduktorov: 1

Display/Grafika

Vstavaný displej: Nie

Energetické údaje

Napájanie: 230 V

Ostatné

Kód produktu: 173000

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore