Metz 50MUC7000Z

Android roka 2021 Smart TV

Android roka 2021 Smart TV

Nominácia

Televízor, Smart: Áno, LED obrazovka, Uhlopriečka: 125 cm, 4K Ultra HD, 3840x2160, OS TV: Android TV, DVB-S2, DVB-C2, DVB-T2/H.265, Kompatibilný s Google Assistant, 3 × HDMI port, 2 × USB 2.0, Bluetooth: Áno, Wi-Fi: Áno, PVR: Áno, Duálny tuner: Nie, Ethernet/LAN pripojenie: Áno, HbbTV: Áno. Viac info

Uhlopriečka

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

0,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

0 + nakupů

Zobraziť 0 recenzií a jedno ocenenie

Popis produktu

Elegantný Smart televízor Metz 50MUC7000Z v striebornej farbe so superúzkym rámom, prevádzkovým systémom Android 10.0 a 50“ (127 cm) Direct LED obrazovkou, na ktorej je zobrazovaný obsah v rozlíšení 4K Ultra HD (3840 × 2160), vás vtiahne do sveta so skvelým obrazom, vynikajúcimi kontrastmi, živými farbami a výnimočným zvukom (Dolby Audio). Zariadenie podporuje bežné HDR formáty (HDR10, HLG), ponúka integrovaný Google Assistant, Chromecast built-in, Wi-Fi a Bluetooth, no poteší aj obchod Google Play s množstvom aplikácií, hier a obsahu na sledovanie. Pýši sa pomerom strán 16 : 9, tunermi DVB-C/T2/S2, dvojicou vstavaných reproduktorov (2× 10 W) a bohatou výbavou rozhrania – 3× HDMI, 2× USB, 1× CI+, LAN (RJ45), 1× S/PDIF.

Kľúčové vlastnosti

  • Rozlíšenie UHD (3840 × 2160 pixelov) s podporou HDR a HLG

  • Oficiálne Android TV 10 s podporou Google Assistant, Google Play

  • Populárne certifikované služby Netflix, YouTube, Prime Video, Disney+

  • Multikanálový priestorový zvuk DTS a Dolby

  • Podpora bezdrôtových technológií Wi-Fi a Bluetooth

  • Bezrámový dizajn TV, štýlový moderný dizajn

  • Výkonný procesor

  • Kodek AV1 novej generácie

  • Protokol Bluetooth 5.0

Bezrámový dizajn

Vďaka bezrámikovému dizajnu prístroja Metz MUC7000 je dizajn jednoduchý a zároveň prepracovaný, stiera hranice sledovania a umožňuje mu dokonalé zapadnutie do každého prostredia, aj keď je vypnutý.

Výkonná centrálna procesorová jednotka

Televízor Metz MUC7000 je vybavený výkonným procesorom s podporou technológie spracovania obrazu Chameleon Extreme 2.0.

Pozrieť sa na skutočný svet

Motor kvality obrazu Chameleon Extreme 2.0 optimalizuje kvalitu obrazu viacrozmerne. Takto môžete vytvoriť realistický obraz s prirodzenými farbami.

HDR - farebný, bohatý obraz

Vysoko kvalitný 8,29 megapixelový LED displej s technológiou Pure HDR 10 ponorí diváka do neobmedzeného sveta video obsahu s jasným a bohatým obrazom.

Vynikajúci zvuk - urobte z vašej obývačky domáce kino

Živá technológia Wonder Audio vylepšuje vysoké a nízke frekvencie a poskytuje realistickejší virtuálny priestorový zvuk a ponúka úžasnejší zvuk televízora.

Podporuje technológiu Dolby & DTS Surround

Technológia Dolby Audio a DTS StudioSound skutočne obnovuje stereofónny priestorový zvuk, ktorý si môžete vychutnať pri sledovaní filmov, online videí alebo koncertov.

Android TV 10

Televízor je poháňaný operačným systémom Android TV 10, ktorý poskytuje rýchly prístup k najrôznejšiemu obsahu, nainštalovaným aplikáciám a umožňuje inštaláciu vašich obľúbených aplikácií.

Google Assistant

Hlasové ovládanie domácich ekosystémových zariadení a vyhľadávanie obsahu. Google Assistant sa stal nepostrádateľným pomocníkom pri hľadaní informácií a pri správe komponentov inteligentnej domácnosti.

AIOT - inteligentné domáce systémy

Televízor je kompatibilný s viac ako 1 000 zariadeniami inteligentnej domácnosti od viac ako 100 značiek. Môžete tak ovládať prvky inteligentného domáceho ekosystému, napríklad zapínať/vypínať svetlá, zobrazovať obraz z videokamery alebo zapnúť klimatizáciu.

AV1

Moderný kodek štandardu AV1 vysiela video vo vysokom rozlíšení s 30% kompresiou, čo výrazne znižuje bitovú rýchlosť, zvyšuje šírku pásma a divák tak vidí vysokokvalitný obraz bez oneskorenia a zamrznutia.

Denné odporúčania pre AI založené na dennom hraní

Algoritmy umelej inteligencie neustále analyzujú preferencie diváka na základe mnohých faktorov a na základe toho odporúčajú na prezeranie najvhodnejší obsah, filmy, videá alebo športové programy.

Herný režim

Vysokovýkonné komponenty v hernom režime vyťažia z hier maximum bez oneskorenia, spomalenia a zamrznutia.

Bluetooth 5.0

Podpora bezdrôtovej technológie Bluetooth 5.0 vám umožní pripojiť akékoľvek kompatibilné zariadenia, či už sú to slúchadlá, herné periférie alebo telefón. Televízor podporuje prehrávanie hudby z telefónu, keď je vypnutá obrazovka.

Široké rozhranie

Bohatá sada moderných rozhraní premení televízor na niečo viac. Pripojte hernú konzolu k HDMI a máte herné centrum. Pripojte viackanálový reproduktorový systém cez digitálny optický výstup a budete mať doma skutočné domáce kino. Externé úložné zariadenie je možné pripojiť pomocou USB a následne prehrať obsah na veľkej obrazovke. Pripojte televízor priamo cez LAN a internetové pripojenie bude stabilné a rýchle.

Chromecast a CastPlay

Všetko, čo sa zobrazuje na obrazovke vášho mobilného telefónu, sa teraz bude nachádzať na obrazovke televízora. Existujú dva spôsoby, ako môžete streamovať obsah do televízie. - Chromecast a CastPlay. Teraz môžete svoje fotografie a videá z dovolenky ukazovať priateľom nie na malej obrazovke telefónu, ale aj na veľkej televíznej.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 50 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
OS TV Android TV

Ocenenie a hodnotenia produktov

Android roka 2021 Smart TV

Android roka 2021 Smart TV

Nominácia

0,0 / 5

0 recenzií Metz 50MUC7000Z

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami