Microsoft Office 365 Business Premium SK (1 rok)

Cena:
98,90 €

Pôvodná cena 139,00 €
Späť na NAY Extra kartu 1,98 €

Doprava zadarmo

POPIS PRODUKTU

Predplatený kancelársky balík Microsoft Office 365 Business Premium SK obsahuje programy Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote a navyše Publisher aj Access pre PC. Súčasťou balíka sú aj služby Exchange, SharePoint, Skype for Business a Microsoft Teams. Nechýba ani 1 TB online úložisko OneDrive s rozšíreným zabezpečením alebo technická podpora počas celej doby predplatného. Softvér v slovenskej lokalizácii pre jedného užívateľa s predplatným na 1 rok je dodávaný v podobe karty s produktovým kódom.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 29 %
Popis produktu

Microsoft Office 365 Business Premium SK

 • Licencia na komerčné využitie pre 1 užívateľa
 • Predplatné na 1 rok
 • Slovenská lokalizácia
 • Karta s produktovým kódom
 • Desktopové verzie aplikácií Office: Outlook, Word, Excel, PowerPoint a OneNote (plus Access a Publisher len pre počítače PC).
 • Hosťovanie e-mailu s 50 GB poštovou schránkou a e-mailová adresa s vlastnou doménou
 • Môžete vytvoriť centrum pre tímovú prácu v Microsoft Teams.
 • Môžete ukladať a zdieľať súbory prostredníctvom 1TB cloudového úložiska na OneDrive.
 • Jedna licencia zahŕňa plne nainštalované aplikácie Office na piatich telefónoch, piatich tabletoch a piatich počítačoch PC alebo Mac na užívateľa.
 • Môžete kedykoľvek získať pomoc vďaka nepretržitej podpore od Microsoftu - na telefóne a na webe.

Word

Microsoft Word využijete na tvorbu a úpravu textu. Pri písaní vám inteligentné technológie pomôžu s pravopisom aj gramatikou. Program má integrovaný synonymický slovník. Funkcia Text-to-Speech prečíta napísaný text. Do dokumentu môžete vložiť obrázok, graf a tabuľku. Vytvorené dokumenty uložíte aj do PDF. Keď zdieľate dokument s ostatnými užívateľmi, vidíte kto na dokumente pracuje a aké zmeny robí.

Excel 

Tabuľkový softvér Excel využíva analytické nástroje a usporiada zadané údaje, čím šetrí váš čas. Vytvoríte v ňom tabuľkové hárky pomocou šablón a budete robiť výpočty prostredníctvom moderných vzorcov. Všetky údaje prevediete do grafov alebo diagramov. Zošity môžete zdieľať a spolupracovať s kolegami v reálnom čase.

PowerPoint

Vaše nápady odprezentujete pomocou programu PowerPoint. Do jednotlivých stránok prezentácie môžete vložiť obrázky, 3D modely, grafy a text s rôznymi typmi písma, farby aj veľkosti. Pre uľahčenie prezentácie sú k dispozícii poznámky, ktoré pripojíte ku každej snímke. Tie sa budú zobrazovať len vám. Vašu prácu môžete zdieľať, vytvoriť z nej 4K video alebo uložiť na online úložisko.

OneNote

V digitálnom poznámkovom bloku OneNote môžete okrem klasického zadávania textu pomocou klávesnice vaše nápady písať aj ručne prostredníctvom myši, dotykového pera alebo prsta. Do poznámok vložíte online videá, obrázky, tabuľku a súbor ako prílohu. Tiež máte k dispozícií nahrávanie zvuku aj videa. Uložené poznámky pripnete na pracovnú plochu alebo odošlete e-mailom.

Outlook

Profesionálna kalendárová a e-mailová aplikácia Outlook vám uľahčí správu vašich schôdzok a e-mailov. Tie sú prehľadne usporiadané a označené podľa kategórii. Kalendár podporuje viacero časových pásiem. Vy tak dokážete presnejšie vybrať čas stretnutia, ktorý vyhovuje všetkým. Pripomenutie udalosti sa zobrazí na vrchu pred oknami alebo začne blikať ikona v paneli úloh.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Typ softvéru: kancelársky program
Jazyk: SK
Dĺžka licencie: 1 rok
Médium: Kód/Voucher

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 0,15 m
Šírka: 150 mm
Výška: 20 mm
Hmotnosť: 100 g
Hĺbka: 110 mm

Ďalšie vlastnosti

Značka: Microsoft
Typ softvéru: kancelársky program
Jazyk: SK
Médium: Kód/Voucher

Obsah balenia

Obsah balenia: Licencia

Operačný systém

Podporovaný OS: Windows

Mapy

Dĺžka licencie: 1 rok

Ostatné

Kód produktu: KLQ-00403

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore