Denon AVC-X3700H čierny

 • Na objednávku
 • Objednáme pre vás a upresníme termín dodania.
 • Momentálne nie je produkt v predajniach na sklade

Cena:
1 099,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 21,98 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Praktický 9.2-kanálový 8K AV prijímač Denon AVC-X3700H v čiernej farbe so zabudovaným 3D zvukom, HEOS a hlasovým ovládaním prináša vysoko kvalitný audio výkon so skvelými funkciami. Zariadenie disponuje výkonom 180 W na kanál a podporuje HDMI video technológie ako 8K/60Hz, 4K/120 pass-through, Dolby Vision, HDR10, HDR10+, Dynamic HDR, HLG, 8K upscaling a podporu HDCP 2.3 (podporované na všetkých 7 HDMI vstupoch a 3 výstupoch). Hudbu budete môcť streamovať prostredníctvom hudobných služieb Spotify, TuneIn Internet Radio, Amazon Music HD či bezdrôtovo cez Bluetooth, Apple AirPlay 2 a Wi-Fi. Tento všestranný prístroj podporuje 3D zvukové formáty Dolby Atmos, DTS:X, DTS Virtual: X a IMAX Enhanced a je kompatibilný s hlasovým ovládaním Amazon Alexa, Google Assistant či Apple Siri.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
Popis produktu

Denon AVC-X3700H

9.2-kanálový 8K AV prijímač so zabudovaným 3D zvukom, HEOS a hlasovým ovládaním. Vďaka výkonu 180 W na kanál tento AV prijímač poskytuje skutočne pohlcujúci 3D zvukový zážitok. Podporuje Dolby Atmos, DTS: X a IMAX Enhanced. Zariadenie podporuje nové HDMI video technológie, ako napríklad 8K/60Hz a 4K/120Hz pass-through, Dolby Vision, HDR10, HDR10+, Dynamic HDR, HLG, ako aj 8K upscaling a podporu HDCP 2.3 na všetkých vstupoch HDMI (7 vstupov/3 výstupy). Streamujte populárne hudobné služby ako Spotify, TuneIn Internet Radio, Amazon Music HD, Tidal a ďalšie bezdrôtovo cez Bluetooth, Apple AirPlay 2 a Wi-Fi so zabudovanou technológiou HEOS. Vychutnajte si svoju zbierku MP3 a dokonca aj zvukové formáty Hi-Res (súbory WAV, FLAC, ALAC a DSD 2,8/5,6 MHz) cez USB alebo sieť. Zariadenie pracuje s Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri pre ľahké ovládanie hlasom. Vizuálnym navádzaním vám v každom kroku procesu nastavenia Denon Setup Assistant zabezpečí, aby ste nastavenie zvládli hneď po prvýkrát. Každé domáce kino je iné – preto Denon používa technológiu kalibrácie miestností od Audyssey, ktorá automaticky meria a optimalizuje váš AV prijímač, aby poskytoval skutočne pohlcujúci 3D zvukový zážitok prispôsobený vášmu jedinečnému posluchovému prostrediu.

Ultimátna skúsenosť s domácim kinom – 8K Ready

Receiver poskytuje dokonalý zážitok z domáceho kina s priechodom 8K/60 Hz, priechodom 4K/120Hz pri hraní hier a podporou najnovších špecifikácií HDMI. Zároveň vám umožní zostaviť to najlepšie 4K domáce kino dneška a poskytne vám pohodlie s vedomím, že váš AV prijímač je pripravený na 8K. Vychutnajte si vysoko kvalitný 3D zvuk a video pre najnáročnejšie potreby zábavy. 

Výkonný 9-kanálový zosilňovač

Obsahuje diskrétne vysokoprúdové zosilňovače na všetkých kanáloch. Zariadenie poskytuje vysoký výkon 180 W na kanál. Nízkoimpedančné budiče poskytujú prevádzkovú stabilitu pre širokú škálu reproduktorov pre vyvážený tónový zvuk. Vylepšite svoje očakávania v oblasti domácej zábavy.

Podpora 3D zvuku

Ponorte sa do 3D zvuku pomocou technológie Dolby Atmos, technológie virtualizácie výšky Dolby Atmos, technológie DTS: X, DTS Virtual: X a IMAX Enhanced. AVC-X3700H podporuje až 11.2 kanálové spracovanie s 9-kanálovým zosilnením. Pridajte si výber z 2-kanálového výkonového zosilňovača na vyplnenie ďalších 2-kanálov a vytvorte kino 7.2.4 Atmos pre dokonalejší 3D zvukový zážitok.

 • Pôsobivý priestorový zvuk - Nastavte si priestorový systém 5.2.4, alebo 7.2.2 Dolby Atmos pomocou výškových reproduktorov Dolby Atmos alebo vyhradených reproduktorov pre dokonalý zážitok z domáceho kina. S podporou technológie Dolby Atmos Height Virtualization poskytuje AVC-X3700H tiež pohlcujúci zvuk bez výškových kanálov, čím vytvára efekty virtuálnej výšky v usporiadaní reproduktorov 7.2, 5.2 alebo 2.2.

 • Blízko k akcii - DTS: X a DTS Neural: X dáva vašim filmom, hrám a hudbe realizmus, ktorý sa nedá porovnať s tradičným priestorovým zvukom 5.1. S podporou technológie virtualizácie výšky DTS Virtual:X AVC-X3700H tiež poskytuje pohlcujúci zvuk bez výškových kanálov, čím vytvára efekty virtuálnej výšky, ktorý si užijete v usporiadaní reproduktorov 7.2, 5.2 alebo 2.2.

 • Technológia Imax Enhanced - Získajte najvyšší prémiový zážitok z domácej zábavy s IMAX Enhanced - najnovšou technológiou od DTS, ktorá stanovuje nový štandard pre zobrazovanie, zvuk, rozsah a jasnosť domáceho kina. Sledujte jasnejšie a ostrejšie obrázky. Vychutnajte si pohlcujúci zvuk s búšiacim srdcom a zažite prémiový obsah digitálne upravený technológiou IMAX.

Vybavený pre 8K Ultra HD

S týmto receiverom si užite všetku svoju zábavu s najnovšou dostupnou technológiou a sledujte filmy v bezkonkurenčnej čistote. Vychutnajte si filmy v 8K s priechodom 8K / 60Hz a upscalingom, ako aj s najnovšou technológiou AV receiverov, ako je Dynamic HDR a Quick Media Switching (QMS), ktorý sa používa vo filmoch na elimináciu oneskorenia videa.

 • 8K HDMI video sekcia s EARC - Vychutnajte si svoje obľúbené filmy, relácie a hry s najlepšou dostupnou kvalitou obrazu. Tento model je vybavený zdokonalenou sekciou HDMI (7x vstup/3x výstup) so špeciálnym vstupom 8K, ktorý podporuje priechod videa 8K/60Hz a 4K/120Hz. Všetky vstupy HDMI podporujú sub-vzorkovanie Pure Color 4:4:4, HDR10, HDR10+, Dolby Vision, Hybrid Log-Gamma (HLG), dynamické HDR a priechodnú podporu BT.2020 pre výnimočnú farbu, čistotu a kontrast. Vychutnajte si plný upscaling 8K a spracovanie HDCP 2.3 na prehrávanie obsahu chráneného proti kopírovaniu bez zábran. Zariadenie tiež prijíma eARC (vylepšený zvukový spätný kanál) na podporu 3D zvukových formátov priamo z aplikácií smart TV do vášho AV prijímača.

 • Pokročilé ovládanie - Spracovanie HDCP 2.3 je k dispozícii na všetkých portoch HDMI, vďaka čomu si môžete vychutnať obsah chránený proti kopírovaniu úplne bez zábran. Receiver je vybavený celou sadou ovládacích prvkov kalibrácie videa (pre použitie technikom ISF) spolu s režimami videa ISF Day a ISF Night. Užite si bezproblémovú kompatibilitu s najnovšími televízormi HD a Ultra HD, prehrávačmi Blu-ray a hernými konzolami.

 • Brilantná farba - Tento model podporuje formát videa s vysokým dynamickým rozsahom, HDR10, Dolby Vision a HLG (Hybrid Log Gamma). Dolby Vision transformuje zážitky zo sledovania s úžasným jasom, kontrastom a farbami. HLG ponúka technológiu HDR pre vysielaný obsah pre ostrejší a čistejší obraz. Zariadenie tiež podporuje HDR10+, ktorý vysiela dynamické meta údaje do televízora pre realistickejšie obrazy, ako aj dynamický HDR.

Ďalšia generácia v hraní

S najnovšou podporou HDMI posunie tento receiver vaše hry na vyššiu úroveň. Vychutnajte si hranie s priechodom 4K/120Hz a upscalingom, ako aj s premenlivou obnovovacou frekvenciou (VRR), rýchlym prenosom snímok (QFT) a automatickým režimom s nízkou latenciou (ALLM), ktorý znižuje alebo eliminuje oneskorenie a trhanie snímok, aby sa dosiahla hladšia úroveň a herný zážitok bez oneskorenia. 

Spolupracuje s hlasovými asistenčnými službami

Vychutnajte si ovládanie hlasom bez námahy a celkovú flexibilitu používania systému zaistenú svetovo uznávanými službami, ktoré sú špičkami vo svojom obore. Použite smart reproduktor alebo váš telefón aby ste mohli zadávať hlasovo povely cez služby Amazon Alexa, Google Assistant alebo Apple Siri. Požiadať môžete o prehranie obľúbenej skladby, zvýšenie hlasitosti, preskočenie na ďalšiu skladbu, prepnutie vstupov a ďalšie. 

Podpora audia s vysokým rozlíšením

Vychutnajte si vynikajúcu vernosť zvuku so svojimi obľúbenými zvukovými stopami s vysokým rozlíšením. AVC-X3700H je vybavený najnovšími 32 bitovými D/A prevodníkmi AKM, ktoré umožňujú dekódovanie zvuku s vysokým rozlíšením s viacerými typmi bezstratových súborov, vrátane ALAC, FLAC a WAV, až 192 kHz / 24 bitov. Je tiež kompatibilný so súbormi DSD 2,8 / 5,6 MHz (DSD je formát kódovania zvuku SACD). Prehrávajte ich z pamäťových zariadení cez USB na prednom paneli alebo cez sieťové zdroje. AVC-X3700H podporuje aj iné typy súborov, napr. MP3 a WMA.

 • Phono vstup - Vďaka vstavanému phono vstupu vám tento model umožní pripojiť gramofón a prehrávať vinylové platne. Vychutnajte si svoju starožitnú zbierku s mimoriadnou kvalitou a zvukom.

 • Duálne výstupy subwoofera - Ponorte sa do rovnomerne rozložených a presných basov. Receiver má dva výstupy subwoofera na vyhladenie nízkych frekvencií a na lepšie rozptýlenie. Žiadne zvukové vrcholy ani poklesy - iba silné basy vyplňujúce miestnosť.

 • Certifikácia "Roon tested" - Získajte viac zo svojej digitálnej hudobnej knižnice pomocou vyhľadateľných informácií o vašich obľúbených interpretoch a skladbách. Nájdete texty, dátumy koncertov, fotografie, životopisy, recenzie a ďalšie. Vyžaduje sa predplatné.

Pokrokové spracovanie zvuku

Zažite mimoriadnu kvalitu zvuku z hudby aj z filmov.

 • Výkonné spracovanie DSP - AVC-X3700H obsahuje dve sady výkonných DSP (Digital Sound Processor) čipov pre najnovšie dekódovanie a spracovanie priestorového zvuku vrátane Dolby Atmos, DTS: X, IMAX Enhanced (až 11 kanálov), Audyssey MultEQ XT32 a sub EQ HT.

 • Režim predzosilňovača priradeného zosilňovača - S novým režimom predzosilňovača pracuje váš Denon AV zosilňovač ako perfektný AV predprocesor s najnovším pripojením HDMI. Režim predzosilňovača poskytuje čistejšiu signálovú cestu a väčšiu toleranciu v úrovni orezania odpojením vnútorných zosilňovačov. 

 • Viac zdrojov, viac miestností - S Denon AVC-X3700H si môžete vychutnať 9.2-kanálový priestorový zvuk v jednej miestnosti a samostatný zdroj alebo hudobný tok v inej miestnosti. Pozerajte film v jednej miestnosti, zatiaľ čo iný člen rodiny počúva hudbu v inej zóne bez prerušenia. Na napájanie reproduktora použite interné zosilňovače alebo použite predzosilňovacie výstupy zóny.

 • Zvuk TV vo všetkých zónach - Prehrávajte zvuk z televízora do všetkých zón. Vychutnajte si plný diskrétny zvuk, ako napríklad Dolby Atmos v hlavnej zóne, aby ste mohli hrať úplne rovnaký zážitok pri prehrávaní toho istého zdroja v druhej zóne. Ak chcete zdieľať zvuk hlavnej zóny, vyberte pre druhú zónu možnosť „Source“. AVC-X3700H podporuje HDMI aj digitálne zdroje pre vašu druhú zónu.

Bluetooth Audio prenos

Vychutnajte si obľúbený zvuk bez prebudenia celého domu prenosom zvuku prichádzajúceho z AV receivera do Bluetooth slúchadiel. Zariadenie vám umožní súčasne prehrávať zvuk na oboch - na slúchadlách Bluetooth, aj pripojených reproduktoroch. Ak máte člena rodiny alebo priateľa so sluchovým postihnutím, odporúčame toto nastavenie.

Jednoduché nastavenia

Priložená Stručná príručka spustenia AVC-X3700H poskytuje jednoduché a jasné pokyny, ako začať. Po pripojení televízora k AVC-X3700H cez HDMI sa na obrazovke televízora objaví exkluzívny Denon Setup Assistant, ktorý vás krok za krokom prevedie nastavením. Na zadnej strane AV prijímača je vodorovne usporiadaná aj rada farebne označených reproduktorových pripojení, čo zjednodušuje organizáciu a pripojenie káblov reproduktorov. Po pripojení AVC-X3700H sa vstupy HDMI automaticky premenujú, alebo ich môžete podľa potreby premenovať ručne.

 • Rýchle voľby - Predný panel Denon AVC-X3700H má štyri tlačidlá Quick Select, ktoré ukladajú vaše preferované nastavenia zvuku pre každý zdroj. Prepínajte medzi zvukom TV, Blu-Ray, prehrávačmi médií a ďalšími zariadeniami. AVC-X3700H upravuje nastavenia EQ podľa vašich preferencií pre daný zdroj médií. Na rýchle ovládanie použite tlačidlá na prednom paneli alebo sa rozhodnite pre tie isté rýchle výbery na diaľkovom ovládači AV zosilňovača.

 • Smart TV pripojenie - Ovládajte Denon AVC-X3700H pomocou diaľkového ovládača televízora pomocou funkcie HDMI CEC spojenej s televízorom. Domovská obrazovka Smart Menu vám poskytuje rýchly prístup k výberu zdroja a režimu surround, ponuky nastavenia AV receivera a štyroch rýchlych volieb.

 • Konektivita - Srdce vašej bezdrôtovej siete. Pre bezdrôtové pripojenie Bluetooth a Wi-Fi je prístroj Denon AVC-X3700H vybavený zdokonaleným systémom duálneho anténneho vysielača a prijímača pre robustné vysielanie aj v preťažených mestských prostrediach. Vychutnajte si bezdrôtové počúvanie obľúbeného zvukového obsahu z vašich inteligentných zariadení. Vďaka zabudovanej technológii HEOS môžete prehrávať rovnakú skladbu v každej miestnosti alebo vybrať inú skladbu pre každú prIpojenú miestnosť - výber je na vás. HEOS spolupracuje s Amazon Alexa a Google Assistant a poskytuje hlasové ovládanie bez námahy. HEOS podporuje bezplatné a prémiové služby Spotify, Amazon Music HD, TuneIn, Sound Cloud, TIDAL a ďalšie.

 • Ovládanie aplikáciou - Lepšia kontrola v zadnom vrecku. Vďaka bezplatnej aplikácii Denon AVR Remote pre systémy iOS a Android je používanie AVC-X3700H ešte jednoduchšie - upravte hlasitosť, zapnite alebo vypnite zvuk, vypnite hudbu, vyberte zdroj alebo prepnite na HEOS. 

 • Korekcia miestnosti Audyssey - Optimalizujte svoj zvukový zážitok s Audyssey MultEQ XT32 pre bezproblémové nastavenie vášho prostredia počúvania. S dodávaným meracím mikrofónom analyzuje MultEQ XT32 výstup každého reproduktora (vrátane subwooferov) až na ôsmich miestach merania a generuje presné digitálne filtre, ktoré optimalizujú každý kanál pre správnu odozvu frekvencie a časovej domény. Audyssey Dynamic Volume vyhladzuje rušivé skoky v hlasitosti (napríklad televízne reklamy) a umožňuje vám počúvať na nižších úrovniach a pritom si stále užívať jasný dialóg, hudbu a zvuk. Audyssey Dynamic EQ poskytuje zrozumiteľnosť v celom rozsahu na akejkoľvek úrovni počúvania a Audyssey Low Frequency Containment používa pokročilé psychoakustické algoritmy na dosiahnutie vyváženia v celom rozsahu vrátane hlbokých basov bez rušenia susedov alebo ľudí v iných miestnostiach vášho domova. Audyssey Sub EQ HT poskytuje individuálne prispôsobenie DSP každého subwoofera v duálnej zostave subwooferov pre hlbšie basy so zlepšenou definíciou. Aplikácia Audyssey MultEQ Editor (dostupná za poplatok) vám navyše umožňuje zobraziť a upraviť nastavenia pre podrobné ladenie a presnejšie prispôsobiť zvuk vašej miestnosti a vkusu. Aplikácia je k dispozícii pre systémy iOS aj Android.

 • Prednastavená pamäť pre dva reproduktory - Receiver umožňuje ukladanie dvoch prednastavení Audyssey, ako aj prepínanie medzi dvoma nastaveniami za chodu, čo vám dáva slobodu vyladiť zážitok z počúvania pre obsah alebo prostredie počúvania.

 • 12V ovládací výstup - Či už ide o automatickú obrazovku alebo ovládanie projektora, AVC-X3700H je dodávaný s 12 V spúšťacím výstupom, ktorý funguje, aj keď je AV zosilňovač v pohotovostnom režime.

Zabudovaný HEOS pre bezdrôtové streamovanie

Vychutnajte si obľúbenú hudbu kdekoľvek v domácnosti bezdrôtovo so vstavanou technológiou HEOS. Prehrajte tú istú skladbu v každej miestnosti alebo vyberte inú skladbu pre každú prepojenú miestnosť - výber je na vás. Spolupracuje tiež s Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri a poskytuje špičkové hlasové ovládanie a neuveriteľný zvuk pre celú domácu zábavu. Pripojte svoje domáce reproduktory Denon a získajte tak zvukový zážitok v celom dome.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
Počet kanálov: 9
Výkon na kanál: 105 W
iAirplay: Áno
HDMI vstupy: 7
HDMI výstupy: 3

Ďalšie vlastnosti

Značka: Denon
iSmart: Áno
Počet kanálov: 9

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
Výstup pre slúchadlá: Áno
iEthernet / LAN pripojenie: Áno
Wi-Fi štandardy: 802.11 a/b/g/n
Počet digitálnych vstupov: 4
Počet analógových vstupov: 6
iAirplay: Áno
HDMI vstupy: 7
HDMI výstupy: 3

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 434 cm
Výška: 167 cm
Hĺbka: 389 cm
Hmotnosť: 12,5 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: DO, nap. kábel, nastavovací mikrofón

Zvuk

Audio dekódery: DTS:X, DTS-HD HR, DOLBY Atmos, DTS-HD Master Audio
Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
Výkon na kanál: 105 W
Multizone: Áno

Rádio

DAB: Nie

Ďalšie parametre

Phono vstup: Áno

Ostatné

Kód produktu: AVCX3700HBKE3

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore