Marshall Acton Multi-Room čierny

Cena:
309,00 €

Pôvodná cena 349,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 6,18 €

Doprava zdarma

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Elegantný bezdrôtový reproduktor Marshall Acton Multi-Room v čiernom prevedení zaujme predovšetkým milovníkov klasického dizajnu, ktorý so sebou prináša vyvážený, výkonný stereo zvuk. Reproduktor ponúka bezdrôtové pripojenie cez zabudovaný Chromecast, Spotify Connect, Apple AirPlay, alebo Bluetooth. Hudbu je možné prehrávať aj priamo prepojením pomocou 3,5 mm konektoru. Na vrchnom paneli sa nachádzajú ovládacie prvky pre optimálne nastavenie basov, výšok a hlasitosti a tlačidlo so siedmimi predvoľbami. Zariadenie môže slúžiť ako súčasť Multi-Room systému a disponuje možnosťou rýchleho a jednoduchého ovládania prostredníctvom mobilnej aplikácie.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zdarma
  • Zľava 11 %

Zvážte aj tento produkt

Elegantný Bluetooth reproduktor Marshall Stanmore Multi-Room v čiernom prevedení je so svojimi kompaktnými rozmermi ideálny do každej miestnosti, kde upúta svojím štýlovým nadčasovým prevedením. Reproduktor so sebou prináša dokonale čistý stereo zvuk s celkovým výkonom 80 W. Hudbu môžete prehrávať prostredníctvom Wi-Fi, či bezdrôtovým pripojením cez zabudovaný Chromecast, Spotify Connect, Apple AirPlay, alebo Bluetooth, ako aj priamo pripojením pomocou 3,5 mm konektoru alebo RCA konektoru. Na vrchnom paneli sa nachádzajú ovládacie prvky pre optimálne nastavenie basov, výšok a hlasitosti a tlačidlo so siedmimi predvoľbami. Zariadenie môže slúžiť ako súčasť Multi-Room systému a disponuje možnosťou rýchleho a jednoduchého ovládania prostredníctvom mobilnej aplikácie.

Základné parametre

  • Značka: Marshall
  • Wi-Fi: Áno
  • Bluetooth: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Multi-Room systém

S funkciou Multi-Room môžete bezdrôtovo prehrávať rôznu hudbu v každej miestnosti, alebo môžete zariadenia synchronizovať a hrajú potom rovnakú melódiu v celom dome. Jednoducho začnite s jedným reproduktorom a postupne budujte svoj nadčasový Multi-Room systém.

Aplikácia Marshall Multi-Room

S jednoduchou a ľahko použiteľnou aplikáciou Marshall Multi-Room môžete počúvať svoju obľúbenú hudbu kedykoľvek. Prostredníctvom aplikácie si ľahko a rýchlo nastavíte jednu alebo viac miestností bezdrôtového systému, intenzitu LED podsvietenia, prispôsobíte si prednastavenia jedným dotykom, vyladenie ekvalizéru, či prepínanie medzi reproduktormi.

Päť spôsobov spojenia

Prístup k hudbe nebol nikdy ľahší. Pripojte sa bezdrôtovo k vstavanej technológii Chromecast, službe Spotify Connect alebo AirPlay a získajte prístup k najobľúbenejším streamingovým službám na svete. Prípadne použite vstup 3,5 mm alebo využite pripojenie Bluetooth.

Sedem predvolieb

Reproduktor disponuje siedmymi predvoľbami, s ktorými máte okamžitý prístup k obľúbeným zoznamom skladieb Spotify, internetovým rozhlasovým staniciam alebo podcastom. Pomocou ovládacích prvkov umiestnených na hornom paneli si jednoducho vyberiete predvoľby a stlačením tlačidla ihneď počúvate to, čo máte najradšej.


 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Marshall
iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
USB port: Nie
iIntegr.čítačka kariet: Nie
Frekvenčný rozsah (Hz): 52-20000
iAirplay: Áno
RMS výkon: 50 W
iNFC: Nie
Počet reproduktorov: 1

Ďalšie vlastnosti

Značka: Marshall
iSmart: Áno

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
USB port: Nie
iEthernet / LAN pripojenie: Nie
iAirplay: Áno
iNFC: Nie
AUX vstup: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 39,5 cm
Výška: 25,8 cm
Hĺbka: 22,9 cm
Hmotnosť: 3 Kg

Pamäť

iIntegr.čítačka kariet: Nie

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 52-20000
RMS výkon: 50 W

Display/Grafika

Vstavaný displej: Nie

Rádio

DAB: Nie

Energetické údaje

Napájanie: 230 V

Reproduktory

Počet reproduktorov: 1

Ostatné

Kód produktu: 4091914

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore