Marvo SG-265P 2.0


PC reproduktor, Typ sústavy: 2.0, Frekvencia od: 150 Hz, Frekvencia do: 20000 Hz, Celkový výkon: 6 W, Bezdrôtové: Nie, Bluetooth: Nie, 3,5 mm jack, USB-A, Povrch: matný, čierna. Viac info


Cena 13,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 0,28 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Herné reproduktory Marvo SG-265P v čiernej farbe sa postarajú o dokonalú reprodukciu zvuku. S výkonom 2x 3W, frekvenciou od 150 Hz do 20 000 Hz a citlivosť 85 dB poskytnú ten najlepší herný zážitok. Pripojiť ich môžete prostredníctvom 3,5 mm jack konektora a USB napájania. Reproduktory disponujú aj RGB podsvietením, ktoré môžete zapnúť stlačením dotykového tlačidla na vrchnej strane reproduktora. Ľahko dostupný gombík pre ovládanie hlasitosti nesmie chýbať. Sú vybavené aj jack portom pre pripojenie slúchadiel. Kvalitne prepracované reproduktory s robustnou a odolnou konštrukciou budú s vami počas každej hry.

Kompaktný výkon

Tieto malé a kompaktné reproduktory prinesú do vášho života omnoho viac kvalitnej hudby, než je u týchto herných reproduktorov známe. 2,5 palcové meniče poskytujú detailný a čistý zvuk, vďaka ktorému si užijete každú chaotickú akciu. Reproduktory Marvo SG-265P taktiež ponúkajú klasickú reguláciu hlasitosti priamo na reproduktore.

Kvalitné prevedenie

Elegantný design s nádychom futurizmu vynikne pri každom modernom PC. Efekt jasného farebného podsvietenia pozitívne pridá na atmosfére miestnosti, aj celkovom vzhľade vášho herného setu. Ľahko ho môžete zapnúť aj vypnúť krátkym stlačením dotykového tlačidla na vrchnej strane reproduktora. Ak tlačidlo podržíte dlhšie, budete schopní si nastaviť intenzitu podsvietenia podľa svojich predstáv. Reproduktory sú vyrobené z kvalitných materiálov.

Vlastnosti

  • Výkon: 2x 3W
  • Veľkosť meniča: 2x 2,5 palce
  • Frekvenčný rozsah: 150 Hz - 20 kHz
  • Konektory: 3.5 mm jack, USB
  • Dĺžka kábla: 1,2 m
     

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Celkový výkon 6 W
Bezdrôtové Nie
Typ sústavy 2.0
Aktívny Áno
Výkon sústavy minimálne 6 W

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Marvo SG-265P 2.0

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené