Hoverboard Mankeel Ellis MK002 Ice & Fire

  • Doprava zadarmo
  • Výpredaj

Hoverboard, Maximálna nosnosť: 100 kg, Určenie: univerzálny, Kapacita batérie: 2,2, Maximálny dojazd: 10 km, Výkon motora: 250 W, Max. rýchlosť: 15 km/hod.. Viac info

Farba


Cena 129,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 2,60 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Hoverboard Ellis je obľúbený model z portfólia Mankeel a skvelý pomocník všetkých aktívnych ľudí, ktorí dopravu vnímajú moderne.

Odolná konštrukcia s príťažlivým dizajnom

Základná nosná konštrukcia Ellis je vyrobená z hliníka, vďaka čomu je veľmi ľahká, no súčasne pevná a trvácna. Povrch je riešený plastovým krytom, ktorý je dekorovaný naozaj štýlovo – v dizajne ľad a oheň.

Bezpečnosť pri jazde

Nášľapné plošiny disponujú protišmykovým materiálom, takže sa na nich budete cítiť bezpečne aj pri nepriaznivom počasí, či pri nastupovaní a zostupovaní. Pevná a odolná základná doska má dobre rozloženú váhu, vďaka čomu sa na nej ľahko udržiava balans. O rovnováhu sa samozrejme stará aj gyroskop s inteligentnými mikročipmi.

Protišmykové pneumatiky

6,5-palcové (16,5 cm) pneumatiky – čo je pri Hoverboardoch najobľúbenejšia veľkosť – svojou šírkou a dezénom zabezpečujú nielen krátku brzdnú dráhu, ale aj stabilitu a komfort pri jazde na nerovných povrchoch. Vynikajúco tlmia nárazy. Pneumatiky sú navyše bezdušové, takže nehrozí žiaden defekt a ich údržba vás nestojí žiaden čas.

Skvelá nosnosť

Najvyššie povolené zaťaženie tohto hoverboardu je vynikajúcich 100 kg, čo znamená, že sa na nej môže odviezť takmer každý, väčšina dokonca aj s bežnou batožinou. Zabezpečuje to výnimočne pevná konštrukcia, pripravená navyše odolávať aj nerovnostiam povrchu a nepriazni počasia.

Vysoká rýchlosť

Dva elektromotory s výkonom 250 W znamenajú, že môžete ísť naozaj rýchlo. Na rovine dosiahnete rýchlosť až 15 km/h a v členitejšom teréne zvládnete aj 11° stúpanie. V každom prípade, budete až tri krát rýchlejší ako keby ste išli pešo. Bežne totiž človek prejde za hodinu zhruba päť kilometrov. S hoverboardom Ellis ich zvládnete 15.

Silná batéria

Lítium-iónová batéria s kapacitou 2,2 Ah dodá dostatok energie počas dlhej doby. Na jej plné dobitie budete potrebovať 2-3 hodiny. Z hoverboardu Ellis práve ona robí ideálny každodenný dopravný prostriedok, pretože pri plnom nabití budete mať dojazd až 10 km, čo bohato stačí na cestu do školy a späť.

Ľahká manipulácia

Celý hoverboard váži iba 7 kg, preto sa ľahko prenáša po schodoch, cez obrubníky či iné prekážky. Zvládnete to doslova jednou rukou. Vďaka jeho rozmerom s ním veľmi ľahko nastúpite do dopravného prostriedku, čím sa skvele hodí na kombinovanú mestskú prepravu. Veľa miesta nezoberie ani v kufri vášho auta či v domácnosti.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna nosnosť 100 Kg
Kapacita batérie 2.2 Ah
Max. rýchlosť 15 km/hod.
Dojazd 10 km
Výkon motora 250 W

Hodnotenie

4,0 / 5

1 recenzia Hoverboard Mankeel Ellis MK002 Ice & Fire

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Mojmir

17. 1. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


  • slaba vydrz baterky deklarovany dojazd nie je realny