Miele DGM 6800

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
2 399,00 €

Pôvodná cena 3 699,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 47,98 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Parná rúra s mikrovlnkou Miele DGM 6800 ponúka pohodlnú prípravu chutných a zdravých jedál na pare, na ktorých si pochutná celá rodina. Objem rúry je 40 litrov. Elektronické ovládanie parnej rúry nebolo nikdy jednoduchšie. Dokonca môžete pripravovať pokrmy až na 3 úrovniach súčasne. Ponúkané prevádzkové spôsoby: rozmrazovanie, automatické programy varenia v pare - viac ako 150, varenie v pare, Sous-vide (vákuové varenie), ohrev, mikrovlnka, individuálne nastavenie. Rúra nepotrebuje pripojenie na vodu – má vyberateľný zásobník a ten po naplnení čerstvou vodou vystačí na cca 90 minút varenia. Samozrejmosťou multifunkčnej rúry sú aj bezpečnostné funkcie. Vďaka externému vyvíjaču pary a nerezovému ohrevnému priestoru je aj čistenie parnej rúry mimoriadne jednoduché. Farebné prevedenie: Obsidián čierna

Zobraziť celý popis

 • Výpredaj − 35 %
 • Doprava zadarmo

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Hore

Popis produktu

Veľký ohrevný priestor 

Veľký 40 litrový nerezový ohrevný priestor vám umožňuje zasunúť jednu alebo niekoľko extra veľkých naparovacích misiek do každej z troch úrovní - a to dokonca rozličné pokrmy. Lebo pri varení v pare sa z jedla neprenášajú ani vôňa ani chuť na ďalšie pokrmy. Tak môžete naraz pripraviť kompletné menu pre viac osôb. Každé jedlo si zachová svoju vlastnú, nefalšovanú arómu. Priehľadné dvierka umožňujú v kombinácii s jedinečným, inovatívnym LED osvetlením ohrevného priestoru najlepší dohľad nad vašimi pripravovanými potravinami.

Automatická príprava menu

Pri automatickej príprave menu môžete medzi sebou kombinovať 3 automatické programy rozličných jedál. Teplota, doba a poradie prípravy sa nastavia automaticky. Prístroj Vás informuje, kedy a do akej úrovne máte vložiť jednotlivé zložky menu, aby bolo všetko pripravené v rovnaký čas. Tak môžete pokojne pripraviť celé menu s perfektným načasovaním.

Automatické programy parnej rúry

Inteligentné automatické programy na prípravu najrôznejších potravín Vám zjednodušia život v kuchyni. Manuálna voľba teploty a doby prípravy už nie je potrebná. Môžete dodatočne navoliť stupeň prípravy vybraných potravín - pre perfektné výsledky s istotou úspechu. A tak dosiahnete maximálny pôžitok.

MultiSteam

MultiSteam je kombináciou silného vyvíjača pary a jej optimálneho rozdelenia pomocou 8 výstupov. Vyvíjač pary sa postará o rýchlu výrobu pary a tým o krátke časy ohrevu vnútorného priestoru. Špecifické rozmiestnenie a orientácia 8 výstupov pary zaistí rýchle rozdelenie pary v ohrevnom priestore a okolo naparovacích misiek, čo má za následok rovnomernú prípravu pokrmov.

Varenie Sous-vide-varenie vo vákuu

Varenie Sous-vide prebieha v parnej rúre pri nízkych, konštantných teplotách počas dlhšieho časového obdobia. Vzhľad, tvar, minerálne látky a vitamíny zostanú v pripravovanom pokrme zachované. Pomocou vákuovacieho priečinku optimálne pripravíte mäso, ryby, zeleninu alebo ovocie na varenie Sous-vide.

Ľahký zásobník na vodu

Parná rúra Miele s technológiou výroby pary MultiSteam má ľahký a jednoducho manipulovateľný zásobník na vodu. Vyvíjač pary je umiestnený za ohrevným priestorom.

Vlastné programy

V parnej rúre Miele DGM 6800 si môžete vytvoriť až 20 vlastných programov, pri ktorých si individuálne nastavíte teplotu a dobu prípravy a tým aj želaný stupeň prípravy. Potom svoje vlastné programy kedykoľvek spustíte a opakovane budete dosahovať rovnaké výsledky pri príprave obľúbených jedál. Pre každý prevádzkový spôsob sa vám na displeji ukáže navrhovaná teplota, ktorú podľa želania môžete pohodlne zmeniť. Ale nie je potrebné teplotu zvlášť nastavovať. Dokonca si môžete si ľubovoľne naprogramovať začiatok, koniec alebo dĺžku trvania procesu prípravy. Po uplynutí naprogramovaného času prípravy bude proces automaticky ukončený. Pri výpadku prúdu zostáva čas udržaný až 200 hodín. Po obnovení dodávky prúdu sa na displeji objaví aktuálny denný čas, takže nemusí byť znova nastavovaný.

Quick mikrovlnka

Plný výkon jedným dotykom: funkcia Quick mikrovlnka umožňuje prístup k plnému výkonu mikrovlnky. Dotykom tlačidla „Start" (1, 2 alebo 3 krát) sa prístroj zapne na 30, 60 alebo 120 sekúnd a potom sa automaticky vypne. Prednastavené časové intervaly je možné individuálne nastaviť. Funkcia vhodná napríklad pre zohrievanie Vašej pravidelnej večernej šálky kakaa alebo dojčenských fliaš.

Funkcia Popcorn

Vďaka funkcii Popcorn priamo na ovládacom panely pripravíte vrecko pukancov rýchlo a jednoducho v mikrovlnke Miele. Za tlačidlom Popcorn sa skrýva inteligentný automatický program, ktorý je určený na prípravu Vášho obvyklého balenia pukancov. Pohodlne jediným stlačením tlačidla!

Redukcia pary

Už pred ukončením procesu prípravy je para z ohrevného priestoru opatrne vypustená. Vďaka tomu môžete pokrmy vyberať obzvlášť pohodlne.

Bezpečnostné funkcie

Jedným dotykom prsta je možné prístroj zablokovať, a ten je potom chránený pred neželaným zapnutím napríklad deťmi. Aj, keď je prekročená maximálna doba prevádzky, parná rúra s mikrovlnkou sa automaticky vypne. Keby ste teda niekedy zabudli prístroj vypnúť, je o bezpečnosť postarané.

Systém ochladzovania a vlažná čelná stena

Parná rúra Miele je ochladzovaná. Preto zostávajú oblasti ovládania a úchytu ako aj okolitý nábytok príjemne vlažné. Systém zabraňuje zrážaniu pary na ovládacom panely a stará sa nízku teplotu čelnej steny a dvierok prístroja. Pre vašu bezpečnosť a ochranu pred popálením.

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Celk.vnútor.kapacita rúry: 40 L
Gril: Áno
Celkový výkon rúry: 1000 W
Typ čistenia: Žiadny
Teplovzdušná funkcia: Áno
Počet funkcií: 170

Ďalšie vlastnosti

Značka: Miele
iSmart: Nie
Jednoduché čistenie: Áno
Teleskopický výsuv: Viacúrovňový
Počet skiel dvierok: 3

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 59,5 cm
Výška: 45,6 cm
Hĺbka: 57,3 cm
Hmotnosť: 39,5 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: mriezky, rost, misky

Display/Grafika

Vstavaný displej: Nie

Funkcie

Časovač: Áno
Gril: Áno
Typ čistenia: Žiadny
Počet funkcií: 170

Rúra

Celk.vnútor.kapacita rúry: 40 L
Celkový výkon rúry: 1000 W
Teplovzdušná funkcia: Áno

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Špecifické vlastnosti

iAutomatické programy: Áno

Konektivita

Sieťový kábel: so zástrčkou

Ostatné

Kód produktu: 85166090

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore