Marvel's Guardians of the Galaxy PS5 hra

Popis produktu

Akčná adventúra Marvel's Guardians of the Galaxy od spoločnosti Square Enix pre hernú konzolu PlayStation 5 prichádza s anglickou lokalizáciou. Hru vyvinul tím Eidos-Montréal v úzkej spolupráci s Marvel Entertainment za účelom poskytnúť jedinečný a originálny zážitok inšpirovaní viac než 50-ročnou tradíciou Guardians of the Galaxy. Príbeh inšpirovaný komiksami zavedie hráča na nezabudnuteľnú a búrlivú cestu naprieč vesmírom. Peter Quill a Strážcovia sa totiž neúmyselne stávajú prvou a poslednou obrannou líniou galaxie. V tomto príbehu sa vaše cesty stretnú so silnými novými bytosťami a je len na vás ukázať galaxii, že na to máte.

 

Divoká jazda

Hra Marvel's Guardians of the Galaxy vám prinesie úplne nový pohľad a búrlivé dobrodružstvo na ceste naprieč vesmírom. V adventúre z pohľadu tretej osoby sa stanete Star-Lordom a presvedčíte zvláštnu posádku pofidérnych hrdinov, aby sa k vám pripojili aj vďaka vášmu odvážnemu, no pochybnému vedeniu.

Marvel's Guardians of the Galaxy PS5 hra

Osud galaxie je vo vašich rukách

Nejaký hlupák – a určite to nie ste vy! –, rozpútal sériu katastrofických udalostí a len vy dokážete udržať Strážcov pohromade dostatočne dlho na to, aby ste zabránili obrovskému medziplanetárnemu kolapsu. Ak si myslíte, že všetko beží hladko a podľa plánov, čakajú vás nemilé prekvapenia dôsledkov vašich rozhodnutí. V jedinečnom príbehu sa vaše cesty skrížia s mocnými novými bytosťami a výnimočnými charaktermi známych ikonických postáv v boji o záchranu a osud galaxie. Je načase ukázať vesmíru, že na to máte. Pravdepodobne.

Marvel's Guardians of the Galaxy PS5 hra

Nový príbeh

Novovzniknutá skupina pochybných hrdinov je pripravená zachrániť vesmír v dôsledku katastrofických udalostí. Užite si známe obľúbené postavy, svieži humor a divokú jazdu, ktorou vás budú sprevádzať legendárne hity 80. rokovnadupanom hviezdnom soundtracku. S nepredvídateľnými Strážcami sa prebojujete z jednej výbušnej situácie do druhej a zoznámite sa s novými vymyslenými, ale aj známymi postavami zo sveta Marvelu.

Marvel's Guardians of the Galaxy PS5 hra

Kľúčové vlastnosti Marvel´s Guardians of the Galaxy

  • Jedinečný príbeh inšpirovaný komiksami vezme hráča na nezabudnuteľnú a dobrodružnú cestu naprieč vesmírom
  • Nechýbajú známe ikonické postavy zo sveta Marvelu, ale do boja o osud galaxie sa pridajú i novém originálne postavy
  • Akčná adventúra ponúkne pohlcujúcu hrateľnosť pre jedného hráča z pohľadu tretej osoby
  • Guardians of the Galaxy by neboli to pravé orechové bez fantastického soundtracku s hviezdnymi hitmi z 80. rokov

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Médium BLU-RAY
Platforma PS5
Typ hry Akčné
Lokalizácia anglická

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Marvel's Guardians of the Galaxy PS5 hra

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené