Služby k produktu

  • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

    Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

  • NAY Extra klub NAY Extra klub

    S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

  • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

    Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Star Shower laserová lampa je celosvetová novinka v oblasti svetelnej dekorácie. S týmto geniálnym svetelným laserovým systémom za jedinú sekundu rozžiarite tisícky hviezd nielen vo vnútri vášho bytu, ale aj vonku. Ideálny je na Vianoce, ale tiež na rodinné alebo narodeninové oslavy, a to v každom ročnom období.
 
Môžete oddychovať na balkóne, terase alebo vychutnávať krásu svetelných efektov Star Showeru s rodinou a priateľmi na záhrade. Vytvorte pre seba a svoje deti nádherný svet fantázie. Stačí jediný konektor aby váš domov zažiaril tisíckami drobných svetielok.
 
Star Shower Motion s viac než 6000 žiarivými hviezdami premení váš domov na prekrásny rozprávkový svet. Stlačením jediného tlačítka hviezdy ožijú a Star Shower Motion pôsobí ako výbuch pohybujúcich sa svetelných efektov. Celá záhrada, celý dom od základov až po strechu bude žiariť úžasnými svetelnými efektami.
 
Umiestnite Star Shower Motion pohodlne do záhrady alebo na vhodné miesto vo vašom byte a stlačením gombíka spustite veľkolepé pohybujúce sa svetelné efekty. Tichý a silný motor uvedie do pohybu svetelnú spektrálnu prepážku a vy sa behom sekundy ocitnete v inej galaxii.
 
Stlačením gombíka si môžete vybrať z tisícok rôznych vzorov. Ak sa vám v režime pohybu zapáči určitý vzor, stačí stlačiť tlačidlo a efekt sa zafixuje. Potom znova po stlačení gombíka sa prekrásne svetelné efekty Star Showeru Motion budú znova pohybovať.
 
Behom chvíle môžete váš domov pokryť tisíckami žiariacich hviezd. Už nebudete musieť namáhavo zdobiť a rozvešiavať svetelné reťaze.

Môžete si vybrať medzi klasickým a pohyblivým režimom so zeleným alebo červeno - zeleným sfarbením.

Star Shower Motion je robustný a odolný voči dažďu, snehu a slnečnému žiareniu. 

Star Shower Motion má zabudovaný svetelný snímač. Za súmraku sa Star Shower Motion automaticky zapne a pri rozvidnievaní sa automaticky vypne.

 

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Media shop

Ostatné

Kód produktu: STAR SHOWER MOTION

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore