Marshall Stanmore II BT čierny

  • Na objednávku
  • Objednáme pre vás a upresníme termín dodania.
  • Dostupné rozbalené kusy ihneď v 2 predajniach

Cena:
259,00 €

Pôvodná cena 349,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 5,18 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Dizajnový Bluetooth reproduktor Marshall Stanmore II BT v čiernej farbe vás ohúri svojím elegantným prevedením s ikonickým vyobrazením značky na prednej strane, vďaka čomu sa stane výrazným prvkom vašej domácnosti. Napriek svojim kompaktným rozmerom bude produkovať kvalitný a vyvážený zvuk s celkovým výkonom 80 W, ktorý bude plynúť z dvoch výškových tweeterov a jedného subwooferu (2 x 15 W + 50 W). O konektivitu sa postará Bluetooth 5.0, ale môžete použiť aj 3,5 mm Aux-In vstup pre pripojenie externého prehrávača či RCA vstup. Svoju obľúbenú hudbu doladíte prostredníctvom ovládacích prvkov umiestnených na vrchnej časti zariadenia či cez aplikáciu Marshall Bluetooth.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 26 %

Zvážte aj tento produkt

Dizajnový Bluetooth reproduktor Marshall Woburn II BT v čiernej farbe vás ohúri svojím elegantným prevedením s ikonickým vyobrazením značky na prednej strane, vďaka čomu sa stane výrazným prvkom vašej domácnosti. Napriek svojim kompaktným rozmerom bude produkovať kvalitný a vyvážený zvuk s celkovým výkonom 130 W, ktorý bude plynúť z dvoch výškových tweeterov a duálnych subwooferov (2 x 15 W + 2 x 50 W). O konektivitu sa postará Bluetooth 5.0, ale môžete použiť aj 3,5 mm Aux-In vstup pre pripojenie externého prehrávača či RCA vstup. Svoju obľúbenú hudbu doladíte prostredníctvom ovládacích prvkov umiestnených na vrchnej časti zariadenia či cez aplikáciu Marshall Bluetooth.

Základné parametre

  • Značka: Marshall
  • Wi-Fi: Nie
  • Bluetooth: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Stanmore II Bluetooth

Klasické detaily Marshall reproduktora, ako napríklad textúrovaná vinylová krytina či ikonické logo, zdobia robustný rám Stanmore II. Mosadznú dosku zdobí dátum založenia tejto ikonickej značky – 1962 – ktorá poukazuje na viac ako 50 rokov fungovania. 

Veľký zvuk

Stanmore II je najuniverzálnejší reproduktor v rade Marshall a je ideálny pre každú miestnosť – veľkú alebo malú. Vyrobený s pokročilými komponentmi vytvára čistý a precízny zvuk dokonca aj na najvyšších úrovniach.

Bezdrôtové pripojenie

Technológia Bluetooth 5.0 a aptX poskytuje bezstratový bezdrôtový prenos zvuku s dosahom 10 metrov. Použite svoj smartfón, tablet alebo počítač s podporou Bluetooth na prenos hudby priamo do reproduktora bez potreby káblov.

Ikonický dizajn

Klasické detaily Marshall, ako je textúrovaná vinylová krytina či ikonické logo, zdobia robustný drevený rám tohto reproduktora. Na prednej doske sa nachádza mosadzná doska s dátumom založenia v roku 1962. Tento reproduktor budete chcieť hrdo ukazovať v akejkoľvek miestnosti.

Ovládajte zvuk

Jemne dolaďte svoju hudbu tak, aby spĺňala vaše požiadavky. Stačí použiť aplikáciu Marshall Bluetooth alebo analógové ovládacie prvky na hornom paneli reproduktora, aby ste zdokonalili svoj zvuk podľa miestnosti, v ktorej sa nachádzate.

Možnosti pripojenia

Existuje viac spôsobov pripojenia, ako iba Bluetooth 5.0. Zapojte sa cez 3,5mm vstup pre analógový zážitok z počúvania alebo využite RCA vstup.

Multi-host

Tento reproduktor je vybavený funkciou multi-host, takže môžete ľahko pripojiť a prepínať medzi dvoma zariadeniami Bluetooth. Teraz sa môžete so svojimi priateľmi striedať a hrať to, čo chcete počuť.

Marshall aplikácia

Okrem analógových ovládačov môžete použiť aplikáciu Marshall Bluetooth na prispôsobenie zážitku z počúvania alebo ovládanie hudby, ktorú počúvate.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Marshall
iWi-Fi: Nie
iBluetooth: Áno
USB port: Nie
iIntegr.čítačka kariet: Nie
Frekvenčný rozsah (Hz): 50–20000
iAirplay: Nie
RMS výkon: 80 W
iNFC: Nie
Počet reproduktorov: 1

Ďalšie vlastnosti

Značka: Marshall
iSmart: Nie
iStupeň krytia: nemá

Konektivita

iWi-Fi: Nie
iBluetooth: Áno
USB port: Nie
iEthernet / LAN pripojenie: Nie
iAirplay: Nie
iNFC: Nie
AUX vstup: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 43,8 cm
Výška: 29,7 cm
Hĺbka: 27,8 cm
Hmotnosť: 4,65 Kg

Ďalšie parametre

iIntegr.čítačka kariet: Nie

Rádio

FM rádio: Nie
DAB: Nie

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 50–20000
RMS výkon: 80 W

Display/Grafika

Vstavaný displej: Nie

Energetické údaje

Napájanie: 230 V

Reproduktory

Počet reproduktorov: 1

Ostatné

Kód produktu: 1001902

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore