Miele DG 6010

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
899,00 €

Pôvodná cena 926,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 17,98 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Voľne stojaca parná rúra Miele DG 6010 BLK v čiernom prevedení s elektronickou reguláciou teploty rúry v rozsahu 40 - 100 °C umožňuje variť na 3 úrovniach súčasne bez prenosu chutí. Má jednoduché ovládanie, na voľbu nastavenia a jej potvrdenie slúžia integrované dotykové tlačidlá. 7-miestny displej ukazuje nastavenú teplotu a dĺžku trvania prípravy. Vďaka plochému ovládaciemu panelu má nenáročné čistenie. Dvierka rúry sa otvárajú stlačením tlačidla. Vnútorný objem dosahuje 24 litrov. Vnútroný priestor rúry Miele DG 6010 BLK je nerezový. Zásobník vody s vyvíjačom pary má kapacitu na cca. 90 min. varenia.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Príprava v troch úrovniach súčasne

V parnej rúre Miele DG 6010 môžete pripravovať pokrmy až na 3 úrovniach súčasne - dokonca aj rôzne jedlá. Pretože pri varení v pare sa pach ani chuť neprenášajú na ostatné jedlá. Vďaka tomu môžete naraz pripravovať kompletné menu pre viaceré osoby. Každé jedlo si zachová svoju vlastnú, nefalšovanú arómu.

Príjemne chladná čelná stena

Parné rúry Miele sú celé chladené. Vďaka tomu zostane celá ovládacia časť a rukoväť, ako aj celý okolitý nábytok, relatívne chladné. Systém zabráni zrážaniu pary na paneli a postará sa o nízku teplotu na čelnej strane prístroja a na dvierkach varného priestoru, a tým aj o bezpečnosť a ochranu pred popáleninami.

Bezpečnostné funkcie

Končekom prsta môžete prístroj zablokovať - a je tak chránený pred neželaným zapnutím, napr. deťmi. Aj keď sa prekročí maximálna doba prevádzky, vypne sa parná rúra Miele úplne automaticky. Ak by ste niekedy zabudli prístroj vypnúť, o bezpečnosť je aj napriek tomu postarané.

Rozmanité príslušenstvo

Parné rúry Miele sú sériovo vybavené základným sortimentom nerezových misiek. Pre špeciálne použitie ponúka Miele okrem toho veľký výber príslušenstva, ktoré si môžete zakúpiť.

Nenáročné čistenie jedným pohybom ruky

Vďaka externej výrobe pary a nerezovému ohrevnému priestoru, umožňujú parné rúry Miele mimoriadne ľahké čistenie. V ohrevnom priestore sa nevytvárajú žiadne usadeniny vodného kameňa a hladké steny, predovšetkým dno varného priestoru, sa dajú veľmi ľahko vyčistiť. Po dokončení varenia stačí vnútorný priestor poutierať a všetko je opäť suché a lesklé.

Komfortný odvápňovací program

Všetky parné rúry Miele sa dajú mimoriadne pohodlne odvápniť pomocou odvápňovacích tabliet Miele. Prístroj vás informuje, keď bude potrebné odvápnenie a informácie na displeji vás prevedú krok za krokom celým týmto procesom.

Nerezový ohrevný priestor

Keď ide o varenie v pare v rúrach Miele, vždy sa používa nerezový ohrevný priestor. Tento profesionálny materiál je absolútne nehrdzavejúci a ľahko sa čistí. Môžete v nej pripraviť kompletné menu pre 8 – 10 osôb. Aj veľké potraviny, ako napr. hydina a celé ryby, sa zmestia do ohrevného priestoru. 

Elektronická regulácia teploty

Teplota varenia je elektronicky kontrolovaná a spoľahlivo regulovaná. Vďaka stále presnej teplote dosiahnete tie najlepšie výsledky.

Varenie nezávislé na množstve

Rovnaký dĺžka prípravy pre rôzne hmotnosti pokrmov - či už jedna porcia, alebo jedlo pre celú rodinu, doba prípravy zostáva v parných rúrach Miele stále rovnaká. Odpadá náročné váženie a výpočet rôznych dôb prípravy.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Celk.vnútor.kapacita rúry: 24 L
Typ rúry: Elektrický

Ďalšie vlastnosti

Značka: Miele

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 49,5 cm
Hmotnosť: 17,5 g
Výška: 38,2 cm
Hĺbka: 32,7 cm

Dizajn

Dizajn skrine: voľnestojací
Systém ovládania: dotykom

Rúra

Celk.vnútor.kapacita rúry: 24 L
Typ rúry: Elektrický
Počet rúr: 1
Počet pozícií roštov: 3

Ostatné

Kód produktu: 85167970

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore