Miele DGC7440 OBSW

  • Doprava zadarmo

Konvektomat, Kapacita: 48 l, Počet funkcií: 23, Vstavaný displej: Áno, Teleskopický výsuv: Žiadny, Gril: Áno, Smart ovládanie mobilom: Áno, Výška: 45,6 cm, Šírka: 59,5 cm, Hĺbka: 56,9 cm. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Konvektomat Miele DGC7440 OBSW v čiernom prevedení s technológiou výroby pary DualSteam v sebe kombinuje parnú rúru s klasickou. Ponúka pohodlnú prípravu chutných a zdravých jedál na pare, na ktorých si pochutná celá rodina. Dokonca môžete pripravovať pokrmy až na 3 úrovniach súčasne. Ovláda sa veľmi jednoducho pomocou displeja DirectSensor. Ponúka množstvo prevádzkových spôsobov a automatické programy s možnosťou individuálneho nastavenia. Ohrevný priestor má objem 48 litrov. Vďaka externému vyvíjaču pary a nerezovému ohrevnému priestoru je aj čistenie parnej rúry mimoriadne jednoduché.

Miele DGC7440 OBSW 

Konvektomat Miele DGC7440 OBSW v elegantnom čiernom prevedení ponúka maximálny komfort pri obsluhe. K dispozícii má priestor s objemom  48 litrov, ktorý  vám umožňuje zasunúť jednu alebo niekoľko naparovacích misiek do každej z troch úrovní - a to dokonca rozličné pokrmy. Pri varení v pare sa z jedla neprenáša vôňa ani chuť na ďalšie pokrmy. Vďaka tomu môžete naraz pripraviť kompletné menu pre viac osôb. Každé jedlo si zachová svoju vlastnú, nefalšovanú arómu a chuť.

Mix & Match

Rýchla príprava zdravých pokrmov: S funkciou Mix & Match môžete spoločne uvariť alebo zohriať rôzne potraviny, a to za menej ako pol hodiny. Potraviny možno do spotrebiča vložiť naraz a po uplynutí zvoleného programu ich opäť vybrať. Tak si celkom pohodlne pripravíte hotový pokrm s viacerými prílohami bez toho, aby ste museli dávať pozor na rôzne doby a teplotu varenia. 

Princíp 3 v 1

S princípom 3 v 1 máte k dispozícii tri prevádzkové režimy v jednom prístroji. Takto môžete aj v malých kuchyniach pripraviť chutné pokrmy – využite režim rúry na pečenie na chrumkavé výsledky alebo funkciu prípravy v pare na šetrnú tepelnú úpravu potravín. Dokonalé výsledky dosiahnete najmä v kombinovanom režime. Vďaka množstvu ďalších programov, ako je zohrievanie a rozmrazovanie, môžete pokrmy pripraviť podľa individuálnych preferencií.

DualSteam 

Konvektomat sa stane všestranným odborníkom pre správne a rovnomerné pripravovanie vaších jedál. Para sa šíri pekne rovnomerne a rýchlo. Vďaka nej získate maximálne výsledky a pôžitok z jedál. 

Kombinovaná príprava

Flexibilita pre dokonalé výsledky pri pečení koláčov a mäsa: kombinujte varenie v pare s ďalšími prevádzkovými režimami úplne podľa vašich želaní. Aby ste dospeli k čo najlepším výsledkom, môžete v kombinovanom režime nastaviť teplotu (40 °C až 225 °C), ako aj obsah vlhkosti (0 % až 100 %). Toto nastavenie sa dá v rýchlom slede zmeniť až 6-krát za sebou. Takto dosiahnete individuálne výsledky, ktoré presne zodpovedajú vašej chuti.

Motoricky ovládaný výsuvný panel so SoftClose

Zjednotenie dizajnu a komfortu pri obsluhe: Jemným tlakom prstu sa dá ovládací panel otvoriť a bezhlučne zatvoriť – bez otvorenia dvierok ohrevného priestoru. Zásobník na vodu a zásobník na kondenzát sa pritom posunú dopredu, aby sa dali ľahko vybrať a následne naplniť alebo vyprázdniť. Teraz môžete vybrať aj bezkáblový pokrmový teplomer. Aby ste lepšie videli na displej, stlačte tlačidlo a panel sa k vám mierne nakloní. 

Smart zariadenie s Miele@home 

Viac slobody, bezpečnosti a pohodlia to všetko ponúka inteligentný konvektomat. Pripojením spotrebiča k Wifi sieti môžete pomocou aplikácie pozerať informácie o prevádzkovom stave parnej rúry, vyvolať upozornenia k prebiehajúcim prípravám pokrmov, alebo ukončiť prebiehajúce operácie. Miele vám ponúka špeciálne navrhnuté funkcie a ovládanie pomocou smartfónu - takže budete vždy o krok vpred v digitálnom pohodlí. Pre použitie potrebujete: - WiFi sieť - Miele@mobile App - užívateľský účet v Miele. Užívateľský účet môžete vytvoriť prostredníctvom Miele@mobile App.

Obsahom balenia je: 

návod, spotrebič, Univerzálny plech s úpravou PerfectClean, Rošt na pečenie s úpravou PerfectClean, Odnímateľné postranné mriežky s úpravou PerfectClean (pár), Perforovaná nerezová naparovacia miska, 2x Odvápňovacie tablety, Čistiaci prostriedok DGClean

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Celk.vnútor.kapacita rúry 48 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 3400 W
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 23

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Miele DGC7440 OBSW

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami