Marantz NR1711 čierny

 • Doprava zadarmo

Wi-Fi: Áno, Bluetooth: Áno, Počet kanálov: 7, Výkon na kanál: 50 W, Airplay: Áno, HDMI vstupy: 6, HDMI výstupy: 1 Viac info

Farba


Cena 949,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 18,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Praktický 7.2-kanálový 8K AV prijímač Marantz NR1711 v čiernej farbe so štíhlym profilom a s výkonom 90 W na kanál prináša pohlcujúci audio výkon so skvelými funkciami, vďaka ktorým si svoje obľúbené filmy, relácie či rôzne playlisty vychutnáte vo výnimočnej čistote. Obsahuje 1 vstup a jeden výstup pre video v kvalite 8K a podporuje HDMI so zvýšeným spätným zvukovým kanálom (eARC). Disponuje prevzorkovaním rozlíšenia 8K/60 Hz spolu s podporou HDR10+, HLG, Dolby Vision, premenlivou obnovovacou frekvenciou (VRR), automatickým režimom s nízkou latenciou (ALLM), streamovaním zvuku vo vysokom rozlíšení Hi-Res s podporou FLAC, ALAC a WAV či funkciou vstavaného HEOS. Pýši sa možnosťou prehrávania širokej škály hudobných streamingových služieb (Spotify, Deezer, Tidal) a podporuje 3D zvukové formáty Dolby Atmos, DTS:X, Dolby Atmos Height Virtualization a DTS Virtual:X. Prijímač je kompatibilný s hlasovým ovládaním Amazon Alexa, Google Assistant či Apple Siri.

Ultraštíhly 7.2-kanálový AV prijímač so zabudovaným HEOS

7.2-kanálový 8K AV prijímač poháňa pohlcujúci vysokofrekvenčný zvuk z kompaktného šasi. Pri polovičnej výške oproti tradičnému AV prijímaču podporuje viacrozmerné zvukové formáty Dolby Atmos, technológiu Dolby Atmos Height Virtualization, DTS:X a DTS Virtual:X. Vychutnajte si vynikajúci výkon videa vďaka technológiám HDMI, ako sú priechod alebo konverzia 8K/60Hz, eARC, podpora rôznych formátov HDR vrátane HDR10+, Dolby Vision, Hybrid Log-Gamma (HLG) a dynamické HDR, ako aj herné technológie, ako sú priechod 4K/120Hz (k dispozícii prostredníctvom budúcej aktualizácie), variabilná obnovovacia frekvencia (VRR) a automatický režim nízkej latencie (ALLM). Prehrajte si svoju rozsiahlu zbierku digitálnej hudby s podporou formátov Hi-Res prostredníctvom siete alebo portu USB na prednom paneli. Počúvajte svoje obľúbené vinyly pomocou vstavaného vysoko kvalitného ekvalizéra pre gramofón. Streamujte hudbu z popredných hudobných služieb a ovládajte NR1711 s kompatibilitou hlasového ovládania prostredníctvom Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri.

Kľúčové vlastnosti

 • Štíhly profil, výnimočný výkon - So štíhlym profilom, ktorý je polovičnou výškou tradičného AV prijímača, poskytuje výnimočný výkon a kvalitu zvuku.

 • 7-kanálový diskrétny výkonový zosilňovač - Pre každú zábavu; 90 W na kanál.

 • Podpora najnovších HDMI - Obsahuje jeden vyhradený vstup 8K a jeden výstup pre video v kvalite 8K zo zariadení zo zdrojov 8K; na všetkých šiestich portoch HDMI je k dispozícii prevzorkovanie 8K.

 • Podpora HDMI so zvýšeným spätným zvukovým kanálom (eARC) - Výstup eARC HDMI prenáša nekomprimované zvukové formáty založené na objektoch, ako sú Dolby Atmos a DTS:X, priamo z aplikácie inteligentnej televízie do AV prijímača.

 • Pocit, že ste súčasťou akcie s najnovšou filmovou technológiou - S priechodom alebo prevzorkovaním rozlíšenia 8K/60 Hz spolu s podporou HDR10+, HLG, Dolby Vision a podporou dynamického HDR zažijete výnimočnú kvalitu obrazu, pokiaľ ide o jas, čistotu a kontrast.

 • Posúvajte hry na ďalšiu úroveň - Vylepšené herné vzrušenie so zníženým oneskorením vďaka priechodu 4K/120Hz (k dispozícii prostredníctvom budúcej aktualizácie), premenlivej obnovovacej frekvencii (VRR), automatickému režimu s nízkou latenciou (ALLM) a rýchlemu prenosu snímok (QFT).

 • Streamovanie zvuku vo vysokom rozlíšení pre nadšencov Hi-Fi - Vychutnajte si svoje obľúbené prehrávanie kvalitných súborov Hi-Res s podporou FLAC, ALAC a WAV, ako aj s DSD 2,8/5,6 MHz.

 • Funkcia vstavaného HEOS a bezplatná aplikácia HEOS App - Váš kľúč k streamovaniu digitálnej hudby, zvuku do viacerých miestností a ovládaniu hlasom v celom vašom dome.

 • Zabudovaná podpora Bluetooth a Wi-Fi s podporou duálneho pásma 2,4 GHz/5 GHz - Nepretržité pripojenie k bezdrôtovej sieti aj v preťažených prostrediach.

Štíhly profil

Vychutnajte si hudobný zvukový výkon z kompaktného a tenkého šasi. S polovicou výšky tradičného AVR prináša model NR1711 tie najlepšie hudobné zvuky, ktoré sú synonymom Marantz.

Silne muzikálny zvuk

 • Výkonný 7-kanálový diskrétny zosilňovač - Rovnaký výkon na všetkých siedmich kanáloch pri 90 W na kanál s nízkou impedanciou pre vynikajúce ovládanie reproduktorov. Režim Auto Eco nastavuje výstupný výkon reproduktorov na základe úrovne hlasitosti a ekometra na obrazovke a poskytuje zníženie spotreby energie v reálnom čase bez obetovania vynikajúceho zvuku.

 • Dolby Atmos - Vychutnajte si systém priestorových reproduktorov 5.1 a dva prídavné reproduktory alebo dva výškové reproduktory Dolby Atmos, ktoré prinášajú dramatické efekty pre skutočne obaľujúci zvuk - vrátane Dolby Surround upmixeru pre staršie obsahy. Technológia virtualizácie výšky Dolby Atmos simuluje skúsenosti s technológiami Atmos s meničmi smerujúcimi dopredu. Nakonfigurujte až päť reproduktorov, aby ste mohli replikovať efekt dvoch stropných reproduktorov, alebo využite všetkých sedem kanálov na simuláciu efektu štyroch nadhlavných reproduktorov.

 • DTS:X - Pohlcujúce zvukové formátovanie umiestňuje zvuk tam, kde by sa prirodzene vyskytoval v priestore, čím sa vytvorí životaschopný viacrozmerný zvuk. Zahrnutý priestorový remapping DTS Neural:X ponúka vylepšené ponorenie a zvýšený realizmus vo všetkých vašich obľúbených filmoch.

 • DTS Virtual:X - Poskytuje pohlcujúci zvuk bez výškových kanálov a vytvára virtuálne efekty výšky v usporiadaní reproduktorov 2.1, 5.1 alebo 7.1.

Pokročilá konektivita 8K HDMI

Zariadenie obsahuje šesť vstupov HDMI a jeden výstup pre všetky vaše obľúbené zdroje. Okrem upscalingu 8K podporuje všetkých šesť vstupov HDMI Dolby Vision, HLG, HDR10 +, 4: 4: 4 sub-vzorkovanie Pure Color, video 21 : 9, priepustnosť BT.2020 a súčasný štandard ochrany kopírovania HDCP 2.3. Jeden vyhradený vstup 8K HDMI poskytuje špecifikácie HDMI 8K/60 Hz a posúva vašu domácu zábavu na vyššiu úroveň. Vychutnajte si filmy v krištáľovo čistej kvalite obrazu s vynikajúcou čistotou a kontrastom so všetkými dnešnými dynamickými formátmi videa HDR.

 • Skúsenosť novej kapitoly vo filmovej zábave - NR1711 ponúka krištáľovo čistú a kvalitnú zábavu. Vychutnajte si filmy 8K s 8K/60Hz prechodom alebo upscalingom, ako aj najnovšou technológiou HDMI, ako je Dynamic HDR a Quick Media Switching (QMS), ktorá sa používa vo filmoch na elimináciu oneskorenia videa.

 • Nová úroveň hrania - Receiver poskytuje doteraz najvyššiu kvalitu hier. Zažite hry s priechodom 4K/120Hz (k dispozícii prostredníctvom budúcej aktualizácie), ako aj s premenlivou obnovovacou frekvenciou (VRR), rýchlym prenosom snímok (QFT) a automatickým režimom s nízkou latenciou (ALLM), ktorý znižuje alebo eliminuje oneskorenie a roztrhanie snímok pre hladší pôžitok bez oneskorenia.

 • Plná podpora HDMI eARC - eARC (vylepšený spätný audio kanál) podporuje prenos pohlcujúceho zvuku z vášho televízora pomocou jediného kábla HDMI, čo zjednodušuje celkové nastavenie.

Ovládajte s ľahkosťou

 • Hlasové ovládanie Amazon Alexa - Ovládajte NR1711 handsfree pomocou hlasu a Amazonu Alexa. Nastavte hlasitosť, preskočte na nasledujúcu skladbu, prepnite vstupy pre rôzne prehrávače médií a ďalšie položky. Stiahnite si návod pre domácu zábavu HEOS a povoľte hlasové povely Amazon Alexa pre vaše zariadenie NR1711, HEOS a ďalšie vybrané produkty. (dostupnosť sa líši v závislosti od regiónu)

 • Hlasové ovládanie Google Assistant - Požiadajte svoj Google Home, Google app alebo iné zariadenie so vstavaným Google Assistantom o kontrolu obsahu v prostredí posluchu. Spustite hudbu v aplikácii HEOS a potom požiadajte svoj Google Assistant o ovládanie hlasitosti, prehrávanie, pozastavenie, preskočenie skladieb a ďalšie. (dostupnosť sa líši v závislosti od regiónu)

 • Zabudovaný Apple AirPlay 2 - Streamujte zvuk zo svojich obľúbených hudobných služieb, ako sú napríklad Apple Music a Spotify, alebo sledujte videá zo služieb, ako sú YouTube a Netflix, z ľubovoľného zariadenia iPhone, iPad, Mac alebo Apple TV. Počúvajte zvuk dokonale synchronizovaný s reproduktormi zo zdrojov AirPlay 2.

Streaming hudby v ktorejkoľvek miestnosti

Vstavaný systém HEOS je kľúčom k neobmedzenému hudobnému zážitku kdekoľvek v domácnosti. Prehrávajte skladby uložené na vašom inteligentnom zariadení alebo osobnom mediálnom serveri a streamujte svoje obľúbené hity z popredných streamovacích služieb ako sú Spotify, Amazon Music HD, TIDAL, TuneIn Internet Radio a ďalšie, dokonca aj vo vysokom rozlíšení. Spárujte svoj AVR s podporou HEOS s akýmkoľvek produktom alebo bezdrôtovým reproduktorom s HEOS a distribuujte akýkoľvek zdroj hudby alebo TV zvuk kdekoľvek vo vašej domácnosti.

Výnimočné vlastnosti

 • Podpora Hi-Res Audia - Vychutnajte si hudbu presne tak, ako mal umelec na mysli. Zariadenie dekóduje Hi-Res audio ALAC, FLAC a WAV bezstratové súbory až do 24-bit/192-kHz, rovnako ako DSD 2.8MHz a 5.6MHz stopy (audiofilský formát SACD). Počúvajte vašu hudbu cez USB port na prednom paneli alebo zo sieťových zdrojov.

 • Integrovaný vstup gramofónu - Jednoducho pripojte svoj analógový gramofón k prijímaču a vychutnajte si čistý zámer každého záznamu vo vašej kolekcii vinylov.

 • Pokročilá 32-bit D/A konverzia na všetkých kanáloch - Pokročilá referenčná trieda 32-bitových D/A prevodníkov AKM AK4458 na všetkých kanáloch pre optimálnu vernosť a najširší dynamický rozsah s najmenším skreslením.

 • Dvojica výstupov subwoofera - Podporuje dva subwoofery pre rovnomernú nízkofrekvenčnú basovú odozvu vo vašom prostredí počúvania. Vychutnajte si presné basy bez počuteľných špičiek alebo poklesov bez ohľadu na to, kde umiestnite subwoofer.

Viac zdrojov, viac miestností

Vychutnajte si 5.1-kanálový priestorový zvuk vo vašom domácom kine a súčasne prehrávajte stereofónny zvuk z toho istého zdroja, alebo iného zdroja v samostatnej miestnosti. Jednoducho pripojte pár reproduktorov k zosilneným výstupom pre viac miestností alebo pripojte ďalší stereozosilňovač a reproduktory k výstupom predzosilňovača zóny 2.

 • TV Audio vo všetkých zónach - Zdieľajte TV zvuk hlavnej zóny v druhej zóne bez straty úplne diskrétneho multikanálového prehrávania v hlavnej zóne. Vyberte „Source“ pre druhú zónu na AVR remote app, aby sa zvuk hlavnej zóny neprešiel na stereo PCM.

 • Smart TV konektivita - Jednoducho ovládajte prijímač pomocou diaľkového ovládača Smart TV pomocou funkcie HDMI CEC spojenej s funkciou Smart TV. Jednoducho nastavte “HDMI Control” na ON v prijímači, potom nastavte “Smart Menu” na ON, aby ste mohli ovládať NR1711 pomocou diaľkového ovládača televízora.

 • Audio prenos cez Bluetooth - NR1711 vám umožní súčasne prehrávať zvuk na oboch výstupoch - na slúchadlách Bluetooth a pripojených reproduktoroch. Ak máte člena rodiny alebo priateľa, ktorý je sluchovo postihnutý, je to vynikajúca možnosť na zlepšenie dialógu bez zvýšenia celkovej hlasitosti.

 • “Roon Tested” certifikácia - Všetky nové AV prijímače Marantz sú teraz testované na Roon. Získajte viac zo svojej digitálnej hudobnej knižnice pomocou prehľadateľných informácií na webe o vašich obľúbených interpretoch a skladbách. Nájdete texty, dátumy koncertov, fotografie, životopisy, recenzie a ďalšie.

 • Jednoducho nastavíte, jednoducho používate - Zariadenie je vybavené horizontálnym radom farebne označených špičkových reproduktorových terminálov so sadou zodpovedajúcich dodaných káblových štítkov, aby sa zabezpečilo správne pripojenie. 

Audyssey MultEQ pre Simple Setup a Room Calibration

Optimalizujte zvukový zážitok pomocou Audyssey MultEQ, Dynamic Volume a Dynamic EQ pre bezproblémové nastavenie vášho prostredia posluchu. Pomocou dodaného meracieho mikrofónu analyzuje MultEQ každý reproduktorový výstup (vrátane subwoofera) a vytvára presné digitálne filtre, ktoré optimalizujú každý kanál pre správnu frekvenčnú a časovú odozvu. Použite Audyssey Dynamic EQ na zabezpečenie jasného dialógu a širokopásmovej odozvy aj pri znížených úrovniach hlasitosti, alebo Audyssey Dynamic Volume, aby ste predišli otrasom a normalizovali hlasitosť pri prepínaní obsahu medzi reklamami, oznámeniami a televíznymi programami.

Audyssey MultEQ Editor App

Receiver podporuje aplikáciu Audyssey MultEQ Editor. Budete môcť prezerať a upravovať nastavenia pre podrobné ladenie, presnejšie prispôsobovať zvuk konkrétnym problémom v miestnosti a prispôsobiť zvuk vašim osobným preferenciám. (aplikácia Audyssey MultEQ Editor pre Android a iOS je k dispozícii za poplatok v Apple App Store alebo v Obchode Google Play)

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Áno
Bluetooth Áno
Počet kanálov 7
Výkon na kanál 50 W
Airplay Áno
HDMI vstupy 6
HDMI výstupy 1

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Marantz NR1711 čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené