Marshall Kilburn II indigo

  • Zľava 23 %
  • Doprava zadarmo

Bluetooth: Áno, USB port: Nie, Integr.čítačka kariet: Nie, Zvukové formáty: apt-x, Frekvenčný rozsah (Hz): 52-20000 Hz, Airplay: Nie, RMS výkon: 36 W, Počet reproduktorov: 3,

Farba


Cena 229,00 €

Zľava 23 % z pôvodnej ceny: 299,00 € Zobraziť nápoveď

4,58 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Dizajnový Bluetooth reproduktor Marshall Kilburn II v indigo modrej farbe vás očarí svojím elegantným prevedením s ikonickým vyobrazením značky na prednej strane, vďaka čomu zaujme na výletoch či vo vašej domácnosti. Napriek svojim kompaktným rozmerom bude produkovať kvalitný a vyvážený viacrozmerný zvuk s celkovým výkonom 36 W, ktorý bude plynúť z dvoch výškových tweeterov a jedného subwooferu. O konektivitu sa postará Bluetooth 5.0 aptX či Aux-In vstup pre pripojenie externého prehrávača. Zariadenie disponuje integrovanou batériou, ktorá na jedno nabitie bude dodávať hudbu 20+ hodín, praktickým remienkom pre jednoduchý transport, odolnosťou voči vode IPX2, prehľadnými ovládacími prvkami či funkciou Multi-host.

Kilburn II

Tento reproduktor váži iba 2,5 kg a je najhlasnejším reproduktorom vo svojej triede. Produkuje jasný stredný rozsah, hlboké basy a rozšírené výšky, ktoré sú pre reproduktor takej veľkosti bezkonkurenčné a jeho čistý zvuk vás vtiahne do hudby v interiéri či exteriéri.

20+ hodín prenosného hrania

Kilburn II váži iba 2,5 kg a ponúka 20+ hodín prenosného hrania na jedno nabitie. Jeho kompaktná veľkosť a gitarou inšpirovaný remienok na nosenie ho predurčujú na to, aby ste si ho mohli vziať kamkoľvek so sebou. Výdrž batérie môžete sledovať pomocou vizuálneho indikátora batérie umiestneného na hornom paneli reproduktora.

Viacrozmerný zvuk

Tento reproduktor ponúka skvelý viacrozmerný zvuk, ktorý vás vtiahne do sveta vašej obľúbenej hudby. Jeho výrazný zvuk s výkonom 36 W bude znieť skvelo za každých okolností. 

Bluetooth 5.0 aptX

Kilburn II je vybavený technológiou Bluetooth 5.0 aptX pre bezdrôtové prehrávanie hudby. Streamujte ju z akéhokoľvek zariadenia Bluetooth s dosahom až 10 metrov od reproduktora. 

Odolný a kvalitný dizajn

Reproduktor je vybavený zapustenými rohovými uzávermi a vodotesným dizajnom, čo z neho robí skvelého spoločníka aj na náročnejšie trasy.

Odolný proti vode

Kilburn II disponuje odolnosťou voči vode IPX2, takže dokáže odolať malému množstvu vody.

Multi-host

Zariadenie je vybavené funkciou multi-host, takže môžete ľahko pripojiť a aj prepínať medzi dvomi smartfónmi či tabletmi.

Rýchle nabíjanie

Kilburn II má rýchle možnosti nabíjania, takže si ho môžete kedykoľvek vziať a ísť. 20 minútové nabíjanie vám prinesie 3 hodiny prehrávania, zatiaľ čo plne nabitá batéria je k dispozícii za 2,5 hodiny. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Bluetooth Áno
USB port Nie
Integr.čítačka kariet Nie
Zvukové formáty apt-x
Frekvenčný rozsah (Hz) 52-20000 Hz
Airplay Nie
RMS výkon 36 W
Počet reproduktorov 3

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Marshall Kilburn II indigo

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené