Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Hore

Popis produktu

Minimalistický dizajn s citom pre detail 

Jednoduchosť konštrukcie z leteckého hlinníka s hmotnosťou 12,5 kg a úžasné detaily vytváraju obraz luxusu s ohľadom na bezpečnosť a odolnosť. Či už cestujete do práce, školy, alebo si len chcete užiť svoju jazdu, E-kolobežka Xiaomi Mi Scooter 2 splní vaše požiadavky na svižnú a bezpečnú dopravu. Riadítka aj jej povrch sú upravené proti kĺzaniu, takže ani slabý dážd nebude problémom a kvalitné 8,5 palcové pneumatiky zvládnu aj nerovný terén. 

Všetko na dosah ruky 

Dlhé a stabilné riadítka sú intuitívne vybavené páčkou pre akceleráciu a ovládanie rýchlosti na pravej strane a brzdovou páčkou na ľavej. Predstavec riadítok obsahuje indikátor nabitia so vstavanými LED diódami, takže vás už E-kolobežka nikdy neprekvapí svojim vybitím a jednoduché tlačidlo zapínania/vypínania elektromotora zaručí komfortné ovládanie. Prepojením s mobilným telefónom, prostredníctvom voľnej aplikácie, zistíte informácie o prejdenej vzdialenosti a maximálnej rýchlosti, no taktiež dokážete kontrolovať kapacitu batérie aj aktuálny dojazd. 


Regenerácia energie vás posunie ďalej 

Efektivita a výkonnosť E-kolobežky Xiaomi Mi Scooter 2 je vďaka elektromotoru s výkonom 250 W a inovatívnemu systému regenerácie energie zárukou. Pri jazde do kopca využijete energiu z nabitých batérií, s dobou nabíjania 5h a pri brzdení jazdou nadol regenerujete energiu naspäť, čo zaručí dlhší výkon a dojazd. Použitím účinnej kotúčovej brzdy a anti-blokovacieho systému E-ABS pri brzdení sa zníži brzdná dráha na 4 m, čo znamená bezpečné a hladké dobrzdenie, ktoré si vyžaduje situácia. Ak si želáte využiť E-kolobežku na klasický spôsob odrážania, bez problémov môžete vypnúť elektroniku a užiť si tak aj trocha športovej aktivity. 

Vyberte sa kamkoľvek 

Možnosti kam až môžete zájsť sa vám rozšíria vďaka dojazdu až 30 km a maximálnej rýchlosti 25 km/h, čo vám uľahčí každodenné presúvanie alebo plánovanie výletu podľa vašich predstáv. E-kolobežku Xiaomi Mi Scooter 2 rozložíte na kompaktnú veľkosť len za 3 sekundy, kde sa riadítka stanú vašou rukoväťou na nosenie a jej zloženie je rovnako jednoduché. Manipulácia sa kvôli tomu a aj jej ľahkej váhe stane veľmi jednoduchou a môžete si ju tak zobrať do vlaku, autobusu, auta alebo preniesť cez prekážku bez problémov. Nemusíte sa báť ani jazdy v noci alebo za zlej viditeľnosti, vybaví to za vás dvojica svetlometov. Vpredu LED s výkonom 1,1 W osvetlí priestor pred vami až do 6 m, zadná LED sa rozsvieti pri brzdení, čím vás už žiadne auto neprehliadne. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Hmotnosť: 12,5 Kg
Výkon motora: 250 W

Ďalšie vlastnosti

Značka: Xiaomi
iSmart: Áno
Maximálna nosnosť: 100 Kg
Určenie: univerzálny
Max. rýchlosť: 25 km/hod.
Dojazd: 30 km
Výkon motora: 250 W

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 108 cm
Výška: 114 cm
Hĺbka: 43 cm
Hmotnosť: 12,5 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: kolobežka, nabíjačka, manuál

Batérie

Doba nabíjania: 5 hod.

Ďalšie parametre

Svetlá: Áno
Display: Nie
Odporúčaný vek: 18

Ostatné

Kód produktu: 16133

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore