Miele Classic C1 Parquet PowerLine

Zobraziť

 • Doprava zadarmo
 • Zľava

Maximálna hlučnosť: 79 dB, Operačný rádius: 9 m, Umývateľný filter: Nie,


Cena 179,00 €

Zľava 5 % z pôvodnej ceny: 189,00 € Zobraziť nápoveď

3,58 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Podlahový vysávač MIELE Classic C1 Parquet PowerLine ponúka vysoký sací výkon 800 W. Vysávač má integrovaný HEPA AirClean filter, ktorý zadržiava aj najmenšie prachové častice a alergény. Súčasťou vysávača je šetrná podlahová hubica SBB 300-3. Nechýba ani praktické 3-dielene príslušenstvo na držiaku VarioClip, hubica na vysávanie škár a čalúneného nábytku. Objem vrecka na prach je 4,5 l, akčný rádius je 9 m. Výkon vysávača je možné elektronicky regulovať, čo je určite veľkou výhodou. Farba: biela

Classic C1 Parquet PowerLine - SBAF3

 • Najvyšší sací výkon - 800 W
 • Elektronická regulácia sacieho výkonu - 6-stupňový otočný volič
 • Komfortná a kompaktná teleskopická trubica
 • Úžitkový objem vrecka na prach: 4,5 l
 • Hladina akustického výkonu: 79 dB
 • Akčný rádius: 9 m
 • Mimoriadne ľahký - 5,8 kg aj s príslušenstvom

Rýchle upratovanie

Podlahový vreckový vysávač Classic C1 Parquet PowerLine má vysoký výkon motora 800 W, vďaka ktorému môžete dôkladne povysávať všetky miestnosti. Jeho 9 metrový akčný rádius umožňuje dostatok voľnosti pri vysávaní a vy nemusíte každú chvíľu vymieňať zásuvku. Kábel vysávača sa navíja pomocou nášľapného tlačidla a vy sa nemusíte zohýnať ani ho zdĺhavo namotávať. Zvolený stupeň výkonu nabieha na vysávači pozvoľne a elektrická sieť je chránená pred preťažením. Miele vysávač je chránený pred prehriatím obmedzovačom teploty. Keď sa vzduchová cesta upchá, napr. nasatím rozmerných predmetov, motor sa z bezpečnostných dôvodov automaticky vypne. Po odstránení poruchy a vychladnutí je prístroj opäť pripravený na prevádzku.

Flexibilita

Môžete si nastaviť pracovnú výšku na teleskopickej trubici podľa vašej potreby a vyhnúť sa tak zbytočným bolestiam chrbta. Podlahová hubica, sacia trubica a rukoväť do seba pevne počuteľne zapadnú. Pri vysávaní je spojenie jednotlivých dielov bezpečné, a zároveň stlačením tlačidla jednotlivé diely ľahko odoberiete, napr. pri výmene príslušenstva.

Filtračný systém

Viacstupňový filtračný systém vysávača Miele, ktorý sa skladá z inovatívneho vrecka Miele HyClean, motorového a vzduchového filtra, zabezpečuje že pri vysávaní je vyfiltrovaného viac než 99,9% jemného prachu. Filter AirClean vytvára v miestnosti čistejší vzduch ako pred vysávaním a vy môžete voľne dýchať. Typ vrecka na prach HyClean GN s objemom 4,5 l. S vysávačom bude váš domov čistejší a sviežejší.

Pohodlné používanie

Vysávače Miele má v rukoväti integrovanú úzku kovovú lištu, ktorá funguje ako malý bleskozvod. Tým sa zabráni statickému výboju medzi prístrojom a používateľom. Pre pohodlie pri práci má vysávač na rukoväti aj praktický spínač, pomocou ktorého môžete regulovať sací výkon jediným dotykom prsta bez zbytočného zohýnania sa. Povrchové prevedenie vysávača Classic C1 Parquet PowerLine je v bielom prevedení.

Jednoduchá manipulácia bez otravného zohýnania

Podlahová hubica sa jednoducho zavesí na držiak na zadnej strane vysávača tak, aby bola sacia trubica v pracovnej pozícii vždy po ruke. Motor vypne automaticky, takže sa už nemusíte viac kvôli tomu zohýnať

Vždy po ruke

Podlahové vysávače Miele sú štandardne vybavené trojdielnym príslušenstvom: hubicou na čalúnený nábytok, hubicou na vysávanie škár a sacím štetcom. Sú integrované alebo – exkluzívne pri značke Miele – umiestnené na prístroji v špeciálnom držiaku VarioClip a tak neustále po ruke.

Podlahová kefa na parkety Parkett Twister SBB 300-3 - šetrná starostlivosť o parkety a tvrdé podlahy. Vďaka špeciálnemu vysoko flexibilnému kĺbu bez problémov vysajete všetky rohy a zákutia

3-dielne príslušenstvo - na VarioClip

 • Hubica na čalúnený nábytok    
 • Hubica na vysávanie škár    
 • Sací štetec s umelými štetinami    

 

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 79 dB
Operačný rádius 9 m
Umývateľný filter Nie

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Miele Classic C1 Parquet PowerLine

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Michal

10. 1. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon