Marvel's Avengers - PS4 hra

Cena:
44,90 €

Pôvodná cena 59,90 €
Späť na NAY Extra kartu 0,90 €

POPIS PRODUKTU

Akčná adventúrna hra Marvel’s Avengers je na platformu PS4. Z pohľadu tretej osoby zažijete superhrdinský svet známych komixových postáv ako Iron Man, Captain America, Thor, Hulk či Black Widow. Hra zahŕňa prvky pôvodného filmového príbehu Avengerov, ktoré kombinujú viaceré vylepšenia – získavanie schopností, bojových taktík, oblekov a iné. Nečakaná udalosť opäť spojí sily superhrdinov dokopy a ich úlohou bude jediné – zachrániť svet pred nebezpečnou organizáciou Advanced Idea Mechanics. Vybrať si môžete medzi režimom pre jedného hráča, ale aj tímovú online hru pre 4 hráčov. Hra je vhodná od 16 rokov a má českú lokalizáciu. Na online hranie je potrebné mať predplatné služby PlayStation Plus.

Zobraziť celý popis

  • Zľava 25 %
Popis produktu

 

Superhrdinovia opäť spoja svoje sily

Hra Marvel’s Avengers je plná akcie a neustáleho dobrodružstva. Svet známych postáv z komixového sveta bude čeliť ďalšej neľahkej situácii. Nádejou na záchranu je opäť spojiť sily superhrdinov. Mladá Kamala Khan odhalí tajné plány organizácie Advanced Idea Mechanics. Rozhodne sa preto povolať pôvodných Avengerov do boja o záchranu sveta. 

Vyberte si herný režim

Základňou superhrdinov bude Helicarrier. Tam si budete môcť vybrať režim pre jedného hráča (Hero Missions) ale aj kombináciu s režimom pre viacerých hráčov (Warzone Missions). Pri zvolenom online režime môžete vytvoriť tím až zo 4 superhrdinov a spoločne bojovať za záchranu daného regiónu. 

Hrajte a získavajte

Po splnení misií budete získavať viaceré bonusy a vylepšenia pre vaše postavy. Zlepšujte ich bojové taktiky, odomknite nové schopnosti, dajte im nový vzhľad pomocou rôznych oblekov a získavajte ďalšie postavy Avengerov, medzi ktoré patrí Iron Man, Captain America, Thor, Hulk a Black Widow.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Médium: BLU-RAY
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: Akčné
Lokalizácia: česká

Ďalšie vlastnosti

Značka: Square enix
Médium: BLU-RAY
Titulky: české
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: Akčné
Vekové obmedzenie: 16+
Závadnosť obsahu: Násilie
Lokalizácia: česká

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 135 mm
Výška: 170 mm
Hmotnosť: 15 g
Hĺbka: 15 mm

Ďalšie parametre

Dabing: anglické
VR hra: Ne

Ostatné

Kód produktu: 5021290084896

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore