Mascom MC4300 HDCI

Zobraziť


Wi-Fi: Nie, USB port: Áno, Podporované video formáty: MPEG2, PVR: Áno, Ethernet / LAN pripojenie: Áno, Typ signálu: DVB-S2, HDMI port: Áno Viac info


Cena 29,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 0,58 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Praktický DVB-S2 prijímač Mascom MC4300 HDCI v čiernej farbe so slotom pre dekóder, ktorý je možné použiť pre rôzne rôzne vysielače televízneho signálu, ako Skylink, FreeSat či DigiTV. Funkcia FastScan dokáže sama jednoducho naladiť a rovno aj zoradiť televízne programy. Prijímač je vybavený až dvomi USB vstupmi pre pripojenie USB kľuča či externého disku, na ktoré môžete nahrávať programy. Prijímač je vybavený po pripojení do internetu aj funkciou HbbTV, čiže hybridnou televíziou. Rovnako je možné využívať aj pokrocilé funkcie priamo na obrazovke vašej televízie, ako napríklad YouTube, Facebook či internetový prehliadať Opera.

Množstvo funkcii

Prijímač je nadupaný s užitočnými funkciami, ktoré dokážu zjednodušiť vás život. Je vybavený napríklad rodičovskou zámkou, softvérovou ochranou proti skratu a preťaženiu LNB, HDMI či SCART výstupom, zrýchleným či spomaleným prehrávaním a mnoho iného. Ďalej je prijímač schopný prehrávať multimediálne súbory z USB či externého disku alebo nahrávať vysielací program.

MASCOM-MC4300_02

Hybridná televízia

Hybridná televízia je funkcia, ktorá po pripojení vysielača do internetu odomkne mnoho užitočných funkcii. Budete mať k dispozícii napríklad archív programov s funkciou stlačenia červeného tlačítka. K dispozícii máte rôzne živé vysielana či archívy stále narastajúceho počtu rôznych televíznych staníc.

MASCOM-MC4300_04

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Nie
USB port Áno
Podporované video formáty MPEG2
PVR Áno
Ethernet / LAN pripojenie Áno
Typ signálu DVB-S2
HDMI port Áno

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Mascom MC4300 HDCI

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ivan

19. 8. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • jednoduchosť ovládania