Miele CM6350 (šedá)

  • Výpredaj - 30 %
  • Doprava zadarmo

Smart (ovládanie mobilom): Nie, Cappuccino 1 tlačidlom: Áno, Počet prednast.nápojov: 9,


Cena 999,00 €

Zľava 30 % z pôvodnej ceny: 1 429,00 € Zobraziť nápoveď

19,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Plnoautomatický kávovar Miele CM 6350, s funkciou OneTouch for Two a vyhrievacou odkladacou plochou pre perfektný pôžitok z každej šálky kávy. Model je vybavený špičkovým kužeľovým mlynčekom z vysokokvalitnej odolnej ocele, ktorý zomelie kávové zrná mimoriadne šetrne s ohľadom na arómu. Dokáže vám pripraviť až 20 rôznych špecialít, presne tak ako ich máte radi, podľa vašich individuálnych potrieb. Nechýbajú ani bezpečnostné funkcie, ktoré sú doplnené o praktický Eco mód. Jediné stlačenie gombíka aktivuje funkciu tzv. zablokovania sprevádzkovania. Aj napriek množstvu funkcií sa navyše kávovar pýši kompaktnými rozmermi a nezaberá tak zbytočne veľa cenného priestoru na kuchynskej linke. Farba: grafitová šedá.

Plnoautomatické espresso Miele CM 6350

Kávovar ponúka úplne novú rozmanitosť chutí: Dokáže pripraviť až 20 rôznych horúcich nápojov. A to najlepšie: zvládne nielen široké spektrum talianskych kávových špecialít, ale aj individuálnu prípravu rôznych druhov kávy. Či zelený, čierny, bylinkový alebo ovocný čaj: Voda sa vždy bude pripravovať pri optimálnej teplote – pre tú najlepšiu arómu.

Cappucinatore

S Cappuccinatore si pripravíte mlieko alebo mliečnu penu za okamih. Len za niekoľko sekúnd zohreje alebo napení mlieko priamo do šálky alebo pohára. Dá sa jednoducho vyčistiť v umývačke riadu.

Vyhrievaná plocha pre uloženie šálky

Integrovaná vyhrievaná odkladacia plocha na šálky pri vybraných voľne stojacich kávovaroch Miele ponúka mimoriadny komfort navyše: nahriate šálky kedykoľvek pripravené na použitie. Lebo len správne temperovaná káva ponúka optimálny pôžitok. Až potom sa môže aróma rozvinúť a môže sa vytvoriť dokonalá créma. Plocha na uloženie šálok nie je len viditeľnou prednosťou, ale umožňuje aj ľahké čistenie.

BrilliantLight

Vždy ten najlepší pohľad na vašu kávu – to dokáže len osvetlenie BrilliantLight. Jemné LED svetlo osvetlí každú šálku a postará sa tak o príjemnú atmosféru vo vašej kuchyni. Perfektným doplnkom k vyváženému dizajnu všetkých kávovarov je BrilliantLight ďalšou viditeľnou prednosťou, ktorá pôžitok z kávy ešte viac skrášli.

Funkcia OneTouch a OneTouch for Two

Kávovar na zrnkovú kávu je vybavený okrem už známej prípravy One Touch novou funkciou One Touch for Two. Táto funkcia umožňuje súčasnú prípravu dvoch chutných kávových špecialít jedným stlačením tlačidla. Príslušný program sa spustí plne automaticky. Vďaka skrátenej príprave zostáva viac času na pôžitok z kávy vo dvojici.

Individuálne nastavenia

Podľa druhu kávy a intenzity chute je možné individuálne nastaviť parametre prípravy: stupeň namletia, namleté množstvo, teplota sparenia, predsparenie, ako aj množstvo vody. Z každého druhu kávy, akéhokoľvek stupňa praženia, získate perfektnú arómu pre vašu kávovú špecialitu.

AromaticSystem

Viac miesta pre viac chuti. Dynamická sparovacia komora kávovarov Miele sa s pritekajúcou vodou zväčšuje. Tým sa mimoriadne intenzívne zmieša mletá káva s vodou a aróma kávy sa môže ešte lepšie rozvinúť. Tešte sa na skvelú vôňu kávy s citelne intenzívnejším pôžitkom.

Zásobník na mletú kávu

Okrem zásobníka na zrnkovú kávu sú kávovary Miele vybavené aj ďalším zásobníkom na mletú kávu. Ten môžete využiť na ďalší druh už namletej kávy.

ComfortClean

Systém ComfortClean robí hygienu mimoriadne jednoduchou. Mnohé súčiastky kávovarov, ako Napríklad zásobník na vodu a odpadová nádoba sa dajú jednoducho vyčistiť v umývačke riadu. To značne prispieva k zachovaniu kvality prístroja.

Ľahko vyberateľná sparovacia jednotka

Sparovacia jednotka je „srdcom“ automatickej prípravy kávy. Dá sa ľahko vybrať a vyčistiť. To dlhodobo zaistí bezchybnú hygienickú čistotu sparovacej jednotky, trvale vysokú kvalitu kávy a dlhú životnosť prístroja.

Časová funkcia

Zapnutie a vypnutie kávovaru môžete naprogramovať individuálne podľa vášho želania. Prvú prípravu kávy je možné uskutočniť, napríklad ráno ihneď, pretože prístroj sa zapne automaticky, pričom večer sa zas samočinne vypne. Z dôvodov úspory energie sa môže kávovar po dlhšej dobe nepoužívania úplne vypnúť.

Zablokovanie sprevádzkovania

Zablokovanie sprevádzkovania sa dá nastaviť na prístroji jediným dotykom prsta. Prístroj je tak chránený pred neželaným zapnutím, napríklad deťmi.

Eco-mód

Na udržanie spotreby energie na čo najnižšej úrovni sa kávovar v Eco móde zahrieva až priamo pred prvou prípravou nápoja. Eco mód je voliteľná funkcia a na želanie sa dá prostredníctvom základných nastavení zvoliť alebo zrušiť.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Smart (ovládanie mobilom) Nie
Cappuccino 1 tlačidlom Áno
Počet prednast.nápojov 9

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Miele CM6350 (šedá)

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené