Popis produktu

Letecký simulátor Flight Simulator je určený pre platformu Xbox Series X. Vyskúšajte si, aké to je pilotovať rôzne typy lietadiel v slnečných, ale aj nepriaznivých podmienkach. Hrou vás bude sprevádzať jedinečné grafické spracovanie okolia v kvalite 4K s HDR, simulujúce letecké situácie a neustále sa meniace podmienky v reálnom čase. Vytvorte si vlastný letecký plán a dostaňte sa úspešne až na miesto pristátia.

 

Lietajte a objavujte

Jedinečné grafické spracovanie je to, z čoho nebudete vedieť v hre spustiť oči. Nádherné scenérie, západy či východy slnka a zmeny počasia si vychutnáte z každého pohľadu. Tešiť sa môžete na viac ako 37 000 letísk, z ktorých budete štartovať a ktoré naopak, budú aj vašou cieľovou rovinkou. Spoznajte viac ako 2 milióny miest, sledujte z výšky budovy, rieky, pohoria a rôzne iné detaily.

Zlepšite svoje zručnosti

Vytvorte si vlastný letecký plán a odleťte na svoju misiu či poznávací let. Vybrať si budete môcť spomedzi rôznych druhov lietadiel, či už sa rozhodnete pre tie menšie, alebo veľké komerčné, ktoré si vyžadujú skúsenosti pravého pilota. Sledujte panel, kontrolky a ukazovatele, aby ste vedeli pohotovo reagovať na prípadné zmeny.

Buďte neustále v strehu

Simulátor otestuje vaše zručnosti nielen pri pilotovaní viacerých druhov lietadiel, ale taktiež to, ako zvládnete situácie pri zmenách počasia. Vyskúšate si rôzne podmienky počasia, lietanie cez deň i v noci. Počasie sa bude meniť v reálnom čase a všetky situácie spojené so smerom a rýchlosťou vetra, vlhkosťou či dažďom budú pre vás skúškou, ako obstojíte v leteckom simulátore Flight Simulator.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Platforma Xbox Series X
Typ hry Simulátory
Vekové obmedzenie 3+

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Microsoft Flight Simulator - Xbox Series X hra

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené