Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Hore

Popis produktu

Miele DGM6800 D EDST/CLST

Kombinovaná parná rúra s mikrovlnami Miele DGM6800 D EDST/CLST v modernom prevedení v čiernej farbe ponúka maximálny komfort pri obsluhe. K dispozícii je veľký priestor s objemom až 40 litrov. Čas začiatku a čas ukončenia (dobu trvania procesu) môžete jednoducho naprogramovať a tak budú vaše jedlá vždy pripravené v želanom čase. Po uplynutí času sa proces pečenia či varenia automaticky ukončí. Spotrebič udržiava pripravené pokrmy ešte15 minút teplé. K dispozícii je aj príjemné LED osvetlenie, ktoré zabezpečuje skvelý výhľad do ohrevného priestoru. Nepriľnavý povrch rúry umožňuje jej jednoduché čistenie.

Povrchová úprava CleanSteel

Už žiadne odtlačky na nerezových plochách: chránený povrch nevyžaduje použitie zvláštnych čistiacich prostriedkov. Žiadne vápenaté usadeniny: rýchle a nenáročné čistenie vďaka externému výrobníku pary. Najjednoduchšie odvápnenie: vďaka pokynom na displeji a odvápňovacím tabletám Miele, funguje prístroj perfektne.

Ovládanie M Touch

Ovládanie nového dotykového displeja M Touch je rýchle, jednoduché a intuitívne. Stačí salen dotknúť jednotlivých polí alebo si rolovaním posunúť text na displeji. Množstvo funkcií sa dá navoliť jedným dotykom prsta. Centrálny displej s bielym textom a symbolmi na čiernom podklade sa stará o perfektnú čitateľnosť informácií. Tam, kde to navigácia užívateľa podporuje, sú informácie zvýraznené farebne.

Varenie nezávislé na množstve

Vždy rovnaký čas: 100 g alebo 1 kg? Čas prípravy pre danú potravinu bude vždy rovnaký, nezávisle na jej množstve. Chcete mať vaše najobľúbenejšie jedlá vždy poruke? Stačí uložiť prevádzkový spôsob, teplotu a čas prípravy. Teplota, doba a poradie prípravy sa nastavia automaticky. Dvierka otvoríte bez rušivého oblaku pary a rovno môžete vybrať pripravované jedlo.

MultiSteam

MultiSteam je kombináciou silného vyvíjača pary a jej optimálneho rozdelenia pomocou 8 výstupov. Vyvíjač pary sa postará o rýchlu výrobu pary a tým o krátke časy ohrevu vnútorného priestoru. Špecifické rozmiestnenie a orientácia 8 výstupov pary zaistí rýchle rozdelenie pary v ohrevnom priestore a okolo naparovacích misiek, čo má za následok rovnomernú prípravu pokrmov.

Bezpečnosť

Maximálna ochrana: plochy okolo a v blízkosti prístroja zostávajú vlažné a bez obáv sa ich môžete doktnúť.

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Celk.vnútor.kapacita rúry: 40 L
Celkový výkon rúry: 3100 W
Typ čistenia: Parou
Teplovzdušná funkcia: Áno
Počet funkcií: 150

Ďalšie vlastnosti

Značka: Miele
iSmart: Nie
Jednoduché čistenie: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 59,5 cm
Výška: 45,6 cm
Hĺbka: 57,3 cm
Hmotnosť: 39,5 Kg

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

Časovač: Áno
Typ čistenia: Parou
Počet funkcií: 150

Rúra

Celk.vnútor.kapacita rúry: 40 L
Celkový výkon rúry: 3100 W
Teplovzdušná funkcia: Áno

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore