State of Decay 2 - Xbox One

Popis produktu

Hra State of Decay 2 je určená pre herné konzoly Xbox One. V tejto dobrodružnej RPG hre zažijete stretnutia so zombie . Po apokalypse je vašou najdôležitejšou úlohou spojiť tých, čo prežili a vybudovať silnú komunitu. K dispozícii máte základňu, ktorá zaistí ochranu pred hladnými mŕtvolami. Prispôsobujte si ju prostredníctvom dokonalého vybavenia a zlepšení. V hre záleží na vašich rozhodnutiach, ktoré budú definovať vaše ďalšie prežitie. Hru môžete hrať s ďalšími tromi priateľmi. Podporuje 4K, HDR a vylepšené funkcie pre konzoly.

Prežijete ?

Malé mesto v Amerike, rok od dnes. Mŕtvi povstali a civilizácia padla. Ani armáde sa nepodarilo zastaviť zombie a ľudstvo stojí na pokraji zániku. Je na vás, aby ste spojili tých, čo prežili a vybudovali komunitu. Zanechajte po sebe dedičstvo a dajte nový význam slovu prežiť. Skutočné prežitie si užijete v skutočnom rozlíšení 4K. V tejto jedinečnej hre o prežitie v boji so zombie budete v otvorenom svete.

Vylepšená domácnosť

V hre State od Decay 2 je vaša základňa viac, než len miesto na prespanie v noci. Je to vaša svätyňa, ktorá vám ponúkne ochranu pred hladnými mŕtvolami, ktorí číhajú za jej múrmi. Je to váš veliteľský post, kde plánujete dokonalé stratégie na zabíjanie zombie. A napokon je zhmotnením vašich osobných dlhodobých stratégie na zabíjanie zombie. A napokon je zhmotnením vašich osobných dlhodobých plánov prežita, kedže si ju prispôsobujete pomocou dokonalého vybavenia a zlepšení. Vybudujte strážnu veži alebo vysaďte záhradku. Nemocnicu alebo dielňu môžete mať hneď u vás doma. Ako sa rozhodnete vyformovať pozostatok civilizácie uprostred chaosu apokalypsy ?

Dobrodružstvo v otvorenom svete

Je na vás, aby ste si v tomto postapokalyptickom zombie svete vybudovali základňu, rozvinuli svoje postavy a ako skupina nakladali so zdrojmi na prežitie.

Vývoj postáv

Rozviňte schopnosti každého človeka, aby ste zlepšili jeho možnosti a posilnili svoju komunitu v tejto RPG hre.

Spolupráca

Hrajte sami alebo sa spojte až s tromi priateľmi a preskúmajte otvorený svet plný dynamických zombie, ľudských nepriateľov a cennej výzbroje, ktorá je nevyhnutná na prežitie vašej komunity.

Rozhodnutia

Vaše voľby budú definovať vaše prežitie. Uprostred zombie apokalypsy si musíte vytvoriť vlastný morálny kódex. Každé rozhodnutie má trvalé následky, ktorým musíte čeliť. Samých vás môže prekvapiť, akým spôsobom sa rozhodnete prežiť.

  • 4K rozlíšenie nie je dostupné na konzolách Microsoft Xbox One ani One S.
  • Funkcia HDR je dostupná v podporovaných hrách a televízoroch.
  • Vylepšené funkcie pre konzoly Xbox One X podlieha vydaniu aktualizácie obsahu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Platforma Xbox One
Typ hry Akčné
Vekové obmedzenie 18+

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií State of Decay 2 - Xbox One

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené