Xiaomi Mi Scooter 2 Black (M365)

Hmotnosť: 12.5 Kg, Výkon motora: 250 W. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,8 / 5

42×

70% Kvalita
Dobrá

70% Hodnota za peniaze
Dobrá

42 + nakupů

Zobraziť 42 recenzií

Popis produktu

Štýlová e-kolobežka Xiaomi Mi Scooter 2 v elegantnom čiernom prevedení je naozajstným skvostom čo sa týka dizajnu ale aj výkonu. Dojazd viac než 30 km, hmotnosť 12,5 kg, nosnosť do 100 kg, maximálna rýchlosť 25 km/h a 8,5 palcové pneumatiky z nej robia praktický a pohodlný dopravný prostriedok. Elektromotor s výkonom 250 W s možnosťou regenerácie energie je využitý aj pri systéme brzdenia E-ABS, predných a zadných svetlometoch pre maximálnu bezpečnosť ako aj indikátore batérie. Ovládanie je veľmi intuitívne vďaka jednoduchému tlačidlu zapínania ako aj páčke pre akceleráciu a brzdenie, všetko na riadítkach. Pomocou aplikácie je možné kontrolovať údaje a ovládať jazdné prvky.

Minimalistický dizajn s citom pre detail 

Jednoduchosť konštrukcie z leteckého hlinníka s hmotnosťou 12,5 kg a úžasné detaily vytváraju obraz luxusu s ohľadom na bezpečnosť a odolnosť. Či už cestujete do práce, školy, alebo si len chcete užiť svoju jazdu, E-kolobežka Xiaomi Mi Scooter 2 splní vaše požiadavky na svižnú a bezpečnú dopravu. Riadítka aj jej povrch sú upravené proti kĺzaniu, takže ani slabý dážd nebude problémom a kvalitné 8,5 palcové pneumatiky zvládnu aj nerovný terén. 

Všetko na dosah ruky 

Dlhé a stabilné riadítka sú intuitívne vybavené páčkou pre akceleráciu a ovládanie rýchlosti na pravej strane a brzdovou páčkou na ľavej. Predstavec riadítok obsahuje indikátor nabitia so vstavanými LED diódami, takže vás už E-kolobežka nikdy neprekvapí svojim vybitím a jednoduché tlačidlo zapínania/vypínania elektromotora zaručí komfortné ovládanie. Prepojením s mobilným telefónom, prostredníctvom voľnej aplikácie, zistíte informácie o prejdenej vzdialenosti a maximálnej rýchlosti, no taktiež dokážete kontrolovať kapacitu batérie aj aktuálny dojazd. 


Regenerácia energie vás posunie ďalej 

Efektivita a výkonnosť E-kolobežky Xiaomi Mi Scooter 2 je vďaka elektromotoru s výkonom 250 W a inovatívnemu systému regenerácie energie zárukou. Pri jazde do kopca využijete energiu z nabitých batérií, s dobou nabíjania 5h a pri brzdení jazdou nadol regenerujete energiu naspäť, čo zaručí dlhší výkon a dojazd. Použitím účinnej kotúčovej brzdy a anti-blokovacieho systému E-ABS pri brzdení sa zníži brzdná dráha na 4 m, čo znamená bezpečné a hladké dobrzdenie, ktoré si vyžaduje situácia. Ak si želáte využiť E-kolobežku na klasický spôsob odrážania, bez problémov môžete vypnúť elektroniku a užiť si tak aj trocha športovej aktivity. 

Vyberte sa kamkoľvek 

Možnosti kam až môžete zájsť sa vám rozšíria vďaka dojazdu až 30 km a maximálnej rýchlosti 25 km/h, čo vám uľahčí každodenné presúvanie alebo plánovanie výletu podľa vašich predstáv. E-kolobežku Xiaomi Mi Scooter 2 rozložíte na kompaktnú veľkosť len za 3 sekundy, kde sa riadítka stanú vašou rukoväťou na nosenie a jej zloženie je rovnako jednoduché. Manipulácia sa kvôli tomu a aj jej ľahkej váhe stane veľmi jednoduchou a môžete si ju tak zobrať do vlaku, autobusu, auta alebo preniesť cez prekážku bez problémov. Nemusíte sa báť ani jazdy v noci alebo za zlej viditeľnosti, vybaví to za vás dvojica svetlometov. Vpredu LED s výkonom 1,1 W osvetlí priestor pred vami až do 6 m, zadná LED sa rozsvieti pri brzdení, čím vás už žiadne auto neprehliadne. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hmotnosť 12.5 Kg
Výkon motora 250 W

Hodnotenie

4,8 / 5

42 recenzií Xiaomi Mi Scooter 2 Black (M365)

70% Kvalita
Dobrá

70% Hodnota za peniaze
Dobrá

Ako pracujeme s recenziami

Robert

29. 10. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Dobrá

Hodnota za peniaze Dobrá


yes


Vladimír

18. 9. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


  • Male rozmery
  • Dlha doba nabíjania
  • Rychle vybijanie
  • Neide prepojit s mobilom. Asi chybný kus

Strasne ale strasne neochotna obsluha v nay Prešov. Nechaju vas kľudne čakať aj pol hodiny a pritom o vas vedia. Je ich tam 20 predavacov no všetci sa zgrupia a kecaju spolu a maju vas na haku, ale to je asi zakazdym ked pridem do nay. Viac tam uz nenakupim...


Dusan

16. 3. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


odporucam


Lukas

7. 9. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • dizajn
  • výkon
  • pomer cena / výkon