Miele DGC7640 EDST

  • Doprava zadarmo

Celk.vnútor.kapacita rúry: 48 L, Gril: Áno, Celkový výkon rúry: 3400 W, Teplovzdušná funkcia: Áno, Počet funkcií: 23. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Konvektomat Miele DGC7640 EDST v čiernom prevedení s technológiou výroby pary DualSteam v sebe kombinuje parnú rúru s klasickou. Ponúka pohodlnú prípravu chutných a zdravých jedál na pare, na ktorých si pochutná celá rodina. Dokonca môžete pripravovať pokrmy až na 3 úrovniach súčasne. Ovláda sa veľmi jednoducho pomocou displeja M-Touch. Ponúka množstvo prevádzkových spôsobov a automatické programy s možnosťou individuálneho nastavenia. Ohrevný priestor má objem 48 litrov. Vďaka externému vyvíjaču pary a nerezovému ohrevnému priestoru je aj čistenie parnej rúry mimoriadne jednoduché.

Veľký ohrevný priestor 

Konvektomat Miele DGC7640 EDST v príjemnom povrchovom prevedení ponúka maximálny komfort pri obsluhe. K dispozícii je priestor s objemom  48 litrov, ktorý  vám umožňuje zasunúť jednu alebo niekoľko naparovacích misiek do každej z troch úrovní - a to dokonca rozličné pokrmy. Lebo pri varení v pare sa z jedla neprenášajú ani vôňa ani chuť na ďalšie pokrmy. Tak môžete naraz pripraviť kompletné menu pre viac osôb. Každé jedlo si zachová svoju vlastnú, nefalšovanú arómu. Priehľadné dvierka umožňujú v kombinácii s jedinečným, inovatívnym osvetlením ohrevného priestoru najlepší dohľad nad vašimi pripravovanými potravinami.

Motoricky ovládaný výsuvný panel so SoftClose

Zjednotenie dizajnu a komfortu pri obsluhe: Jemným tlakom prstu sa dá ovládací panel otvoriť a bezhlučne zatvoriť – bez otvorenia dvierok ohrevného priestoru. Zásobník na vodu a zásobník na kondenzát sa pritom posunú dopredu, aby sa dali ľahko vybrať a následne naplniť alebo vyprázdniť. Teraz môžete vybrať aj bezkáblový pokrmový teplomer. Aby ste lepšie videli na displej, stlačte tlačidlo a panel sa k vám mierne nakloní. 

Externá tvorba pary

Inovatívny parný systém: Na rozdiel od iných systémov sa pri našich spotrebičoch výrobník pary nachádza mimo ohrevného priestoru. Ohrevný priestor sa počas varenia kompletne naplní parou, ktorá vytlačí všetok kyslík. Výhody: Rýchly ohrev, optimálne meranie teploty a zachovanie prirodzenej farby potravín. A keďže sa v ohrevnom priestore nevytvárajú usadeniny vodného kameňa, je aj čistenie mimoriadne jednoduché. 

Mix & Match

Rýchla príprava zdravých pokrmov: S funkciou Mix & Match môžete spoločne uvariť alebo zohriať rôzne potraviny, a to za menej ako pol hodiny. Potraviny možno do spotrebiča vložiť naraz a po uplynutí zvoleného programu ich opäť vybrať. Tak si celkom pohodlne pripravíte hotový pokrm s viacerými prílohami bez toho, aby ste museli dávať pozor na rôzne doby a teplotu varenia. 

Kombinovaná príprava

Flexibilita pre dokonalé výsledky pri pečení koláčov a mäsa: kombinujte varenie v pare s ďalšími prevádzkovými režimami úplne podľa vašich želaní. Aby ste dospeli k čo najlepším výsledkom, môžete v kombinovanom režime nastaviť teplotu (40 °C až 225 °C), ako aj obsah vlhkosti (0 % až 100 %). Toto nastavenie sa dá v rýchlom slede zmeniť až 6-krát za sebou. Takto dosiahnete individuálne výsledky, ktoré presne zodpovedajú vašej chuti.

Princíp 3 v 1

S princípom 3 v 1 máte k dispozícii tri prevádzkové režimy v jednom prístroji. Takto môžete aj v malých kuchyniach pripraviť chutné pokrmy – využite režim rúry na pečenie na chrumkavé výsledky alebo funkciu prípravy v pare na šetrnú tepelnú úpravu potravín. Dokonalé výsledky dosiahnete najmä v kombinovanom režime. Vďaka množstvu ďalších programov, ako je zohrievanie a rozmrazovanie, môžete pokrmy pripraviť podľa individuálnych preferencií.

Automatické programy

Koľko času potrebuje chlieb a koľko zelenina? Pri jedlách pripravovaných s rôznymi inteligentnými automatickými programami na varenie v pare nemusíte voliť ani teplotu, ani dobu trvania – váš spotrebič reaguje automaticky a pomôže vám počas bežného dňa v kuchyni. Chceli by ste kuriatko trochu chrumkavejšie? Pri mnohých potravinách sa stupeň prípravy, príp. stupeň zhnednutia dá nastaviť individuálne.

Varenie nezávislé od množstva

Je jedno, či chcete pripraviť jednu porciu, alebo jedlo pre celú rodinu, či z čerstvých alebo mrazených surovín: Doba prípravy zostáva v našom konvektomate pre akékoľvek hmotnostné množstvo rovnaká. Podstatne vám to zjednodušuje prácu, pretože odpadá čas na váženie a vypočítavanie rôznych dôb prípravy.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Celk.vnútor.kapacita rúry 48 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 3400 W
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 23

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Miele DGC7640 EDST

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami