Magnat Prime One

Cena:
399,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 7,98 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Skvostný 2-pásmový bezdrôtový reproduktor Magnat Prime One v elegantnej šedo-čiernej farbe svojím dizajnom a skvelými vlastnosťami ideálne zapasuje do každej domácnosti. Ponúka celkový výkon 25 W, vďaka ktorému bude prehrávaná produkcia čistá a jasná. Telo zariadenia je zhotovené z 10 mm hliníkového horného panelu a pevného MDF krytu, a to všetko je zabalené do modernej textílie. Srdce reproduktora tvoria dva 2-pásmové systémy, ktoré zaručujú jemné rozlíšenie zvuku. Na ešte lepšie obohatenie tónov slúži veľký basový menič s priemerom 130 mm. Bezproblémové pripojenie zabezpečuje technológia Bluetooth 4.0 a analógový 3,5 mm konektor.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Špičkový univerzálny bezdrôtový reproduktor Yamaha MusicCast 50 v elegantnom bielom farebnom prevedení svojím dizajnom a inovatívnymi vlastnosťami skvele zapasuje do vašej domácnosti. Ponúka celkový výkon 70 W, čím zaručuje čistú a jasnú produkciu s vysokým rozlíšením. Pýši sa vstavanými hudobnými streamingovými službami (Spotify, Deezer atď.), multiroom technológiou, kompatibilitou ovládania hlasu Alexa, budíkom či soft-touch ovládaním. Jeho špecifikom je aj možnosť pripojenia k televízoru pre inovovaný zvuk. Bezdrôtovo sa budete môcť pripojiť prostredníctvom Bluetooth alebo Wi-Fi s AirPlay. Tento model možno jednoducho spárovať s druhou jednotkou pre skvostný stereo zvuk, ale poslúži aj ako náhrada priestorového reproduktora.

Základné parametre

 • Značka: Yamaha
 • Wi-Fi: Áno
 • Bluetooth: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Magnat Prime One 

Magnat Prime One je číslo 1 radu Connected Audio od spoločnosti Magnat. Vytvára dokonalú symbiózu moderného streamingu a hi-fi stereofónneho zvuku. Táto kombinácia zvyšuje kategóriu praktických Bluetooth reproduktorov na novú úroveň zvuku.

Elegantné a kvalitné telo

Reproduktor disponuje elegantnými materiálmi - vrátane 10 mm hrubého hliníkového horného panelu a extrémne pevného MDF krytu v modernej textílii. Elegantný vzhľad sprevádza dokonalý pocit. Ovládacie prvky Prime One sú vyrobené z pevného hliníka, rovnako ako horný panel. Minimalistická, jasná koncepcia ovládania zdôrazňuje puristickú povahu tohto Bluetooth reproduktora referenčnej triedy. Avšak nielen vonkajšie vlastnosti sú tie, ktoré robia Magnat Prime One tak pôsobivým. 

2 x 2-pásma pre najlepší zvuk

V srdci vysokokvalitnej stereofónnej reprodukcie sú 2 x 2-pásmové systémy, ktoré číhajú za tkaninou antracitovej farby Prime One. Reproduktor disponuje kombináciou technológie Klippel optimalizovaného, vysoko impulzného 84 mm basového meniča a 25 mm tkaného kužeľa na každej strane. Tento typ nastavenia možno nájsť takmer vo všetkých kompaktných vysokovýkonných reproduktoroch, a to z dobrého dôvodu: pre dokonalé a jemné rozlíšenie zvuku v celej oblasti počúvania sú 2-pásmové systémy tým najlepším. Výnimočne veľký basový menič s priemerom 130 mm obohacuje zvuk Prime One s čistou reprodukciou nízkych basov bez akéhokoľvek hluku prietoku.

Moderná digitálna technológia

Ovládaná zozadu, zatiaľ čo je rovnako súčasťou centrálneho komponentu, je vysokokvalitná časť zosilňovača Prime One. Integrovaný modul poskytuje skvelý zvuk vďaka technológii Bluetooth 4.0 vrátane technológie Qualcomm aptX. Štyri samostatné kanály zosilňovača vrátane aktívneho filtrovania cez digitálny signálny procesor dodávajú každému jednotlivému šasi optimálny zvuk bez straty. Efektívna technológia triedy D zabezpečuje luxusný výkon zo zosilňovačov s minimálnym ohrievaním. Prime One je vybavený aj analógovým 3,5 mm konektorom pre pripojenie iných zdrojových zariadení. Nabíjací výstup USB napája mobilné zariadenia až do 2,0A.

Originálne HiFi v malom priestore

Prime One poskytuje high-end, bohato detailnú, jemne usporiadanú a úplne hi-fi zvukovú paletu. Dva dvojpásmové systémy vytvárajú dôveryhodnú trojrozmernosť pred poslucháčom a prinášajú tie skvelé detaily do uší po celej pracovnej ploche. Tento precízny zvuk a neutralita dáva Prime One tónovú autoritu, ktorá je jedinečná v Bluetooth segmente.

Vlastnosti

 • Subwoofer s vysokým zdvihom pre maximálny výkon v basovom rozhraní

 • Výhybka s optimalizáciou amplitúdy a fázy

 • Magnat basový menič so zvýšenou dynamikou a zlepšenou účinnosťou

 • Optimalizované laserovým asistenčným systémom merania Klippel

 • Subwoofer so šasi

 • Filtračný obvod pre optimalizáciu frekvenčnej odozvy v subwooferoch

 • Aktívne ovládaný obvod pre obmedzenie zdvihu kónusu

 • DSP-Controlled

 • Výškový menič so širokým obložením pre zosilnené vlastnosti rozptylu

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Magnat
iWi-Fi: Nie
iBluetooth: Áno
USB port: Áno
iIntegr.čítačka kariet: Nie
Frekvenčný rozsah (Hz): 38-30000
iAirplay: Nie
RMS výkon: 25 W
iNFC: Nie
Typ reproduktora: 2 - pásmový
Počet reproduktorov: 1

Ďalšie vlastnosti

Značka: Magnat
iSmart: Nie
iStupeň krytia: nemá

Konektivita

iWi-Fi: Nie
iBluetooth: Áno
USB port: Áno
Výstup pre slúchadlá: Nie
iEthernet / LAN pripojenie: Nie
iAirplay: Nie
iNFC: Nie
AUX vstup: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: sivá
Šírka: 38,5 cm
Výška: 12,2 cm
Hĺbka: 25 cm
Hmotnosť: 6 Kg

Pamäť

iIntegr.čítačka kariet: Nie

Rádio

FM rádio: Nie
DAB: Nie

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 38-30000
Multizone: Nie
RMS výkon: 25 W

Reproduktory

Typ reproduktora: 2 - pásmový
Počet reproduktorov: 1

Display/Grafika

Vstavaný displej: Nie

Energetické údaje

Napájanie: 230 V

Ostatné

Kód produktu: 173005

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore