Microsoft Wireless Mobile Mouse 4000 (čierna)

Zobraziť

 • Zľava

Myš, Podsvietenie: Nie, Nastaviteľná ergonómia: Nie, Programovateľné tlačidlá myši: Nie, Typ senzora: bluetrack, 1000 DPI, Prevedenie: Bezdrôtové, RF Wireless, Typ batérie: AA, Podporovaný OS: Windows 7, Windows 10, Windows 8, Windows 8.1, Android, MAC OS X, čierna. Viac info


Cena 29,99 €

Zľava 3 % z predchádzajúcej ceny: 30,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 0,60 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

3 dva nákupy

Zobraziť 3 recenzie

Popis produktu

Bezdrôtová myš Microsoft Wireless Mobile Mouse 4000 sa vyznačuje elegantným čiernym spracovaním a technológiou Microsoft Blue Track. Používa rozhranie USB 2.0. Obsahuje nano prijímač s frekvenciou 2,4 GHz, so spoľahlivým bezdrôtovým dosahom 4,5 metra. K dispozícií sú taktiež programovateľné tlačidlá a štvorsmerové skrolovacie koliesko, ktoré umožní posúvanie obrazu do štyroch smerov. Tým získate viac efektivity a pohodlia. Indikátor stavu batérie vás upozorní na včasné vymenenie jednej AA batérie, ktorá má v myši výdrž približne 10 mesiacov. Kompatibilná s Microsoft Windows (od Windows 7 a novšie), Mac OS (10.7 – 10.9), Android.

Microsoft Wireless Mouse 4000

Pod označením Wireless Mouse 4000 sa skrýva kvalitná bezdrôtová myš vhodná nielen pre mobilných užívateľov notebookov. Tým je však priamo predurčená vďaka svojim kompaktným rozmerom, miniatúrnemu prijímaču a dlhou výdržou pri práci na batérie.

Na každom povrchu

Myš je vybavená technológiou snímania pohybu "Blue Track". Tá je založená na modrej LED dióde a širokouhlé optike. To zaisťuje funkčnosť na širšej škále povrchov, než je tomu u myší klasických optických i moderných laserových.

Bezdrôtové prevedenie

Vďaka bezdotykovému snímanie pohybu ponúka myš oveľa vyššiu mieru komfortu oproti predtým používanej mechanickej guľôčke. Rolovacie koliesko zase umožňuje pohodlne listovať dokumenty a internetovými stránkami bez zbytočného zdržovania sa s rolovacie lištou na okraji obrazovky. Bezdrôtová komunikácia prebieha na rádiovej frekvencii. Myš teda funguje aj bez nutnosti priamej viditeľnosti prijímača. Miniatúrny nano prijímač sa k počítaču či notebooku pripája cez USB.

Excelentná výdrž

Myš k fungovaniu potrebuje jednu AA batériu, ktorá je súčasťou balenia. Batéria sa vyznačuje výdržou 10 mesiacov. 

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Rozhranie RF Wireless
Typ použitia Klasická
Prevedenie Bezdrôtové
Typ senzora bluetrack
Rozlíšenie senzoru 1000 dpi
Programovat.tlačidlá myši Nie
Bezdrôt.dok s nabíjaním Nie

Hodnotenie

5,0 / 5

3 recenzie Microsoft Wireless Mobile Mouse 4000 (čierna)

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ľudovít

22. 11. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon

pre mňa jednoznačne asi najlepšia myška. Mal som pred tým takú istú


Jozef

17. 7. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • dizajn
 • výkon
 • pomer cena / výkon

Jana

10. 5. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon
 • Toto je myš, ktorej koliesko sa točí hladko.
 • Neznášam, keď cítim pod prstom také to jemné preskakovanie asi zúbkov na ložisku kde je uložené koliesko. Ale keď som sa pýtala predavačov v ktoromkoľvek obchode s týmto segmentom, na myš s hladkým točením kolieska, všetci sa na mňa pozerali, že čo za blbosť riešim. No proste chcem jedine myš s hladkým kolieskom a táto ho má. To je jediné, čo od myši chcem :-)
 • Naviac má ideálnu veľkosť pre ženskú ruku, príjemne sa ňou kliká.
 • Pre mňa absolútny komfort. :-)

Toto je myš, ktorej koliesko sa točí hladko (to je pre mňa najpodstatnejšie!!). Po 8-mych rokoch denného mnohohodinového používania mi odišla povrchová guma na koliesku, rozpadnutú som ju napokon stiahla z kolieska a myš ide v pohode aj bez tej povrchovej gumy. Tak isto je už predratá guma na pravej strane myši. Proste 8-ročné, dennodenné prirodzené opotrebovanie. Nesťažujem sa. Čo sa týka funkčnosti, po toľkých rokoch ide stále perfektne. Myš, keď dlhšie nepoužívam, vypínam. Na myši je kontrolka: pri novej baterke - zelená, keď je už slabá, svieti načerveno. Myš vydrží ešte cca týždeň. Baterku mením asi 3x do roka. Veľkosťou je ideálna pod ženskú ruku, kliká sa s ňou veľmi pohodlne, klikanie je tiché, myš má dobrú odozvu. Vyskúšala som xy myší (bežné užívanie), toto je pre mňa jednoznačne najlepšia, najspoľahlivejšia a do mojej ruky najideálnejšia myš so super dizajnom (ale to je vec vkusu) s tichým, hladkým točením kolieska. Tak takto vyzerá ženská recenzia technického produktu. :-D