Miele CVA7840 EDST Nerez Cleansteel

  • Doprava zadarmo

Vstavaný kávovar, Typ kávovaru: Vstavané kávovary, Smart ovládanie mobilom: Áno", Maximálny prevádzkový tlak: 15 Bar, Vstavaný displej: Áno, Spôsob prípravy peny: automatická, Mletá káva: Nie, Príkon: 1500 W, Objem vodného zásobníka: 2,7, Objem vodného zásobníka: 2,7 ml, Odvápňovací systém: Áno, Samočistenie: Áno, Počet prednastavených nápojov: 50, Prednastavené programy: Áno, Odvápňovací systém: Áno, Samočistenie: Áno, Automatické vypnutie: Áno, Farba: nerez, Výška: 45,5 cm, Šírka: 59,5 cm, Hmotnosť: 26,1 kg. Viac info


Cena 4 469,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 89,38 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 446,90 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Zabudovateľný smart kávovar so systémom na zrnkovú kávu Miele CVA7840 EDST, príkon: 1500 W, 10 osobných užívateľských profilov, príprava OneTouch a OneTouch for Two, funkcia DoubleShot pre nápoj s dvojnásobným množstvom kávy, CupSensor rozpozná výšku šálky a nastaví vývod do správnej polohy, 3 zásobníky na kávu, mliečny systém EasyClick, funkcia kanvičky, časovač, automatické čistiace programy, farebné prevedenie: Nerez Cleansteel.

Vstavaný kávovar Miele CVA 7840

Vychutnajte si dokonalú chuť kávy vďaka vstavanému kávovaru Miele CVA 7840. Disponuje patentovanými dvierkami ComfortDoor, ktoré vám umožnia ľahký prístup k odkvapkavacej miske, vode, kávovej usadenine a k zásobníkom na zrnkovú kávu. Zabudovaný kávovar ponúka rovno 3 zásobníky na kávu a do každého môžete nasypať inú zrnkovú kávu. Ďalšou výhodu je že väčšinu komponentov kávovaru je možné umyť v umývačke riadu, ide o spomínaný zásobnik na vodu, kávovu usadeninu a odkvapkávaciu misku

AromaticSystemFresh - Vždy čerstvo namletá káva

Náš inovatívny kužeľový mlynček zomelie pre každú šálku vždy čerstvé kávové zrnká so zachovaním arómy. Je to možné vďaka novému umiestneniu mlynčeka priamo nad sparovacou jednotkou. Výhodou je že po zomletí nezostáva v mlynčeku zomletá káva, čo garantuje nefalšovanú chuť. Nový kužeľový mlynček je mimoriadne tichý, takže si svoju kávu môžete vychutnať bez akéhokoľvek rušenia.

Používateľské profily/nastavenia parametrov 

Aby ste nemuseli neustále opakovať všetky nastavenia pre svoj obľúbený nápoj, môžete si ich uložiť do vlastného používateľského profilu. K dispozícii je až desať rôznych profilov. V používateľskom profile sú uložené všetky parametre pre vaše obľúbené nápoje: druh kávových zŕn, namleté množstvo, teplota a množstvo vody, a príp. množstvo mlieka a mliečnej peny. 

Jednoduchá manipulácia 

Intuitívna a komfortná obsluha: jeden dotyk na prípravu perfektnej kávovej či čajovej špeciality. Inteligentné funkcie ako CupSensor, OneTouch for Two, mliečny systém EasyClick alebo funkcia časovača vám umožnia zvlášť pohodlné ovládanie kávovarov Miele.

  • CupSensor*  Vždy v správnej polohe

Perfektná poloha šálky: Funkcia CupSensor* rozpozná automaticky výšku šálky a nastaví centrálny vývod do správnej výšky. CupSensor je schopný spustiť sa až na 4 cm a zdvihnúť sa až do výšky 16,5 cm. Zabráni sa tým rozstreknutiu kávy a veľké poháre na latte macchiato sa dajú tiež komfortne umiestniť. 

  • Mliečny systém EasyClick*

Komfortne a inovatívne: Kanvičku na mlieko môžete celkom jednoducho nasadiť aj odstrániť spredu.

  • Časovač - Vždy v správnom čase

Kedykoľvek budete chcieť: Vďaka časovaču si zapnutie a vypnutie kávovaru Miele môžete individuálne naprogramovať. Tak sa zapne napríklad presne v čase, keď raňajkujete a večer sa zasa automaticky vypne. Individuálne sa dá nastaviť aj čas automatického čistenia a odvápnenia – pre viac flexibility. Kvôli úspore energie sa prístroj po dlhšom nepoužívaní môže automaticky vypnúť.

Nenáročné čistenie  

Čistota bez námahy: pomocou praktických funkcií vyčistíte kávovar Miele úplne jednoducho. Hadičky na prívod mlieka a naparovacia jednotka sa vďaka funkcii AutoClean čistia automaticky – čo šetrí čas a poskytuje väčšiu voľnosť. Manuálne odvápňovanie odpadá takmer kompletne, pretože o odvápnenie sa postará funkcia AutoDescale. Rôzne komponenty sa vďaka funkcii Comfort Clean dajú v prevažnej miere umyť celkom pohodlne v umývačke riadu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Spôsob prípravy peny automatická
Smart (ovládanie mobilom) Áno
Prednastavené programy Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Miele CVA7840 EDST Nerez Cleansteel

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené