Magnat Signature 507 čierny (1 ks)


Reproduktor, stĺpové, 4 - pásmové, Farba čierna, RMS výkon: 200 W, Maximálny výkon: 350 W, 5 × menič, Frekvenčný rozsah: 23-53000 Hz, Citlivosť: 92 dB, Impedancia: 4 ohm. Viac info

Farba


Cena 649,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 13,00 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 65,00 €

Podrobnosti splátok
Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Popis produktu

Elegantný 4-pásmový stĺpový reproduktor Magnat Signature 507 v čiernej farbe ponúka perfektný zvuk a skvelo doplní vašu domácu reprosústavu s úctyhodným RMS výkonom 200 W (max. výkon 350 W). Disponuje dvomi basovými reproduktormi (2x 170 mm) a subwooferom optimalizovanými firmou Klippel, 0,75” super-tweeterom 1,2” dome-tweeterom s Hi-Res certifikáciou a dvomi f-max kopulami. Na prednej strane nájdete panel s integrovanými vlnovodmi, ktorý optimalizuje vlastnosti rozptylu, a nechýba ani technológia bass reflex. Na spodnej strane sú umiestnené hroty pre bezpečné polohovanie a lepšie akustické vlastnosti. Cena je za 1 kus! Ide o bytové stereo reproduktory, preto je vhodné objednávkové množstvo 2 ks.

Model so 4-pásmovým systémom 

  • Hi-Res certifikovaný duálny výškový reproduktor s dvoma kopulami f-max 

  • 4-pásmový reproduktor s technológiou bass reflex 

  • Odvetrávaná jednotka hlasových cievok pre maximálnu odolnosť a dynamiku 

  • Hroty pre bezpečné polohovanie a lepšie akustické vlastnosti 

Najvyššie reproduktory 

Reproduktory majú duálny basový reproduktor, výsledkom čoho je, že 507 má 170 mm basovú stredovú jednotku a basové reproduktory rovnakej veľkosti, čo umožňuje reprodukovať zodpovedajúcim spôsobom nižšie frekvencie. Má samozrejme tiež Hi-Res certifikovaný duálny výškový reproduktor s dvoma f-max kopulami. Predný panel s integrovanými vlnovodmi tiež optimalizuje vlastnosti rozptylu. Použité sú aj kvalitné pripojovacie svorky, ktoré umožňujú použitie najlepších káblov, ako aj uľahčenie bi-wiring zapojenia alebo bi-amping zapojenia. Je samozrejmé, že 507 je vhodný ako stereofónny reproduktor aj ako predný kanál v systéme domáceho kina. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Frekvenčný rozsah (Hz) 23-53000 Hz
RMS výkon 200 W
Typ reproduktora 4 - pásmové

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Magnat Signature 507 čierny (1 ks)

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami