Miele CM5500 ružové

  • Doprava zadarmo

Objem vodného zásobníka: 1300 ml, Typ kávovaru: Espresso - plnoautomat, Objem nádoby na kávové zrná: 200 g, Smart (ovládanie mobilom): Nie, Prednastavené programy: Áno, Cappuccino 1 tlačidlom: Áno, Počet prednast.nápojov: 9,


Cena 1 049,00 €

20,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Automatické espresso Miele CM5300 v ružovej farbe, poskytuje vysoký komfort užívania. Na jedno stlačenie tlačidla pripravíte kávu aj pre dve osoby, systém Cappuccinatore pripraví dokonalú mliečnu penu, AromaticSystem prinesie intenzívnu chuť a arómu kávy. Kávovar je možno použiť aj na mletú kávu. Vysoko kvalitný kuželovitý mlynček chráni arómu kávy. K dispozícii máte nastaviteľnú hrúbku namletia kávy, nastaviteľné množstvo a teplotu vody, nastaviteľné množstvo mlieka a funkciu predsparenia. Objem zásobníka na kávu má 200 g, objem zásobníka na vodu je 1,3 litra, objem odpadovej nádoby je na 6 ks. Oceníte komfortné čistiace programy a energeticky úsporný Eco-mód.

Automatické espresso Miele CM5300

  • OneTouch for Two: pre perfektný pôžitok z kávy vo dvojici
  • Cappuccinatore: Perfektná mliečna pena pre kávové špeciality 
  • AromaticSystem: Perfektné výsledky a intenzívna aróma kávy 
  • Komfortné čistenie pre starostlivosť a dlhú životnosť 

Pre viac pôžitku vo dvojici

Všetky kávovary na zrnkovú kávu sú vybavené okrem už známej prípravy One Touch, novou funkciou One Touch for Two. Táto funkcia umožňuje súčasnú prípravu dvoch chutných kávových špecialít jedným stlačením tlačidla. Príslušný program sa spustí plne automaticky. Vďaka skrátenej príprave zostáva viac času na pôžitok z kávy vo dvojici.

Pre intenzívnu arómu kávy

Viac miesta pre viac chuti. Dynamická sparovacia komora kávovarov Miele sa s pritekajúcou vodou zväčšuje. Tým sa mimoriadne intenzívne zmieša mletá káva s vodou a aróma kávy sa môže ešte lepšie rozvinúť. Tešte sa na skvelú vôňu kávy s citelne intenzívnejším pôžitkom.

Jediným stlačením tlačidla

Zablokovanie sprevádzkovania sa dá nastaviť na prístroji jediným dotykom prsta. Prístroj je tak chránený pred neželaným zapnutím, napríklad deťmi.

Skutočne šetriaci energiu

Na udržanie spotreby energie na čo najnižšej úrovni sa kávovar v Eco móde zahrieva až priamo pred prvou prípravou nápoja. Eco mód je voliteľná funkcia a na želanie sa dá prostredníctvom základných nastavení zvoliť alebo zrušiť.

Príjemne tichý

Kávovary Miele melú kávu s nízkou hlučnosťou a ponúkajú pritom trvale perfektné výsledky.

Ďalší druh kávy 

Okrem zásobníka na zrnkovú kávu sú kávovary Miele vybavené aj ďalším zásobníkom na mletú kávu. Ten môžete využiť na ďalší druh už namletej kávy.

Príprava viacerých šálok za sebou

Máte návštevu? Jedným stlačením tlačidla vám kávovar pripraví až 8 šálok kávy alebo vody na čaj za sebou do kanvičky na kávu alebo na čaj.

Jednoduché čistenie v umývačke riadu

Systém ComfortClean robí hygienu mimoriadne jednoduchou. Mnohé súčiastky kávovarov, ako Napríklad zásobník na vodu a odpadová nádoba sa dajú jednoducho vyčistiť v umývačke riadu. To značne prispieva k zachovaniu kvality prístroja.

Pretrvávajúca kvalita kávy

Sparovacia jednotka je „srdcom“ automatickej prípravy kávy. Dá sa ľahko vybrať a vyčistiť. To dlhodobo zaistí bezchybnú hygienickú čistotu sparovacej jednotky, trvale vysokú kvalitu kávy a dlhú životnosť prístroja.

Uložte si svoje obľúbené nápoje

Podľa druhu kávy a intenzity chute je možné individuálne nastaviť parametre prípravy: stupeň namletia, namleté množstvo, teplota sparenia, predsparenie, ako aj množstvo vody. Z každého druhu kávy, akéhokoľvek stupňa praženia, získate perfektnú arómu pre vašu kávovú špecialitu.

Najvyššia kvalita z odolnej ocele

Pre najlepšiu arómu kávy sú v kávovaroch Miele zabudované len tie najlepšie mlynčeky. Kužeľový mlynček z vysokokvalitnej odolnej ocele zomelie kávové zrná mimoriadne šetrne s ohľadom na arómu. Tým dôjde k rovnomernému a dôkladnému zomletiu zrnkovej kávy.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Objem vodného zásobníka 1300 ml
Typ kávovaru Espresso - plnoautomat
Objem nádoby na kávové zrná 200 g
Smart (ovládanie mobilom) Nie
Prednastavené programy Áno
Cappuccino 1 tlačidlom Áno
Počet prednast.nápojov 9

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Miele CM5500 ružové

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené