Mankeel Acton MK019 čierny

  • Doprava zadarmo
  • Výpredaj −28 %

Hoverboard, Maximálna nosnosť: 100 kg, Určenie: univerzálny, Kapacita batérie: 4,4, Maximálny dojazd: 15 km, Výkon motora: 250 W, Max. rýchlosť: 15 km/hod.. Viac info


Cena 129,99 €

Zľava 28 % z predchádzajúcej ceny: 179,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 2,60 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

3,0 / 5

40% Kvalita
Priemerná

40% Hodnota za peniaze
Priemerná

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Hoverboard Mankeel Acton MK019 je skvelým pomocníkom na presun po meste určených pre ľudí ktorí dopravu vnímajú moderne.

Príťažlivý LED dizajn

Základná nosná konštrukcia hoverboardu Acton je vyrobená z odolného hliníka, vďaka čomu je veľmi ľahká a súčasne pevná. Povrch zaujímavo rieši čierny plastový kryt, ktorý je vhodne doplnený LED-diódami po stranách a vpredu. LED svetielka sú aj kolesách.

Bezpečná jazda

Nášľapné plošiny sú potiahnuté protišmykovým materiálom, vďaka čomu sa na nich budete cítiť bezpečne nielen pri jazde v nepriaznivom počasí, ale aj pri nastupovaní a zostupovaní. Pevná a odolná základná doska má dobre rozloženú váhu, vďaka čomu sa na nej ľahko udržiava balans. O rovnováhu sa ale stará najmä gyroskop s inteligentnými mikročipmi.

Veľké pneumatiky

Naozaj veľké 10-palcové (25,5 cm) pneumatiky sa postarajú o komfort pri jazde na nerovných povrchoch. Navyše vynikajúco tlmia nárazy. Svojou šírkou a dezénom zase zabezpečia krátku brzdnú dráhu.

Skvelá nosnosť

Najvyššie povolené zaťaženie tohto hoverboardu je vynikajúcich 100 kg, čo znamená, že sa na nej môže odviezť takmer každý, väčšina dokonca aj s bežnou batožinou. Zabezpečuje to výnimočne pevná konštrukcia, pripravená odolávať tak nerovnostiam povrchu ako aj nepriazni počasia.

Vysoká rýchlosť

Dva elektromotory s výkonom 250 W znamenajú, že môžete ísť naozaj rýchlo. Na rovine dosiahnete rýchlosť až 15 km/h a v členitejšom teréne zvládnete aj 11° stúpanie. V každom prípade, budete až tri krát rýchlejší ako keby ste išli pešo. Bežne totiž človek prejde za hodinu zhruba päť kilometrov. S hoverboardom Acton ich zvládnete 15.

Silná batéria

Lítium-iónová batéria s kapacitou až 4,4 Ah dodá dostatok energie počas dlhej doby. Na jej plné dobitie budete potrebovať 3 až 4 hodiny. Z hoverboardu Acton práve batéria robí ideálny dopravný prostriedok na každý deň. Pri plnom nabití dosiahnete dojazd až 15 km, čo stačí na viac, ako len na cestu do školy a späť.

Ľahká manipulácia

Celý hoverboard váži iba 10 kg, vďaka čomu sa relatívne ľahko prenáša – po schodoch, cez obrubníky či iné prekážky. Na jeho uchopenie slúži praktická rukoväť. Vďaka jeho spratným rozmerom viete s hoverboardom Acton ľahko nastúpiť do dopravného prostriedku, a tým sa skvele hodí aj na kombinovaný presun mestom. Veľa miesta nezoberie ani v kufri vášho auta či v domácnosti.

Vidieť a byť videný

S hoverboardom Acton môžete jazdiť v akúkoľvek dennú či nočnú hodinu. O to, aby vás bolo dobre vidieť sa postarajú LED diódy vpredu a na blatníkoch kolies. Navyše sa pri jazde rozžiaria aj samotné kolesá hoverboardu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna nosnosť 100 Kg
Kapacita batérie 4.4 Ah
Max. rýchlosť 15 km/hod.
Dojazd 15 km
Výkon motora 250 W

Hodnotenie

3,0 / 5

1 recenzia Mankeel Acton MK019 čierny

40% Kvalita
Priemerná

40% Hodnota za peniaze
Priemerná

Ako pracujeme s recenziami

Marcel

13. 4. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Priemerná

Hodnota za peniaze Priemerná