Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava do 30 kg Komfortná doprava do 30 kg

  Objednávku vám doručíme cez víkend alebo v pracovných dňoch vo večerných hodinách. Zabezpečíme aj odvoz starého spotrebiča.

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Xbox One X 

Vlastný 8-jadrový procesor AMD s frekvenciou 2,3 GHz obohatí hru o vylepšenú umelú inteligenciu, realistické detaily a plynulú interakciu. Vďaka 12 GB grafickej pamäte GDDR5 si užijete zvýšený výkon hier vo väčšej rýchlosti. Grafická karta s rýchlosťou spracovania 6 teraflopov umožňuje vykresliť prostredie a postavy v rozlíšení 4K a navyše zabezpečí hladšie a detailnejšie spracovanie animácii. Šírka pásma pamäte 326 GB/s sa postará o plynulé hranie. K dispozícii ponúka HDD úložisko s kapacitou 1TB.

Podpora HDR

Vďaka podpore technológie HDR zažijete úžasný zážitok z hrania vašej obľúbenej hry. V exkluzívnych tituloch ako je napríklad Forza Motosport 7, Super Lucky’s Tale a Crackdown 3 máte možnosť zažiť ostrejšie a bohatejšie farby. Vyšší pomer svetelných a tmavších plôch prináša technológia vysokého dynamického rozsahu do vašich herných noviniek skutočnú hĺbku vizuálnych prvkov.

Rozlíšenie 4K Ultra HD

Herná konzola Xbox One X prináša výborne rozlíšenie 4K Ultra HD. Vďaka nemu získate štvornásobné video rozlíšenie s realistickým pozadím. Streamujte video v 4K kvalite v rôznych službách alebo sledujte vysoko kvalitné Blu-ray filmy v rozlíšení Ultra HD. Technológia vysokého dynamického rozsahu zobrazí ohromnú vernosť obrazu v prirodzenom kontraste v rôznych nastaveniach jasu.

IR Blaster

Nastavte hernú konzolu Xbox One X, tak aby spúšťala aj iné zariadenia – TV, audio/video prijímače, káblové alebo satelitné set-top boxy. Zabudnite na diaľkové ovládanie, ak si chcete spustiť hry či film. IR funkcia vám umožňuje sledovať filmy, alebo pokojne užívať herné tituly bez problémov.

Ovládač Xbox

Ďalšia verzia bezdrôtového ovládania Xbox vám ponúkne vyšší komfort, ktorý skvele zapadá do elegantného a ergonomického dizajnu celej série. Je obohatený o dvojnásobne väčší bezdrôtový dosah. Protišmyková povrchová úprava umožní presnosť pri mierení. Vďaka technológii Bluetooth, ovládač Xbox je kompatibilný s PC, tabletmi a telefónmi, ktoré podporujú Windows 10.

Hra Forza Motorsport 7

Hra Forza Motorsport 7 prinesie viac ako 700 áut a 30 prostredí s viac ako 200 okruhmi. Okrem noviniek v podobe tratí a vozidiel, prinesie aj viac realistických efektov. V kabíne s vami bude triasť, budete počuť uvoľnené súčiastky, či pružiny. Plne dynamický systém zaistí skvelý simulačný zážitok z jazdy aj s prechodom dňa a noci. Zažite zmeny počasia a s nimi aj zmenu vlastnosti trate. Štandardná edícia vám umožní základné nastavenia a ponuku áut s ich vlastnosťami.

Hra Forza Horizon 4

Hra Forza Horizon 4 vás zavedie do Veľkej Británie. Ponúkne zdieľaný otvorený svet, v ktorom pretekáte s ostatnými hráčmi alebo spoznávate údolia, hrady a scenérie v 4K rozlíšení. V hre sa striedajú ročné obdobia a mení počasie. Kampaň má otvorený koniec. Jazdiť môžete na viac ako 450 vozidlách od 100 licencovaných výrobcov.

Obsah balenia:

 • Konzola Xbox One X 1TB
 • Bezdrôtový Xbox ovládač (s 3,5 mm vstupom na slúchadlá)
 • HDMI kábel (podpora 4K)
 • AC napájací kábel 
 • Hra Forza Motorsport 7
 • Hra Forza Horizon 4

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iFrekvencia procesora: 2,3 GHz
iKapacita: 1000 GB
Typ vnútornej pamäte: GDDR5
Platforma: Xbox One X

Ďalšie vlastnosti

Značka: Microsoft
Platforma: Xbox One X

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
iPočet HDMI portov: 3
Verzia Bluetooth: 4.1
iPočet USB 3.0 portov: 3
Wi-Fi štandardy: 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11ac
iPočet port.Ethernet(RJ-45): 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 430 mm
Výška: 114 mm
Dĺžka: 229 mm
Hmotnosť: 3000 g

Ďalšie parametre

iIntegr.čítačka kariet: Nie

Procesor

iFrekvencia procesora: 2,3 GHz
iPočet jadier procesora: 8

Pamäť

iOperačná pamäť RAM: 12 GB
Typ vnútornej pamäte: GDDR5

Dátové úložisko

iKapacita: 1000 GB
Vstavaný pevný disk: Áno

Display/Grafika

Vstavaný displej: Nie

Mechanika a disk

iTyp optickej jednotky: Blu-ray
Zabud. optické jednotky: Áno

Obsah balenia

Počet gamepadov v cene: 1

Ostatné

Kód produktu: CYV-00057

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore