Marshall Mid A.N.C. čierne

Cena:
189,00 €

Pôvodná cena 269,00 €
Splátková kalkulačka - Splátky Quatro Splátky Home Credit
Späť na NAY Extra kartu 3,78 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Okamžitá výmena

Na vybavenie záručnej reklamácie nečakajte 30 dní. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Špičkové bezdrôtové slúchadlá na uši Marshall Mid A.N.C. v čiernom prevedení zostávajú verné kvalitnému zvuku s ideálnou úrovňou basov. Pýšia sa funkciou A.N.C. na aktívne potlačenie šumu, aby ste si mohli užiť to, na čom najviac záleží – hudbu. Komfort zabezpečuje náhlavný pásik potiahnutý mäkkým mikrovláknom a 3D závesy. 40 mm špeciálne nastavené dynamické meniče prinášajú kvalitnejší a vyšší výkon. Tento model disponuje bezdrôtovou technológiou Bluetooth aptX a na jedno nabitie dokáže hrať až 20 hodín (so zapnutou funkciou A.N.C.; pri jej vypnutí až 30+ hodín). Ich súčasťou sú aj dva vstavané mikrofóny, pre jednoduché telefonovanie, a multi-smerové tlačidlo (na ovládanie hovorov a hudby).

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 30 %
Popis produktu

Inovatívne funkcie a dlhá výdrž prehrávania

A.N.C. je aktívnou funkciou na potlačenie vonkajšieho obťažujúceho hluku a umožňuje vám zamerať sa na to, čo je najdôležitejšie – hudba. Funkcia Bluetooth aptX vám poskytuje výnimočnú kvalitu zvuku, slobodu a pohodlie pri pohybe, a to s dosahom až 10 metrov. So zapnutou funkciou A.N.C ponúkajú tieto slúchadlá až 20 hodín bezdrôtového prehrávania. Keď je táto funkcia vypnutá, zvýši sa tento limit na skvelých 30 hodín. 

Pohodlné meniče a ikonický dizajn

Vyladené 40 mm dynamické meniče produkujú robustný zvuk, ktorý dokonale vyvažuje jasnosť s presným množstvom basov – čo je ideálne pre tých, ktorí vyžadujú len to najlepšie pri kvalite zvuku. Mid A.N.C slúchadlá sú vybavené plyšovou čelenkou zabalenou do mäkkého mikrovlákna, zatiaľ čo mosadzné logo Marshall a čierne eloxované kovové detaily dávajú týmto slúchadlám kultový vzhľad.

Jednoduché ovládanie, telefonovanie a uloženie

Multi-smerové tlačidlo umožňuje ľahko ovládať funkcie hudby a telefonátov. Bezdrôtové prijatie, odmietnutie alebo ukončenie hovoru pomocou ovládacieho gombíka. Dva zabudované pasívne mikrofóny na redukciu šumu vám umožňujú praktizovať hovory a nahrávať hlasové poznámky prostredníctvom vášho zariadenia. Vďaka svojmu sklopiteľnému dizajnu sú slúchadlá Mid A.N.C skvelým spoločníkom na cestovanie; schopný vydržať dlhé dni na cestách. Slúchadlá sú dodávané s cestovným puzdrom, ktoré je vybavené bohatou zamatovou červenou podšívkou a odolnou vinylovou škrupinou. 

Ergonomický a praktický

Mid A.N.C obsahuje čierne eloxované 3D závesy, ktoré sa voľne otáčajú a prispôsobujú na vašej hlave. Pri bezdrôtovom počúvaní hudby môžete použiť prázdne 3,5 mm rozhranie na zdieľanie zvuku s niekým iným. Ak sa niekedy ocitnete s nízkou úrovňou batérie, jednoducho zasuňte odpojiteľný 3,5 mm kábel alebo použite nabíjací kábel micro USB na dobitie batérie.

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Marshall
Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
Rozhranie: Bluetooth
Štýl nosenia: náhlavné

Ďalšie vlastnosti

Značka: Marshall
Ovládanie prehrávania: Áno
iStupeň krytia: nemá

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Hmotnosť: 260 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Áno

Konektivita

Rozhranie: Bluetooth
Odnímateľný kábel: Áno
Dosah: 10 m

Dizajn

Štýl nosenia: náhlavné

Ostatné

Kód produktu: 4092138

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore