Popis produktu

Akčná FPS hra Metro Exodus (Complete Edition) je na platformu Xbox One a Xbox Series X. Svet, ktorý poznali, už nikdy nebude taký, ako predtým. Napínavý príbeh hry vás zavedie do postapokalyptického prostredia Ruska plného nebezpečenstva, nepriateľov, nástrah a tvorov zmutovaných rádioaktivitou. Z pohľadu prvej osoby preskúmate otvorený herný svet, v ktorom sa strieda deň s nocou, spoznáte nielen ruskú divočinu, ale aj rôzne tajomné chodby a miesta, z ktorých je cítiť strach. Vďaka technológii Ray Tracing si vychutnáte jedinečné grafické spracovanie prostredia a detailov, ktoré vás ešte viac vtiahnu do deja. Edícia hry zahŕňa základnú kampaň pre jedného hráča a DLC obsah The Two Colonels a Sam 's Story. Hra má české titulky.

 

Už nikdy to nebude také, ako predtým

Napínavá hra Metro Exodus vás zavedie do sveta, ktorý bol zdevastovaný neustálymi bojmi o moc. Zem bola zasiahnutá nukleárnou vojnou, dôsledkom čoho prežili len tí, ktorí mali šťastie. Teraz sa musia ukrývať v tuneloch moskovského metra a dúfať, že každý nadchádzajúci deň nebude ich posledný.

Majte sa neustále na pozore

Pre hráčov je pripravený otvorený herný svet z pohľadu prvej osoby. V ňom preskúmate nielen ruskú divočinu, ale aj tajomné zákutia a miesta, ktoré nebude len tak ľahké prejsť. Na každom kroku sa môže ukrývať nebezpečenstvo v podobe nepriateľov, zmutovaných tvorov a paranormálnych javov

Je len na vás, ako to všetko skončí

Vašim herným charakterom bude Artyom Alekseyevich Chyornyj, ktorý vedie skupinu Spartan Rangers s cieľom prejsť postapokalyptické Rusko a nájsť nový, lepší a pokojnejší život. Počas hry budete musieť vykonať nejedno neľahké rozhodnutie. Tie ovplyvnia celý vývoj príbehu. Aj keď nastane nečakaný zvrat, príbeh môžete začať hrať odznova a zmeniť vaše rozhodnutia.

Pohlcujúca atmosféra

O vizuálnu kvalitu sa postará technológia Ray Tracking, ktorá prináša jedinečné grafické spracovanie prostredia, detailnejšie a realistickejšie vykreslenie svetla a tieňov, čím sa obraz približuje filmovej kvalite. Okrem toho si vychutnáte strhujúce zimné prostredie Ruska, striedanie dňa, noci a premenlivé počasie v kvalite 4K, ktoré v hráčoch ešte viac zintenzívni zážitok z hry.

Strach a napätie

Ak ste už predtým hrali niektorý diel hry Metro, viete, že ide nielen o pútavý príbeh, ale aj o hororovú dávku napätia, ktorú umocňuje samotná akcia a zvukové efekty. Malé a pritom jednoduché veci vedia v hráčoch vyvolať tie správne emócie. Nočné zvuky počasia, rev mutantov v tajomných miestach, praskanie plynovej masky v tme, či dokonca blikajúce svetlo v tuneloch.

Hľadajte, zbierajte a vytvárajte

Metro Exodus vám ponúka mnoho zaujímavých prvkov. Jedných z nich je RPG štýl. Počas objavovania a preskúmania herného sveta hľadajte zbytočné a pohodené odpadky, ktoré môžu byť práve pre vás prínosom. Vďaka nim si môžete vytvoriť a vylepšiť vlastné zbrane.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Platforma Xbox Series X
Typ hry FPS, Akčné
Vekové obmedzenie 18+

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Metro Exodus (Complete Edition) - Xbox One/Series X hra

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené