Microsoft Surface Headphones 2 sivé

  • Doprava zadarmo

Bezdrôtové slúchadlá, náhlavné, Farba sivá, USB-C, Výdrž batérie: 16 h, Zabudovaný mikrofón: Áno, Aktívne tlmenie hluku: Áno, Odnímateľný kábel: Nie, Frekvenčný rozsah: 20 - 20 000 Hz, Bez jediného kabelu: Áno. Viac info

Farba


Cena 249,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 5,00 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 25,00 €

Podrobnosti splátok
Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Štýlové bezdrôtové slúchadlá na uši Microsoft Surface Headphones 2 v sivom prevedení vás ohúria svojím mimoriadnym omnisonickým zvukom, ktorý bude znieť zo špičkových 40 mm meničov. Slúchadlá sa pýšia duálnymi mikrofónmi pre čisté a jasné hovory, 13 úrovňami aktívneho potlačenia hluku či kompatibilitou s Office 365. O dokonalé pohodlie pri celodennom nosení sa postarajú mäkké a ľahké náušníky a nastaviteľná čelenka. Spoľahlivý bezdrôtový prenos zabezpečí technológia Bluetooth s podporou kodekov SBC a aptX a systém Swift Pair, ktorý uľahčí párovanie s kompatibilnými zariadeniami. Zabudovaná batéria zabezpečí energiu až na 20 hodín prehrávania, no k dispozícii je aj audio kábel pre drôtové počúvanie. Ovládanie je úplne jednoduché, a to pomocou dotykových plôšok a mechanických otočných koliesok na stranách slúchadiel.

Surface Headphones 2

Vychutnajte si svoju obľúbenú hudbu ako nikdy predtým, s mimoriadným zvukom Omnisonic. Surface Headphones 2, navrhnuté pre celodenné pohodlie, poskytujú zlepšenú kvalitu zvuku a väčšiu výdrž batérie, sú vybavené hlasovým a dotykovým ovládaním a koncovými prvkami s 13 úrovňami aktívneho potlačenia hluku. 

  • Krištáľovo čistý omnisonický zvuk

  • Ovládanie dotykom, klepnutím a otočením

  • 13 úrovní aktívneho potlačenia hluku

  • Pohodlné náušníky

  • Duálne mikrofóny pre výnimočnú čistotu hovoru

  • Celodenná výdrž batérie - Plné nabitie vám poskytne až 18,5 hodín počúvania hudby alebo 15 hodín hlasových hovorov v aplikácii Microsoft Teams

Navrhnuté pre pohodlie a jednoduché ovládanie

Počúvajte svoju obľúbenú hudbu v pohodlí po celý deň vďaka mäkkým a ľahkým náušníkom. Dotykom, klepnutím alebo hlasom môžete preskočiť skladbu, uskutočňovať hovory či aktivovať hlasového asistenta. Keď si zložíte slúchadlá, hudba sa pozastaví a obnoví sa, keď ich znova nasadíte.

Dokončujte veci pomocou hlasu

Pomocou dotyku a hlasu môžete prehrávať hudbu, telefonovať a dostávať odpovede na otázky od preferovaného digitálneho asistenta. Používajte hlasové diktovanie pre Word, Outlook a ďalšie v Microsoft 365 (*vyžaduje sa predplatné).

Spáruju sa s vašim zariadením

Dokončite svoju prácu so Surface, aby ste zvýšili svoju produktivitu. Pripojí sa bez námahy jediným kliknutím cez Swift Pair. (*Funkcia párovania vyžaduje Windows 10 s najnovšími aktualizáciami.)

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Frekvenčný rozsah (Hz) 20 - 20 000 Hz
Rozhranie USB-C
Štýl nosenia náhlavné

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Microsoft Surface Headphones 2 sivé

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené