Marley Positive Vibration 2.0 Wireless čierne

Cena:
47,00 €

Pôvodná cena 72,90 €
Pri nákupe produktu získate extra hodnotu bodov 1,88 €

Doprava zdarma

POPIS PRODUKTU

Bluetooth slúchadlá Marley Positive Vibration 2.0 Wireless v elegantej čiernej farbe ponúkajú nezabudnuteľný hudobný zážitok. Vo svojom elegantnom dizajne ponúkajú vyspelé technológie, ako napríklad 50 milimetrový vodič s pohyblivou cievkou. Slúchadlá sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov: ekologického dreva, hliníka či textílie. Na jedno nabitie vydržia prehrávať hudbu ať 12 hodín. Pripojenie medzi telefónom a slúchadlami prebieha prostredníctvom Bluetooth 4.2. Slúchadlá sú vybavené vstavaným mikrofónom pre jednoduché vybavenie vašich telefonátov. Vankúše slúchadiel sú veľmi jemné, a tak sú pohodlné aj pri dlhom nosení.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zdarma
  • Zľava 36 %
  • 4% späť na NAY Extra kartu

Zvážte aj tento produkt

Štýlové bezdrôtové slúchadlá MARLEY Rise v elegantnom čiernom prevedení s frekvenciou 17-20 kHz a 50 mm dynamickým meničom poskytujú výnimočne presnú reprodukciu zvuku. Sú ľahké, kompaktné a vyrobené z chirurgickej ocele potiahnuté exkluzívnou látkou Marley REWIND. Dĺžka prevádzky pri bezdrôtovom prehrávaní je až 12 hodín. Slúchadlá MARLEY Rise so skladacími náušníkmi poskytujú izoláciu hluku a komfort pri používaní. Slúchadlá disponujú káblom s dĺžkou 1,45 m, ktorý má textilný povrch, 3,5 mm pozláteným konektorom "L" a jeden tlačídlová ovládač so zabudovaným mikrofónom, ktorý je súčasťou káblu.

Základné parametre

  • Značka: Marley
  • Frekvenčný rozsah (Hz): 17-20000
  • NFC: Nie

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Skvelý zvuk

Slúchadlá sú precízne spracované a vyrobené z vysokokvalitných materiálov, a tak zaručujú krištaľovo čistý zvuk za každých okolností. Slúchadlá disponujú veľmi kvalitnými meničmi a širokým frekvenčným rozsahom, takže si vychutnáte akýkoľvek hudobný žáner v maximálnej kvalite.

MARLEY-Vibration-2

Dlhá výdrž batérie

Slúchadlá sú schopné prehrávať až 10 hodín hudby na jedno nabitie. Nabíjajú sa jednoducho a rýchlo pomocou microUSB kábla. Použitie párovania pomocou Bluetooth 4.2 je rýchle a jednoduché, telefóny a ďalšie hudobné zariadenia sa ľahko rozpoznajú.

MARLEY-Vibration-2_02

Ekologické spracovanie

Slúchadlá sú vyrobené s ohľadom na životné prostredie. Väčšina použitých materiálov je recyklovateľná a šetrí planétu. Drevené časti slúchadiel sú vyrobené z certifikovaného dreva FSC, čo zaručuje, že každý strom je nahradený a regenerovaný novým. Recyklovateľné hliníkové ušnice zachovávajú prírodné zdroje, šetria energiu a prispievajú k čistejšej výrobe, čím vytvárajú menej banského odpadu a spotrebu vody. Textília je zase zložená z 30% regenerovanej organickej bavlny, 30% regenerovaného konope a z 40% recyklovaných PET fliaš. 

MARLEY-Vibration-2_04

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Marley
Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth
Štýl nosenia: náhlavné

Ďalšie vlastnosti

Značka: Marley
Ovládanie prehrávania: Áno
Stupeň krytia: nemá

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Hmotnosť: 220 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Áno

Konektivita

iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth
Odnímateľný kábel: Áno
Dosah: 15 m

Dizajn

Štýl nosenia: náhlavné

Obsah balenia

Dokovacia stanica: Nie

Batérie

Výdrž batérie: 12 hod.

Ostatné

Kód produktu: EM-JH133-SB

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore