Miele Blizzard CX1 Jubilee PowerLine - SKRF3

Cena:
269,00 €

Pôvodná cena 399,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 5,38 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Bezvreckový podlahový vysávač Miele Blizzard CX1 Jubilee PowerLine - SKRF3 bez vrecka, s parketovou hubicou Parkett Twister SBB 300-3 pre šetrnú starostlivosť o citlivé tvrdé podlahy. Vysávač je zaradený do energetickej triedy C. Ponúka vysoký sací výkon 890 W. Objem nádoby na prach -2 l, akčný rádius 11 m. Hygienický filter Lifetime zachytí veľmi vysoké percento prachu a 99,98 % všetkých jemných častí. Výkon vysávača je možné elektronicky regulovať 4-stupňovým otočným voličom čo je určite veľkou výhodou. Hlučnosť vysávania nepresiahne hodnotu 78 dB. Farba: lotosová biela

Zobraziť celý popis

 • Výpredaj − 33 %
 • Doprava zadarmo
Popis produktu

Miele Blizzard CX1 Jubilee PowerLine - SKRF3

 • Bezvreckový podlahový vysávač 
 • Trieda energetickej účinnosti: C
 • Silný čistiaci výkon vďaka technológii Vortex - 890 W
 • Bezúdržbový hygienický filter Lifetime
 • Elektronická regulácia sacieho výkonu: 4-stupňový otočný volič
 • Šetrný k citlivým tvrdým podlahám - flexibilný Parquet Twister
 • Vysávanie veľkých plôch bez námahy vďaka 11 m akčnému rádiu 
 • Dĺžka kábla: 7,5 m
 • Objem nádoby na prach: 2,0 l
 • Hladina akustického výkonu: 78 dB

Rýchle upratovanie

Podlahový vreckový vysávač Miele Blizzard CX1 Jubilee PowerLine - SKRF3 má vysoký výkon motora 890 W, vďaka ktorému môžete dôkladne povysávať všetky miestnosti. Jeho 11 metrový akčný rádius umožňuje dostatok voľnosti pri vysávaní a vy nemusíte každú chvíľu vymieňať zásuvku. Kábel vysávača sa navíja pomocou nášľapného tlačidla a vy sa nemusíte zohýnať ani ho zdĺhavo namotávať. Zvolený stupeň výkonu nabieha na vysávači pozvoľne a elektrická sieť je chránená pred preťažením. Miele vysávač je chránený pred prehriatím obmedzovačom teploty. Keď sa vzduchová cesta upchá, napr. nasatím rozmerných predmetov, motor sa z bezpečnostných dôvodov automaticky vypne. Po odstránení poruchy a vychladnutí je prístroj opäť pripravený na prevádzku.

Pohodlné používanie

Vysávače Miele má v rukoväti integrovanú úzku kovovú lištu, ktorá funguje ako malý bleskozvod. Tým sa zabráni statickému výboju medzi prístrojom a používateľom. Pre pohodlie pri práci má vysávač na rukoväti aj praktický spínač, pomocou ktorého môžete regulovať sací výkon jediným dotykom prsta bez zbytočného zohýnania sa. Povrchové prevedenie vysávača Miele je v zelenom prevedení.

Teleskopická sacia trubica Comfort

Teleskopickú saciu trubicu Comfort s exkluzívnym dizajnom značky Miele môžete intuitívne vysunúť do želanej manipulačnej výšky a zaistiť ju. Väčší priemer umožňuje zvýšenie objemu prúdu vzduchu, čo podporuje vynikajúce výsledky čistenia. Malé detaily ako pogumovaný povrch na hornom konci sa prejavili ako veľmi praktické. Po opretí trubice o stenu nedôjde k jej zošmyknutiu.

Technológia Vortex

Technológia Vortex vytvára enormnú rýchlosť prúdenia s hodnotou viac ako 100 km/h. V kombinácii s mimoriadne tesne koncipovanou podlahovou hubicou a vedením vzduchu s priaznivým prúdením dosahuje vysávač bez vrecka na prach prvotriedny čistiaci výkon. Hrubé nečistoty a jemný prach sa tým perfektne separujú. Hrubé nečistoty sa ukladajú v priehľadnom zásobníku na prach, jemný prach v samostatnom zásobníku s filtrom jemného prachu.

Click2open

Pomocou rukoväte sa dá zásobník na prach vytiahnuť smerom nahor a jediným stlačením tlačidla sa zásobník vyprázdni zvislo nadol do odpadkového koša. Vyprázdnenie prebieha mimoriadne hygienicky, pretože nedochádza k žiadnemu priamemu kontaktu s prachom a zásobník sa vyprázdni úplne.

ComfortClean

Inovatívne snímače merajú prietok vzduchu cez filter jemného prachu GORE® CleanStream® a v prípade potreby automaticky aktivujú funkciu samočistenia ComfortClean. Vtedy sa prístroj na približne 20 sekúnd vypne. Funkcia ComfortClean sa dá aktivovať aj manuálne. ComfortClean tak garantuje konštantne vysoký čistiaci výkon.

Praktické vlastnosti

 • Kábel, sacia trubica a sacia hadica vám spolu zabezpečia mimoriadne veľký akčný rádius - 11 metrov. Vďaka tomu sa dajú aj väčšie obytné priestory pohodlne povysávať bez častej zmeny elektrickej zásuvky. Na všetkých podlahových vysávačoch Miele sa dá kábel pohodlne navinúť nášľapným tlačidlom.
 •  Podlahová hubica sa jednoducho zavesí na držiak na bočnej strane vysávača tak, aby bola sacia trubica v pracovnej pozícii vždy po ruke.
 • Vysávač Blizzard CX1 je vybavený štyrmi pojazdovými kolieskami otočnými o 360°. Vďaka tomu je tento model stabilný a súčasne flexibilný a ľahko posúvateľný vo všetkých smeroch.
 • Podlahová kefa na parkety Parkett Twister SBB 300-3 - šetrná starostlivosť o parkety a tvrdé podlahy. Vďaka špeciálnemu vysoko flexibilnému kĺbu bez problémov vysajete všetky rohy a zákutia

Plnohodnotné integrované príslušenstvo

Podlahový vysávač Miele Blizzard je sériovo vybavený tromi hodnotnými dielmi príslušenstva: hubica na čalúnený nábytok a hubica na vysávanie škár sú integrované priamo v prístroji. Sací štetec je integrovaný v rukoväti Eco Comfort alebo je priložený k prístroju samostatne.

Pripojené súbory

miele cx1_manual [*.pdf, 3.78 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Maximálny príkon: 890 W
Operačný rádius: 11 m
Umývateľný filter: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Miele
Operačný rádius: 11 m
Teleskopická trubica: Áno
Filter pre ochranu motora: Áno
Umývateľný filter: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela, červená
Šírka: 51,5 cm
Hmotnosť: 8450 g
Výška: 31 cm

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 78 dB

Energetické údaje

Maximálny príkon: 890 W

Funkcie

Indikátor plného vrecka: Nie
Regulácia výkonu: Áno

Dizajn

Objem vrecka/nádoby: 2 L
Materiál rúrky: nerezová oceľ

Špecifické vlastnosti

Podlahová krytina: prevažne koberce
Hygienické požiadavky: na každodenné použitie

Ostatné

Kód produktu: 85081100

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore