Miele DGC7865 EDST

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
5 699,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 113,98 €

Doprava zdarma

POPIS PRODUKTU

Konvektomat Miele DGC7865 EDST v elegantnom prevedení s technológiou výroby pary DualSteam v sebe kombinuje parnú rúru s klasickou. S pevným pripojením na prívod a odtok vody sa vám bude ľahšie a jednoduchšie piecť či variť. Ovláda sa veľmi jednoducho pomocou displeja M-Touch. Ponúka množstvo prevádzkových spôsobov a automatické programy s možnosťou individuálneho nastavenia. Ohrevný priestor má objem 68 litrov.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zdarma
Popis produktu

Jednoduché ovládanie

Konvektomat Miele DGC7865 EDST v príjemnom povrchovom prevedení ponúka maximálny komfort pri obsluhe. K dispozícii je veľký priestor s objemom až 68 litrov. Stlačením tlačidla je možné vysunúť jej ovládací panel, za ktorým sa nachádza zásobník na vodu. Panel sa pre jednoduchšiu obsluhu dokáže nakloniť a umožňuje tak aj lepší výhľad na displej. Čas začiatku a čas ukončenia (dobu trvania procesu) môžete jednoducho naprogramovať a tak budú vaše jedlá vždy pripravené v želanom čase. Po uplynutí času sa proces pečenia či varenia automaticky ukončí. K dispozícii je aj príjemné  osvetlenie, ktoré zabezpečuje skvelý výhľad do ohrevného priestoru. Nepriľnavý povrch rúry umožňuje jej jednoduché čistenie.

Smart zariadenie s Miele@home 

Viac slobody, bezpečnosti a pohodlia to všetko ponúka inteligentný konvektomat Miele DGC7865 EDST. Pripojením spotrebiča k Wifi sieti môžete pomocou aplikácie pozerať informácie o prevádzkovom stave parnej rúry, vyvolať upozornenia k prebiehajúcim prípravám pokrmov, alebo ukončiť prebiehajúce operácie. Miele vám ponúka špeciálne navrhnuté funkcie a ovládanie pomocou smartfónu - takže budete vždy o krok vpred v digitálnom pohodlí. Pre použitie potrebujete: - WiFi sieť - Miele@mobile App - užívateľský účet v Miele. Užívateľský účet môžete vytvoriť prostredníctvom Miele@mobile App.

Vždy pripravené 

Pohodlne a jednoducho: Naše konvektomaty pre domácnosť sú vybavené pripojením na čerstvú vodu. Prívod a odtok funguje automaticky – zásobník na vodu preto nemusíte neustále napĺňať a vyprázdňovať. Kondenzát v ohrevnom priestore sa odvádza automaticky. To je pri každodennej práci v kuchyni zvlášť praktické a pohodlné. 

Rozmanité možnosti 

Je jedno, či chcete rozmrazovať, blanšírovať alebo sušiť – s  konvektomatom pre domácnosť značky Miele môžete pripraviť najrozličnejšie potraviny absolútne podľa svojho želania a vlastnej chuti – vždy v dokonalej kvalite a presne na čas. Ak si chcete pripraviť pizzu alebo upiecť kyprý koláč, možete si cesto nechať nakysnúť v ohrevnom priestore. 

Mix & Match

S funkciou Mix & Match môžete spoločne uvariť alebo zohriať rôzne potraviny, a to za menej ako pol hodiny. Potraviny možno do spotrebiča vložiť naraz a po uplynutí zvoleného programu ich opäť vybrať. Tak si celkom pohodlne pripravíte hotový pokrm s viacerými prílohami bez toho, aby ste museli dávať pozor na rôzne doby a teplotu varenia. 

Výrobník pary  

Inovatívny parný systém: Na rozdiel od iných systémov sa pri našich spotrebičoch výrobník pary nachádza mimo ohrevného priestoru. Ohrevný priestor sa počas varenia kompletne naplní parou, ktorá vytlačí všetok kyslík. Výhody: Rýchly ohrev, optimálne meranie teploty a zachovanie prirodzenej farby potravín. A keďže sa v ohrevnom priestore nevytvárajú usadeniny vodného kameňa, je aj čistenie mimoriadne jednoduché. 

Príprava mäsa alebo ryby v dokonalej kvalite 

Ešte surové alebo už príliš suché? S integrovaným pokrmovým teplomerom môžete rybu alebo mäso pripraviť vďaka meraniu vnútornej teploty individuálne a presne tak, ako to má byť. Vďaka ukazovateľu zostatkového času presne vidíte, koľko času pečenie ešte vyžaduje – preto kuchyňu môžete občas aj opustiť. Manipulácia je výrazne komfortnejšia a jednoduchšia, výsledok šťavnatý a voňavý. 

Kompletné menu 

Ryba či mäso, zemiaky a zelenina – pri automatickej príprave menu môžete navzájom kombinovať až tri automatické programy pri rôzne pokrmy. Teplotu, dobu prípravy a postupnosť určí prístroj. Aby ste dosiahli optimálny výsledok, stačí už len vložiť potraviny v predpísanom čase a poradí do parnej rúry. Takto môžete bez stresu pripraviť kompletné menu v jedinom procese prípravy.

Pripojené súbory

Miele DGC7865 EDST_návod [*.pdf, 2.38 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Celk.vnútor.kapacita rúry: 68 L
Gril: Áno
Celkový výkon rúry: 3450 W
Teplovzdušná funkcia: Áno
Počet funkcií: 23

Ďalšie vlastnosti

Značka: Miele
iSmart: Áno
Jednoduché čistenie: Áno
Teleskopický výsuv: Viacúrovňový
Počet skiel dvierok: 3

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 59,5 cm
Výška: 59,6 cm
Hĺbka: 56,7 cm
Hmotnosť: 46 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: 2xčist.prostr.DG Clean

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

Časovač: Áno
Gril: Áno
Počet funkcií: 23

Konektivita

Dĺžka kábla: 2 m

Rúra

Celk.vnútor.kapacita rúry: 68 L
Celkový výkon rúry: 3450 W
Teplovzdušná funkcia: Áno

Ďalšie parametre

Technológia: Wifi
iSmart (ovládanie mobilom): Áno

Špecifické vlastnosti

iBezkáblový pokrmový teplomer: Áno
iDirectWater: Áno
iAutomatické programy: Áno

Ostatné

Kód produktu: 85167970

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore