Popis produktu

Špičkový výkon

Herná konzola Xbox One S prichádza v bielej farbe a kompaktných rozmeroch, vďaka ktorým je až o 40 % menšia než jej predchodca. No nedajte sa oklamať jej veľkosťou. Vo svojom malom tele skrýva špičkový 8 – jadrový procesor AMD Jaguar, ktorý je zárukou maximálneho výkonu. V kombinácii s DDR3 pamäťou s kapacitou 8 GB bude chod zariadenia hladký bez zbytočného sekania a prerušovania, a tak si budete môcť užívať nerušený zážitok z používania.

Hry a multimédia v skvelom obraze

Každého, kto túži vychutnať si detailne svoj obľúbený film, či videá určite poteší podpora 4K Ultra HD rozlíšenia. 4-krát vyšie rozlíšenie než FullHD zaistí vysoký jas, bohaté farebné spektrum a skvelú ostrosť obrazu. Zásluhou technológie vysokého dynamického rozsahu HDR, ktorá zaručuje viditeľné zlepšenie kvality obrazu budete môcť v tomto rozlíšení streamovať obsah zo služieb Amazon Instant Video a Netflix, či sledovať filmy z Blu-ray diskov. 

IR Blaster

Konzolu je možné nastaviť tak, aby bola schopná zapínať aj iné zariadenia, ako napríklad televízor, satelitný či kabelový set-top box, audio/video príjimač. Veľmi praktickou funkciou, ktorou konzola ovplýva je integrovaná funkcia IR Blaster. Za pomoci nej budete môcť zabudnúť na diaľkové ovládanie a pustiť si hru či obľúbený film ešte rýchlejšie.

Bezdrôtový ovládač

Vašim najbližsím pomocníkom pri zdolávaní herných nástrach sa stane pribalený bezdrôtový herný ovládač, ktorý bol navrhnutý, aby funkčne dopĺňal konzolu. Štíhly a ergonomický dizajn, ktorým bolo jeho telo obdarené presne padne do rúk a vďaka protišmykovej povrchovej úpravy vám z nich nevykĺzne ani pri najakčnejších hrách. Zosilnený bezdrôtový signál zaručuje ešte väčší dosah a vy sa tak môžete pri hraní ľubovoľne pohybovať. S technológiou Bluetooth budete môcť hrať hry aj na zariadeniach s operačným systémom Windows 10.

Hra Forza Horizon 4

Hra Forza Horizon 4 vás zavedie do Veľkej Británie. Ponúkne zdieľaný otvorený svet, v ktorom pretekáte s ostatnými hráčmi alebo spoznávate údolia, hrady a scenérie v 4K rozlíšení. V hre sa striedajú ročné obdobia a mení počasie. Kampaň má otvorený koniec. Jazdiť môžete na viac ako 450 vozidlách od 100 licencovaných výrobcov.

DLC LEGO Speed Champions

Rozšírenie hry Forza Horizon 4 LEGO Speed Champions možnosť pretekať a skúmať údolie LEGO. Vychutnajte si jazdu na autách zo série LEGO Speed Champions vrátane týchto: McLaren Senna, Ferrari F40 Competizione a 1967 Mini Cooper S Rally. Čakajú na vás zábavné výzvy s kockami LEGO a zbieranie skrytých bonusových kociek.

Obsah balenia:

  • Konzola Xbox One S 1TB
  • Bezdrôtový ovládač pre Xbox 
  • Hra Forza Horizon 4
  • Rozšírenie Forza Horizon 4 LEGO Speed Champions
  • 1-mesačné skúšobné predplatné Xbox Game Pass
  • 1-mesačné členstvo Xbox Live Gold
  • HDMI kábel 
  • Napájací AC kábel

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iFrekvencia procesora: 1,75 GHz
iKapacita: 1000 GB
Typ vnútornej pamäte: DDR3
Platforma: Xbox One S

Ďalšie vlastnosti

Značka: Xbox
Platforma: Xbox One S

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Nie
iPočet HDMI portov: 2
iPočet USB 3.0 portov: 3
iPočet port.Ethernet(RJ-45): 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 430 mm
Výška: 290 mm
Dĺžka: 115 mm
Hmotnosť: 4140 g

Ďalšie parametre

iIntegr.čítačka kariet: Nie

Procesor

iFrekvencia procesora: 1,75 GHz
iPočet jadier procesora: 8

Pamäť

iOperačná pamäť RAM: 8 GB
Typ vnútornej pamäte: DDR3

Dátové úložisko

iKapacita: 1000 GB
Vstavaný pevný disk: Áno

Display/Grafika

Vstavaný displej: Nie

Mechanika a disk

Zabud. optické jednotky: Áno

Obsah balenia

Počet gamepadov v cene: 1

Ostatné

Kód produktu: 234-01130

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore