Microsoft Surface Earbuds sivé

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 37 %

Frekvenčný rozsah (Hz): 20 - 20 000 Hz, Rozhranie: USB-C, Štýl nosenia: do uší,

Farba


Cena 175,00 €

Zľava 37 % z pôvodnej ceny: 279,00 € Zobraziť nápoveď

3,50 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Moderné bezdrôtové slúchadlá do uší Microsoft Surface Earbuds v sivom prevedení vás ohúria nielen svojím jedinečným dizajnom, ale aj mimoriadnym omnisomnickým zvukom, ktorý bude znieť zo špičkových 13,6 mm meničov. Slúchadlá sa pýšia duálnymi mikrofónmi pre čisté a jasné hovory, vodeodolnosťou IPX4 či kompatibilitou s Office 365. O dokonale pohodlie pri nosení sa postarajú 4 kotviace body, vďaka ktorým budú slúchadla stabilne držať v ušiach a 3 sady vymeniteľných silikónových koncoviek, aby ste si zvolili ideálnu veľkosť. Spoľahlivý bezdrôtový prenos zabezpečí technológia Bluetooth 4.2 s podporou kodekov SBC a aptX a systémy Swift Pair a Fast Pair, ktoré uľahčia párovanie s kompatibilnými zariadeniami. Zabudovaná batéria sa postará o výdrž až 7 hodín prehrávania a štýlové puzdro dodá slúchadlám energiu pre ďalších 17 hodín počúvania obľúbených skladieb.

Neunikne vám žiadny tón

Vďaka mimoriadne pohodlnému dizajnu, intuitívnemu ovládaniu, prístupu k softwarovému balíku Microsoft 365, pohlcujúcemu zvuku a celodennej výdrži batérie nikdy nezmeškáte jediný tón.

Mimoriadne pohodlný dizajn

Vďaka inovatívnemu dizajnu so štyrmi kotviacimi bodmi drží slúchadlo bezpečne v uchu. Vyberte si svoju ideálnu veľkosť s pomocou troch sád vymeniteľných silikónových koncoviek do uší.

Majte všetko pod kontrolou

Dotyková plocha reaguje na intuitívne gestá ako je klepnutie, dotyk či potiahnutie prstom. jednoducho preskočte skladbu, regulujte hlasitosť, odpovedajte a ukončujte hovory kedykoľvek potrebujete.

Špičkový zvuk pre hudbu a hovory

Počúvajte hudbu a vybavujte hovory počas celého dňa s neuveriteľnou čistotou.

  • Bohatý, pohlcujúci omnisonický zvuk - Slúchadlá Surface Earbuds obsahujú meniče navrhnuté na mieru, ktoré sú presne vyladené tak, aby poskytovali výnimočný akustický zážitok.

  • Hlasné a čisto znejúce hovory - Dva mikrofóny v každom slúchadle poskytujú výnimočné rozpoznávanie hlasu a kvalitu hovorov.

Majte prehľad o svojom dni

Využite maximum zo služby Microsoft 365 a zdokonaľte svoje znalosti v programe PowerPoint. Prejdením prstom posuniete snímky dopredu alebo povolíte titulky a preklad na obrazovke. Alebo použite hlasový diktát pre Word, Outlook a PowerPoint. (*Vyžaduje predplatné na Microsoft 365 a stiahnutie aplikácie.)

Výdrž batérie až 24 hodín

Vďaka viacnásobnému nabitiu v puzdre môžete počúvať hudbu celý deň. Počúvajte až 7 hodín na jedno nabitie alebo sa rozprávajte až 4,5 hodiny v aplikácii Microsoft Teams.

Bezproblémove párovanie

Perfektné párovanie s počítačom Surface alebo Windows 10 jediným kliknutím pomocou systému Swift Pair. Navyše, jediným klepnutím sa pripojíte k mnohým zariadeniam Android pomocou Fast Pair. Pripojte sa tiež k väčšine zariadení so systémom iOS prostredníctvom Bluetooth.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Frekvenčný rozsah (Hz) 20 - 20 000 Hz
Rozhranie USB-C
Štýl nosenia do uší

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Microsoft Surface Earbuds sivé

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené