Marantz SR5015 čierny

Cena:
949,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 18,98 €

Vyberte si iný variant

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Praktický 7.2-kanálový 8K AV prijímač Marantz SR5015 v čiernej farbe s výkonom 180 W na kanál prináša pohlcujúci audio výkon so skvelými funkciami, vďaka ktorým si svoje obľúbené filmy, relácie či rôzne playlisty vychutnáte vo výnimočnej čistote. Obsahuje 6 vstupov HDMI a 2 výstupy, jeden vyhradený vstup 8K podporujúci priepustnosť 8K/60 Hz a podporuje HDMI so zvýšeným spätným zvukovým kanálom (eARC). Disponuje vlastnými patentovanými obvodmi HDAM, podporou HDR10+, HLG, Dolby Vision, premenlivou obnovovacou frekvenciou (VRR), automatickým režimom s nízkou latenciou (ALLM), streamovaním zvuku vo vysokom rozlíšení Hi-Res s podporou FLAC, ALAC a WAV či funkciou vstavaného HEOS. Pýši sa možnosťou prehrávania širokej škály hudobných streamingových služieb (Spotify, Deezer, Tidal) a podporuje 3D zvukové formáty Dolby Atmos, DTS:X a DTS Virtual:X. Prijímač je kompatibilný s hlasovým ovládaním Amazon Alexa, Google Assistant či Apple Siri.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Špičkový receiver Magnat MR 780 je vysokovýkonný hybridný reciever s elektrónkovým predzosilňovačom a vysoko výkonným tranzistorovým koncovým stupňom. Disponuje kvalitným DAB+/FM tunerom, analógovými vstupmi vrátane MM-phono vstupu ako aj sekciou digitálneho vstupu s 2 optickými, 2 koaxiálnymi vstupmi a 1 USB audio vstupom. Nechýba ani vstup Bluetooth 4.0 so špičkovým zvukovým štandardom Qualcomm aptX. Zariadenie sa pýši robustným celokovovým krytom s masívnym hliníkovým predným panelom, na ktorom sú umiestnené ovládacie prvky.

Základné parametre

 • Wi-Fi: Nie
 • Bluetooth: Áno
 • Výkon na kanál: 180 W

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

7.2-kanálový 8K AV prijímač so zabudovaným 3D zvukom a HEOS

SR5015 venuje mimoriadnu pozornosť kvalite zvuku a vytvára vysoko pohlcujúci a bohato detailný zážitok z priestorového zvuku. Okrem toho má vďaka topológii so spätnou väzbou a vlastnými HDAM obvodmi s vysokým rozlíšením silu a schopnosť dokonalosťou ohromiť. Prenášajte hudbu z popredných služieb a počúvajte hudbu v celom dome pomocou zabudovaného systému HEOS. Vychutnajte si vynikajúci obrazový výkon vďaka technológiám HDMI, ako sú priechod a konverzia 8K/60 Hz, podpora rôznych formátov HDR vrátane HDR10, HDR10+, Dolby Vision, Hybrid Log-Gamma (HLG) a dynamické HDR. Hra s lepším ponorením vďaka priechodu 4K/120Hz (k dispozícii prostredníctvom budúcej aktualizácie), variabilnej obnovovacej frekvencii (VRR) a automatickému režimu nízkej latencie (ALLM). 

Kľúčové vlastnosti

 • Výkon, sila a pripojenie podľa vašich preferencií zvuku - 7.2-kanálový diskrétny výkonový zosilňovač, 180 W na kanál.

 • Podpora 8K/60Hz priechodu pre všetky potreby zábavy - S technológiou v podpore HDMI si môžete vychutnať video v kvalite 8K zo zariadení zo zdrojov 8K, alebo s upscalingom rozlíšenia 8K zo zdrojov Full HD alebo 4K.

 • Podpora moderných trojrozmerných zvukových formátov - Dolby Atmos, Virtualizačná technológia výšky Dolby Atmos, DTS:X a DTS Virtual:X spracovanie - všetky procesy sú podporované, aby vám umožnili počúvať pohlcujúci viacrozmerný zvuk.

 • Podpora HDMI s rozšíreným spätným zvukovým kanálom (eARC) - Prostredníctvom hlavného výstupu HDMI prepojte svoj televízor s podporou eARC HDMI a povoľte nekomprimované zvukové formáty založené na objektoch, ako sú Dolby Atmos a DTS:X priamo z aplikácie inteligentnej televízie do vášho AV prijímača.

 • Technológia pre domáce kino - Podpora formátov HDR vrátane HDR10, HDR10+, HLG, Dolby Vision, farebného rozlíšenia 4: 4: 4 a BT.2020, ako aj dynamického HDR poskytuje výnimočnú kvalitu obrazu pre jas, čistotu a kontrast.

 • Pokročilá herná špecifikácia - S priechodom 4K/120Hz (k dispozícii prostredníctvom budúcej aktualizácie), premenlivou obnovovacou frekvenciou (VRR), automatickým režimom s nízkou latenciou (ALLM) a rýchlym prenosom snímok (QFT) zažijete skúsenosť z hrania s úžasným zobrazovaním a zníženým oneskorením.

 • Streamovanie s vysokým rozlíšením pre zvuk úrovne pre audiofilov - Prehrávajte bezstratové súbory ALAC, FLAC a WAV až do 24-bit/192-kHz, rovnako ako skladby DSD 2,8 MHz a 5,6 MHz, a vychutnajte si hudbu presne tak, ako to zamýšľal umelec.

 • Exkluzívne komponenty zvyšujú zvukový podpis Marantz - Patentované obvody HDAM, obvody prúdovej spätnej väzby, 32-bitové prevodníky D/A AKM AK4458 a hybridný PLL Clock Jitter Reducer produkujú podrobnejší a dynamickejší zvuk.

 • Takmer neobmedzené zdroje hudby - Streamujte z hudobných služieb, ako sú Spotify Free a Premium, Amazon Music HD, Tidal a ďalšie, alebo streamujte priamo z inteligentných zariadení cez AirPlay 2 alebo Bluetooth.

 • Zabudovaná technológia HEOS a bezplatná aplikácia HEOS App - Získate kľúč k streamovaniu digitálnej hudby, zvuk z viacerých miestností a hlasové ovládanie v celom vašom dome.

 • Podporuje všetkých vašich obľúbených hlasových asistentov - Jednoducho ovládajte hlasom pomocou hlasového asistenta, ako je Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri.

Muzikálny zvuk

 • Výkonný 7-kanálový diskrétny zosilňovač - Zariadenie je vybavené diskrétnymi vysokoprúdovými zosilňovačmi na všetkých kanáloch a dodáva 180 W výkonu na kanál. Vďaka schopnosti impedančného meniča ponúka prevádzkovú stabilitu so širokou škálou reproduktorov pre vyvážený a kvalitný zvuk. Režim Auto Eco nastavuje výstupný výkon reproduktorov na základe úrovne hlasitosti a ekometra na obrazovke a poskytuje zníženie spotreby energie v reálnom čase.

 • Dolby Atmos a technológia virtualizácie výšky Dolby Atmos - Zažite každú dimenziu v Dolby Atmos s nastavením reproduktorov 5.1.2. Vychutnajte si systém reproduktorov s priestorovým zvukom 5.1 a dva ďalšie spätné reproduktory, alebo dva reproduktory Dolby Atmos s možnosťou horného vyžarovania pre dokonalý zážitok z domáceho kina - vrátane mixéra Dolby Surround pre starší obsah. Pre tých, ktorí nemajú stropné reproduktory, využíva technológia Dolby Atmos Height Virtualization Technology hlboké porozumenie ľudského vnímania zvuku spoločnosťou Dolby a vytvára pocit horného zvuku z reproduktorov na úrovni poslucháča.

 • DTS:X a DTS Virtual:X - DTS:X pohlcujúci zvukový obsah umiestňuje zvuk tam, kde by sa prirodzene vyskytoval v priestore, čím vytvára životný, viacrozmerný zvuk. Zahrnutý priestorový remapovací engine DTS Neural:X ponúka vylepšené ponorenie a zvýšenú realitu pre všetky vaše obľúbené filmy. DTS Virtual: X poskytuje pohlcujúci zvuk bez kanálov výšky a vytvára efekty virtuálnej výšky v usporiadaní reproduktorov 7.1, 5.1 alebo 2.1.

Rozšírené 8K HDMI pripojenie s podporou eARC

Zariadenie obsahuje 6 vstupov HDMI a 2 výstupy pre všetky vaše obľúbené zdroje. Jeden vyhradený vstup 8K podporuje priepustnosť 8K/60Hz a 4K/120Hz (k dispozícii prostredníctvom budúcej aktualizácie), sub-vzorkovanie 4: 4: 4 Pure Color, Dolby Vision, HLG, HDR10, video 21 : 9, 3D a BT.2020. Na všetkých portoch HDMI je navyše podporovaný najnovší štandard ochrany proti kopírovaniu HDCP 2.3. SR5015 vám umožní posunúť domácu zábavu na vyššiu úroveň s podporou HDR10+, dynamického HDR, ALLM, VRR, QMS a QFT. Video procesor je schopný previesť pôvodné zdroje videa do kvality 8K. Má tiež podporu HDMI eARC, ktorá podporuje 3D zvukové formáty ako Dolby Atmos a DTS:X v majstrovskej kvalite z vašich televíznych aplikácií. Vaše vstupy HDMI sa pohodlne automaticky premenujú na informácie poskytované zdrojom (ak sú k dispozícii).

Vylepšené domáce kino

SR5015 vám umožní vychutnať si všetku zábavu v najkvalitnejšom dostupnom formáte. Premietajte svoje filmy v 8K s priechodom alebo upscalingom 8K/60 Hz a využívajte pokročilé video technológie ako Dynamic HDR, HDR10+ alebo Dolby Vision. Rýchle prepínanie médií (QMS) eliminuje predtým známe oneskorenie videa.

 • Nová úroveň hrania - Receiver poskytuje doteraz najvyššiu kvalitu hier. Zažite hry s priechodom 4K/120Hz (k dispozícii prostredníctvom budúcej aktualizácie), ako aj s premenlivou obnovovacou frekvenciou (VRR), rýchlym prenosom snímok (QFT) a automatickým režimom s nízkou latenciou (ALLM), ktorý znižuje alebo eliminuje oneskorenie a roztrhanie snímok pre hladší pôžitok bez oneskorenia.

 • Výstupy dvoch subwooferov - Podporuje duálne basové reproduktory pre rovnomernú nízkofrekvenčnú basovú odozvu vo vašom prostredí počúvania. Vychutnajte si presné basy bez počuteľných špičiek alebo poklesov bez ohľadu na to, kam umiestnite subwoofer.  

Podporuje hlavných asistentov na hlasové ovládanie

Vychutnajte si ľahké ovládanie hlasom a úplnú flexibilitu s poprednými hlasovými asistentmi. Príkazy môžete hovoriť s Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri. Požiadajte o prehratie obľúbenej hudby, zvýšenie hlasitosti, preskočenie na nasledujúcu skladbu, prepínanie vstupov a ďalšie.

 • Hlasové ovládanie Amazon Alexa - Pomocou vášho hlasu môžete vysielať svoje obľúbené hudobné služby cez Alexu do zariadenia so zabudovanou technológiou HEOS. Požiadajte Alexu, aby prehrávala hudbu zo Spotify, TuneIn Internet Radio, TIDAL a ďalších. Zvýšte alebo znížte hlasitosť, pozastavte, stlmte a prehrajte ďalšiu skladbu - to všetko pomocou hlasu. (dostupnosť sa líši v závislosti od regiónu)

 • Hlasové ovládanie Google Assistant - Požiadajte svoj Google Home, Google app alebo iné zariadenie so vstavaným Google Assistantom o kontrolu obsahu v prostredí počúvania. Spustite hudbu v aplikácii HEOS a potom požiadajte svoj Google Assistant o ovládanie hlasitosti, prehrávanie, pozastavenie, preskočenie skladieb a ďalšie. (dostupnosť sa líši v závislosti od regiónu)

 • Hlasové ovládanie AirPlay 2 a Apple Siri - Streamujte zvuk z vašich obľúbených hudobných služieb, ako sú napríklad Apple Music a Spotify, alebo sledujte videá zo služieb, ako sú YouTube a Netflix, z akéhokoľvek iPhone, iPad, Mac alebo Apple TV. Počúvajte zvuk dokonale synchronizovaný s reproduktormi zo zdrojov AirPlay 2. AirPlay 2 tiež podporuje zvuk vo viacerých miestnostiach - bezdrôtový tok obsahu na viacerých zariadeniach kompatibilných s technológiou AirPlay 2 súčasne so zlepšenou vyrovnávacou pamäťou zvuku pre plynulé prehrávanie. 

Vstavaný HEOS

Vstavaný systém HEOS je kľúčom k neobmedzenému hudobnému zážitku kdekoľvek vo vašej domácnosti. Prehrávajte skladby uložené na vašom inteligentnom zariadení alebo osobnom mediálnom serveri a streamujte svoje obľúbené hity z popredných streamovacích služieb, ako sú Spotify, Amazon Music HD, TIDAL, TuneIn Internet Radio a ďalšie, dokonca aj vo vysokom rozlíšení. Spárujte svoj AVR s podporou HEOS s akýmkoľvek vstavaným produktom alebo reproduktorom HEOS a distribuujte akýkoľvek zdroj hudby alebo TV zvuk kdekoľvek vo vašej domácnosti.

Výnimočné vlastnosti

 • Vstavané bezdrôtové pripojenie Wi-Fi a Bluetooth s anténami s dvojitou diverzitou - Vďaka anténam s dvojitou diverzitou vám umožní bezdrôtovo streamovať vaše obľúbené zvukové stopy cez Wi-Fi a Bluetooth. Anténny systém s duálnou diverzitou zaisťuje stabilné vysielanie aj v preplnených mestských prostrediach a funkcia Wi-Fi je vybavená technológiou 2,4 GHz (11b/g/n), aj 5GHz (11a/n) pre kompatibilitu s najširšou ponukou inteligentných zariadení.

 • Prenos zvuku cez Bluetooth - Počúvajte zvuk bezdrôtovo v slúchadlách s pripojením Bluetooth a vypnite hlavné reproduktory, aby ste nerušili nikoho okolo vás. Tiež umožňuje súčasne prehrávať zvuk na oboch - v slúchadlách Bluetooth aj pripojených reproduktoroch. Ak máte člena rodiny alebo priateľa, ktorý je sluchovo postihnutý, je to vynikajúca možnosť vychutnať si film spolu bez zvýšenia celkovej hlasitosti.

 • Podpora Hi-Res audia - Schopnosť dekódovať bezstratové zvukové súbory ALAC, FLAC a WAV až do 24-bit/192 kHz, rovnako ako stopy DSD 2,8 MHz a 5,6 MHz (audiofilský formát SACD) vám umožní vychutnať si každú notu presne tak, ako zamýšľal umelec. Počúvajte hudbu cez port USB na prednom paneli alebo cez sieťové zdroje.

 • Pokročilá 32-bitová konverzia D/A na všetkých kanáloch - Pokročilé 32-bitové D/A prevodníky AKM AK4458 referenčnej triedy na všetkých kanáloch pre optimálnu vernosť a najširší dynamický rozsah s najmenším skreslením. To zaisťuje konzistentnú vysokú vernosť a presné prispôsobenie kanálov vo všetkých kanáloch pre dokonalý zážitok z počúvania.

 • Marantz HDAM a topológia prúdovej spätnej väzby - Obsahuje patentované dosky plošných spojov HDAM (Hyper Dynamic Amplifier Module), ktoré poskytujú vynikajúci nízkošumový širokopásmový výkon a ultrarýchlu rýchlosť prechodu pre maximálny dynamický rozsah na podporu zvukových formátov s vysokým rozlíšením. Technológia topológie prúdovej spätnej väzby prináša veľkú šírku pásma v uzavretej slučke a veľmi vysokú rýchlosť prechodu pre vynikajúcu vernosť so širokopásmovými zvukovými zdrojmi.

 • Integrovaný gramo vstup so stupňom HDAM EQ - Jednoducho pripojte svoj analógový gramofón k prijímaču a vychutnajte si realitu vašej vinylovej kolekcie. Komponent HDAM prekonáva riešenia s operačnými zosilňovačmi vďaka svojej vysokej rýchlosti a udržuje čistý zvukový signál pre výnimočný zvukový výkon.

Multi-Source, Multi-Room

Vychutnajte si 5.1-kanálový priestorový zvuk vo vašom domácom kine a súčasne prehrávajte stereofónny zvuk z toho istého zdroja alebo iného zdroja v samostatnej miestnosti. Jednoducho pripojte pár reproduktorov k zosilneným výstupom do viacerých miestností alebo pripojte ďalší stereofónny zosilňovač a reproduktory k výstupom zóny 2.

 • TV audio vo všetkých zónach - Zdieľajte zvuk hlavnej zóny televízora v druhej zóne bez straty plne diskrétneho multikanálového prehrávania v hlavnej zóne. Vyberte „Source“ pre druhú zónu pomocou aplikácie AVR remote app, aby zvuk hlavnej zóny neprešiel na stereo PCM.

 • „Roon Tested“ certifikácia - Prijímače Marantz AV sú teraz testované na Roon. Získajte viac zo svojej digitálnej hudobnej knižnice pomocou vyhľadateľných informácií o vašich obľúbených interpretoch a skladbách. Nájdete texty, dátumy koncertov, fotografie, životopisy, recenzie a ďalšie. (vyžaduje sa predplatné)

 • Jednoduché nastavenie, jednoduché použitie - Zariadenie je vybavené horizontálnym radom farebne označených prémiových reproduktorových terminálov so sadou vhodných káblových štítkov, ktoré sú dodávané na zabezpečenie správneho pripojenia. Dodávaný Sprievodca nastavením ponúka jasné a podrobné grafické pokyny na obrazovke, aby sa zaistilo optimálne nastavenie pre akúkoľvek konfiguráciu, čím z vášho nastavenia domáceho kina vyťaží maximum od samého začiatku.

 • Pripojenie k inteligentnej televízii - Ľahko ovládajte receiver pomocou diaľkového ovládača Smart TV pomocou funkcie HDMI CEC spojenej s vaším inteligentným televízorom. Jednoducho nastavte „HDMI Control“ na ON v prijímači a potom nastavte „Smart Menu“ na ON, aby ste začali ovládať prijímač pomocou diaľkového ovládača televízora.

 • Pohodlné funkcie inteligentného výberu - Štyri funkčné tlačidlá funkcie Smart Select na priloženom diaľkovom ovládači vám umožňujú uložiť preferované alebo často používané nastavenia a podľa potreby ich zmeniť - vrátane vstupného zdroja, úrovne hlasitosti, zvukového režimu, konfigurácie Audyssey a dokonca aj nastavenia „All Zone Stereo“ pre párty režim.

Jednoduché nastavenie a kalibrácia miestnosti s Audyssey MultEQ XT

Optimalizujte svoj zvukový zážitok s Audyssey MultEQ XT pre bezproblémové nastavenie vášho posluchového prostredia. S dodávaným meracím mikrofónom MultEQ XT analyzuje výstup každého reproduktora (vrátane subwooferov) až na 8 meracích miestach a vytvára presné digitálne filtre, ktoré optimalizujú každý kanál pre správnu odozvu frekvencie a časovej domény. Audyssey Dynamic Volume vyhladzuje rušivé skoky v hlasitosti (ako sú televízne reklamy) a umožňuje vám počúvať na nižších úrovniach a pritom si stále užívať jasný dialóg, hudbu a zvuk. Audyssey Dynamic EQ poskytuje čistotu v celom rozsahu na akejkoľvek úrovni počúvania.

Audyssey MultEQ Editor App

SR5015 podporuje aplikáciu Audyssey MultEQ Editor. Prejdite „pod kapotu“, pozrite si a upravte nastavenia pre podrobné ladenie, presnejšie prispôsobte zvuk konkrétnym problémom v miestnosti a vašim osobným preferenciám. (Aplikáciu Audyssey MultEQ Editor pre Android a iOS je možné zakúpiť v obchode Apple App Store alebo Google Play Store)

Schopnosti externého ovládania

Prijímač je vybavený externými možnosťami riadenia cez RS232 a IP pre ľahké prispôsobenie a kompatibilitu s integračnými riešeniami tretích strán. Marantz SR5015 ponúka IP ovládanie pre hlavné riadiace zariadenia tretích strán, ako aj certifikáciu Control4 SDPP (Simple Device Detection Protocol) pre bezproblémovú integráciu s domácimi automatizačnými zariadeniami Control4. Vstup a výstup IR (infračerveného) diaľkového ovládača sú na zadnom paneli, aby ste mohli diaľkové ovládanie zosúladiť s ostatnými komponentmi v systéme domáceho kina.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
Počet kanálov: 7
Výkon na kanál: 100 W
iAirplay: Áno
HDMI vstupy: 6
HDMI výstupy: 2

Ďalšie vlastnosti

Značka: Marantz
iSmart: Áno
Počet kanálov: 7

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
Výstup pre slúchadlá: Áno
iEthernet / LAN pripojenie: Áno
Wi-Fi štandardy: 802.11 a/b/g/n
Počet digitálnych vstupov: 4
Počet analógových vstupov: 4
iAirplay: Áno
HDMI vstupy: 6
HDMI výstupy: 2

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 440 cm
Výška: 161 cm
Hĺbka: 348 cm
Hmotnosť: 10,1 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: DO, nap. kábel, nastavovací mikrofón

Zvuk

Audio dekódery: DTS:X, DTS-HD HR, DOLBY Atmos, DTS-HD Master Audio
Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
Výkon na kanál: 100 W
Multizone: Áno

Rádio

DAB: Nie

Ďalšie parametre

Phono vstup: Áno

Ostatné

Kód produktu: SR5015/N1B

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore