MEDIA SHOP Star Shower Motion

Cena:
109,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 2,18 €

Doprava zadarmo

POPIS PRODUKTU

Star Shower Motion je laserová lampa so systémom s pohyblivými svetlami. Je vybavená diaľkovým ovládačom kvôli zvýšeniu pohodlia pri ovládaní. S viac než 6000 svetelnými bodmi dokáže osvetliť až 300 metrov štvorcových plochy až do 100 metrovej vzdialenosti a dokáže vám ušetriť až 99% nákladov na elektrickú energiu, ktoré by ste pri rovnakých svetelných podmienkach spotrebovali klasickými svetelnými dekoráciami. Zabudovaný senzor automaticky zapne a vypne osvetlenie podľa vonkajších svetelných podmienok.

Zobraziť celý popis

 • Výpredaj
 • Doprava zadarmo

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Star Shower laserová lampa je celosvetová novinka v oblasti svetelnej dekorácie. S týmto geniálnym svetelným laserovým systémom za jedinú sekundu rozžiarite tisícky hviezd nielen vo vnútri vášho bytu, ale aj vonku. Ideálny je na Vianoce, ale tiež na rodinné alebo narodeninové oslavy, a to v každom ročnom období.
 
Môžete oddychovať na balkóne, terase alebo vychutnávať krásu svetelných efektov Star Showeru s rodinou a priateľmi na záhrade. Vytvorte pre seba a svoje deti nádherný svet fantázie. Stačí jediný konektor aby váš domov zažiaril tisíckami drobných svetielok.
 
Star Shower Motion s viac než 6000 žiarivými hviezdami premení váš domov na prekrásny rozprávkový svet. Stlačením jediného tlačítka hviezdy ožijú a Star Shower Motion pôsobí ako výbuch pohybujúcich sa svetelných efektov. Celá záhrada, celý dom od základov až po strechu bude žiariť úžasnými svetelnými efektami.
 
Umiestnite Star Shower Motion pohodlne do záhrady alebo na vhodné miesto vo vašom byte a stlačením gombíka spustite veľkolepé pohybujúce sa svetelné efekty. Tichý a silný motor uvedie do pohybu svetelnú spektrálnu prepážku a vy sa behom sekundy ocitnete v inej galaxii.
 
Stlačením gombíka si môžete vybrať z tisícok rôznych vzorov. Ak sa vám v režime pohybu zapáči určitý vzor, stačí stlačiť tlačidlo a efekt sa zafixuje. Potom znova po stlačení gombíka sa prekrásne svetelné efekty Star Showeru Motion budú znova pohybovať.
 
Behom chvíle môžete váš domov pokryť tisíckami žiariacich hviezd. Už nebudete musieť namáhavo zdobiť a rozvešiavať svetelné reťaze.

Môžete si vybrať medzi klasickým a pohyblivým režimom so zeleným alebo červeno - zeleným sfarbením.

Star Shower Motion je robustný a odolný voči dažďu, snehu a slnečnému žiareniu. 

Star Shower Motion má zabudovaný svetelný snímač. Za súmraku sa Star Shower Motion automaticky zapne a pri rozvidnievaní sa automaticky vypne.

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Media shop

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 190 mm
Výška: 120 mm
Hmotnosť: 1200 g
Hĺbka: 260 mm

Obsah balenia

Obsah balenia: diaľkový ovládač, stojan

Ďalšie parametre

Typ zariadenia: Elektrické

Ostatné

Kód produktu: 6310

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore