Mankeel CityJet čierna

Cena:
319,00 €

Pôvodná cena 399,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 6,38 €

Odporúčame tieto služby

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Elektrická kolobežka Mankeel CityJet so silnou batériou, optimálnym dojazdom až 30 km a skutočne slušnou maximálnou rýchlosťou do 25 km/h. A to nielen na rovine, ale aj do mierneho kopca. Vďaka svojej kompaktnosti ju zložíte a rozložíte v priemere za 3 sekundy a pohodlne ju môžete prenášať iba v jednej ruke. Tento model sa môže pochváliť nosnosťou až 100 kilogramov. Čitateľný displej vás bude informovať o aktuálnej rýchlosti a stave batérie. O vašu bezpečnosť sa stará najnovšia technológia elektronických bŕzd, protišmykové pneumatiky a robustný rám. Je to jednoducho skvelý pomocník, keď idete do práce alebo za zábavou.

Zobraziť celý popis

 • Akcia
 • Doprava zadarmo
 • Zľava 20 %
Popis produktu

Pevná konštrukcia

Elektronická kolobežka Mankeel CityJet dokázala spojiť moderný dizajn s materiálovou spoľahlivosťou. Rám je vyrobený z hliníka, vďaka čomu je veľmi ľahký, ale zároveň pevný a odolný. Materiál má nízku tepelnú vodivosť, takže v horúcich letných dňoch nehrozí nepríjemné popálenie.

Skladací mechanizmus

Kolobežku zložíte za tri sekundy a stačia vám tri jednoduché pohyby. Potom s ňou môžete pohodlne nastúpiť do vozidla, uložiť ju do kufra automobilu alebo kamkoľvek budete potrebovať. Celá e-kolobežka váži iba 12,4 kg, takže je s ňou ľahká manipulácia aj pri prekonávaní schodov, obrubníkov alebo iných prekážok.

Dostatočná nosnosť

Maximálne prípustné zaťaženie tejto e-kolobežky je 100 kg, čo znamená, že sa na nej môže odviezť takmer každý. Zaisťuje to mimoriadne pevná konštrukcia, ktorá je pripravená vydržať aj nerovnosti povrchu a nepriaznivé poveternostné podmienky.

Výkonný akumulátor

Li-Ion 7,8 Ah batéria umožňuje dlhodobo vysoký výkon. K úplnému nabitiu budete potrebovať iba 3 - 5 hodín. Je uložená v spodnej časti tela kolobežky, čo prispieva k stabilite a bezpečnosti pri jazde. Na každodenné použitie je táto e-kolobežka dokonalou voľbou, pretože pri plnom nabití má dojazd až 30 km (v závislosti od rýchlosti a hmotnosti osoby), čo stačí na cestu do školy alebo do práce a späť.

Elektromotor s dostatočnou rýchlosťou

Mankeel CityJet s výkonom 250 W vyvinie dostatočnú rýchlosť. Na rovine dosiahne rýchlosť až 25 km/h, zatiaľ čo v členitejšom teréne zvládnete až 11 % stúpanie.

2 jazdné režimy

Budete chcieť jazdiť ekologicky či požičať kolobežku menej skúsenému jazdcovi, alebo sa len potrebujete niekam dostať čo najrýchlejšie, k dispozícii sú dva jazdné režimy. Prepínanie medzi nimi je veľmi jednoduché, takže môžete počas jazdy pružne reagovať na zmeny okolitých podmienok.

Efektívne brzdenie

Duálna brzda - elektrická vpredu a kotúčová na zadnom kolese. Jazdou sa energia nie len spotrebúva, ale aj vyrába vďaka technológii KERS. Napríklad pri brzdení alebo zjazde z kopca sa inovatívna technológia stará o dobíjanie batérie rekuperáciou.

Bezpečnosť

8,5 palcové pneumatiky svojou šírkou a dezénom zabezpečujú nielen krátku brzdnú dráhu, ale aj stabilitu a komfort pri jazde na nerovných povrchoch. Nášľapná plošina disponuje protišmykovým materiálom, takže sa na nej budete cítiť bezpečne aj pri nepriaznivejšom počasí, či pri výmene nôh počas jazdy. O to, aby vás bolo dobre vidieť sa postarajú reflexné prvky na bokoch oboch kolies a zadné červené svetlo, slúžiace aj ako brzdové.

LCD displej

Displej je navrhnutý tak, aby bol minimalistický a prehľadný. V hornej časti je možné vidieť aktuálne zvolený jazdný režim a informácie o zapnutých svetlách. Veľké čísla v strede ukazujú aktuálnu rýchlosť, pod ktorou je farebný indikátor stavu batérie a v spodnej časti displeja je umiestnená ikona tempomatu a bluetooth.

Praktická aplikácia

V aplikácii YouFS pripojenej cez rozhranie bluetooth môžete sledovať svoju aktuálnu rýchlosť, počet najazdených kilometrov a mnoho ďalších indikátorov. Umožňuje prepínať jazdné režimy, ovládať svetlá a prípadne zapnúť/vypnúť motor. Aplikácia je kompatibilná so systémom Android aj iOS.

Legálna prevádzka

Nie každá elektrická kolobežka môže na cesty. To sa ale netýka Mankeel CityJet, ktorá spĺňa všetky podmienky na prevádzku na pozemných komunikáciách, rovnako ako napríklad bicykel. Vždy však dodržujte pravidlá cestnej premávky a nezabúdajte na prilbu a iné ochranné pomôcky.

Technická špecifikácia Mankeel CityJet

 • Výkon motora: 250 W
 • Maximálna rýchlosť: až 25 km/h
 • Maximálny dojazd: 20-30 km
 • Maximálne možné stúpanie: 11 %
 • Batéria: 7,8 Ah Li-Ion
 • Doba nabíjania: 3 až 5 hodín
 • Svetlá: áno, predný LED svetlomet, zadné brzdové svetlo
 • Brzda predná: elektrická rekuperačná so systémom KERS
 • Brzda zadná: kotúčová
 • Veľkosť pneumatík v palcoch: 8,5
 • Materiál: hliník
 • Typ pneumatík: pevné bezdušové
 • Maximálna nosnosť: 100 kg
 • Hmotnosť: 12,4 kg
 • Farba: čierna

Obsah balenia

 • Kolobežka Mankeel CityJet
 • Nabíjačka
 • Imbusový kľúč
 • Návod na použitie

Používaj vyznačené cyklistické trasy

Ak je to možné, použi trasu a cestu vyznačenú pre bicykle, ak nie, jazdi na okraji vozovky. Rešpektuj všetky dopravné predpisy. Nepoužívaj na jazdu chodník, iba ak by ti to umožňovali dopravné predpisy. Rovnako ako pri bicyklovaní, aj tu je najlepšie vždy nosiť prilbu pri jazde.

Vždy dodržuj dopravné predpisy

Nezabudni, že pre teba platia dopravné predpisy rovnako ako pre ostatných účastníkov cestnej premávky. Preto sleduj všetky dopravné značenia, vodorovné dopravné značky a semafory. Ber ohľad na chodcov a ostatných účastníkov cestnej premávky na križovatkách.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Hmotnosť: 12,4 Kg
Kapacita batérie: 7,8 Ah
Výkon motora: 250 W

Ďalšie vlastnosti

Značka: Mankeel
iSmart: Nie
Maximálna nosnosť: 100 Kg
Určenie: univerzálny
Max. rýchlosť: 25 km/hod.
Dojazd: 25 km
Výkon motora: 250 W

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 25 cm
Výška: 113 cm
Hĺbka: 105 cm
Hmotnosť: 12,4 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: skladacia e-kolobežka, nabíjačka

Batérie

Doba nabíjania: 5 hod.
Kapacita batérie: 7,8 Ah
Batéria: 42 V

Ďalšie parametre

Display: LED
Odporúčaný vek: 16+
Svetlá: Áno

Ostatné

Kód produktu: MNKEKOLCJET

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore