Miele G 7100 SC W

Získajte 150 € späť za väčší nákup bielej techniky

Cena:
1 049,00 €

Splátková kalkulačka - Splátky Quatro Splátky Home Credit
Späť na NAY Extra kartu 20,98 €
Elektronický informačný list

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Umývačka riadu Miele G 7100 SC W v bielom prevedení má 3D MultiFex príborovú zásuvku pre maximálny komfort pri rozmiestnení riadu. QuickPowerWash umožňuje umyť riad za menej ako hodinu. Sušenie AutoOpen na konci umývacieho programu automaticky pootvorí dvierka. Ponúka 8 umývacích programov, ktoré je možné si zvoliť pomocou tlačítkového ovládania s textovým displejom. Na jedno naplnenie umyje až 14 súprav. Košové vybavenie umožňuje komfortné a jednoduché nastavovanie a flexibilné možnosti umiesnenia riadu. V umývacích košoch sú držiaky na poháre FlexCare a nadstavec na šálky FlexCare. Umývačka riadu Miele G 7100 SC W má k dispozícii aj praktický systém Waterproof. Šírka 60 cm.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo

Trieda energetickej účinnosti 2021: C

Zvážte aj tento produkt

Miele G 7310 SC W AutoDos Miele G 7310 SC W AutoDos

Získajte 150 € späť za väčší nákup bielej techniky

Na objednávku
 

1 299,00 €

Smart umývačka riadu Miele G 7310 SC W v bielom prevedení má automatické dávkovanie AutoDos s integrovaným PowerDiskom. Automatické dávkovanie ponúka dokonalé výsledky vďaka premyslenému čistiacemu systému. Ovládať ju je možné pomocou dotykového ovládania alebo nadiaľku prostredníctvom mobilného zariadenia pripojeného k Wi-Fi. Na jedno naplnenie umyje až 14 súprav riadu. Ponúka 10 umývacích programov, z ktorých si každý vyberie ten najvhodnejší. Sušenie AutoOpen na konci umývacieho programu automaticky pootvorí dvierka. Košové vybavenie ExtraComfort umožňuje komfortné a jednoduché nastavovanie a flexibilné možnosti umiesnenia riadu. Príbor je možné pohodlne uložiť v príborovej zásuvke 3D MultiFlex, v umývacích košoch sú držiaky na poháre FlexCare a nadstavec na šálky FlexCare.

Základné parametre

  • Maximálna hlučnosť: 42 dB
  • Počet programov: 10
  • Počet súprav riadu: 14

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Umývačka riadu s QuickPowerWash

Ak hľadáte umývačku riadu, ktorá dokáže kvalitne umyť aj veľké množstvo riadu, tak určite vstavaná umývačka riadu Miele G 7100 SC W. Na jeden umývací cyklus účinne umyje až 14 obedových súprav. Pre túto výhodnú kapacitu je umývačka vhodná aj do väčších rodín. Bez problémov a maximálne efektívne umyje aj veľké množstvo riadu. S 3D MultiFlex zásuvkou vám ponúka maximálny komfort. Ponúka množstvo užitočných funkcií.

  • QuickPowerWash - umyje riad za menej ako hodinu s dokonalým výsledkom.
  • Sušenie AutoOpen - automaticky pootvorí dvere po ukončení programu.
  • Umýva výhradne čistou vodou
  • Dvierka ComfortClose majú mimoriadne ľahké otváranie a zatváranie
  • ExtraComfort - ponúka flexibilné a bezpečné košové vybavenie

Technológia Eco Power

Inovatívny prívod vody zabezpečuje úsporné umývanie. V programe ECo dosahuje spotreba vody 8,9 l. Vďaka tomu sa aj pri nahrievaní spotrebuje menej energie. Úsporu vody zabezpečuje inteligentne vytvorený prívodný systém a nový efektívny filtračný systém. Dodatočná izolácia navyše znižuje tepelné straty a tým aj množstvo energie, ktorá je potrebná pre ohrev vody.

Vylepšená 3D príborová zásuvka pre maximálny komfort

Vďaka vylepšenej inteligentnej 3D MultiFlex príborovej zásuvke, ktorú je možné nastaviť na šírku, hĺbku aj výšku, je možné prispôsobiť vnútorný priestor každej situácii podľa naplnenia umývačky. Takto môžete umyť a jednoducho umiestiť aj rozmernejšie časti príboru ako napr. šľahače alebo naberačky a šetrne ich umyť a naviac aj malý riad ako sú šálky na espresso. Zásuvka je zložená z jedného zníženého stredového dielu a dvoch bočných častí. Ľavú je možné posunúť doprava, čím vzniká priestor pre vysoké vínové poháre v hornom koši. Do pravej časti, ktorá sa dá znížiť je možné pohodlne umiestniť príbor a malý riad.

Košové vybavenie FlexLine

Inteligentné košové vybavenie FlexLine ponúka usporiadanie rôznych druhov riadu. Akýkoľvek riad je možné vhodne umiestniť vďaka inteligentným možnostiam. Nápadná elegantná rokoväť sa postará o bezpečnú manipuláciu s košmi z každého uhla. Šálky je možné bezpečne umiestniť v držiaku na šálky FlexCare. Misky sa dajú pohodlne uložiť do dvojdielneho sklápacieho hrebeňového držiaka. Poháre na víno sa vkladajú do mäkkej ochrannej silikónovej podložky.

QuickPowerWash

Umývací program QuickPowerWash a jemu prispôsobené tablety do umývačky UltraTabs Multi dosahujú najlepšie výsledky umývania a sušenia bežne zašpineného riadu už za 58 minút, rovnako aj s PowerDiskom. Špeciálne vyvinuté tablety sa rozpustia už za 2–3 minúty. Vďaka tomu prebehne čistiaci proces hneď na začiatku umývacieho programu. Výsledok: trieda čistiaceho výkonu A.

Umývanie s čerstvou vodou so spotrebou 6 l

Zabudovateľná umývačka riadu Miele umýva výlučne s čerstvou vodou a v programe Automatika so spotrebou vody už od 6 litra - je to výrazne menej ako jedno naplnené umývadlo. Spoločnosť Miele znížila spotrebu vody za posledných 30 rokov o 85 %. Aj spotreba elektrickej energie klesla na najlepšie hodnoty.

Prípojka teplej vody

Umývačka riadu Miele sa dá pripojiť k prípojke teplej vody s teplotou až 60 °C. Vďaka tomu môžete znížiť spotrebu elektrického prúdu až o 50 % a skrátiť čas potrebný na umytie až o 10 %. V programe ECO klesne spotreba energie umývačky riadu.

Eco Feedback

Umývačka riadu Miele umožňuje ekologické umývanie. Predpokladaná spotreba vody a energie je zobrazovaná na displeji, ihneď po zvolení programu. Funkcia Eco Feedback umožňuje rozhodnúť sa pre ekologicky optimálny variant. Po ukončení programu je možné si reálne hodnoty spotreby zobraziť.

Umývajte poháre šetrne

Funkcia Brilliant GlassCare zabezpečuje, že poháre budú vždy dokonale čisto umyté. Jemný program ich umyje pri teplote 45°C.  Poháre na víno umiestnite do stojana na poháre FlexCare so silikónovými podložkami. Na konci programu sa dvierka umývačky automaticky pootvoria vďaka funkcii AutoOpen. Poháre tak budú dokonale vysušené bez potreby dodatočného leštenia. Optimálne prispôsobené čistiace prostriedky s formulou pre ochranu skla sa o ne dokonale postarajú.

Pripojené súbory

MIELE G 7100 SC W,návod [*.pdf, 3.94 MB] IL_SK_2060950 [*.pdf, 98 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Maximálna hlučnosť: 43 dB
Počet programov: 8
Počet súprav riadu: 14
iTrieda energetickej účinnosti 2021: C

Ďalšie vlastnosti

Značka: Miele
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 59,8 cm
Výška: 84,5 cm
Hĺbka: 60 cm
Hmotnosť: 56 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 43 dB

Funkcie

iDetská poistka: Áno
Počet programov: 8
iOdložený štart: Áno
Doba cyklu: 215 min.
iAquaStop funkcia: Áno
Počet súprav riadu: 14
AquaSensor funkcia: Áno
Indik. zostávajúceho času: Áno

Energetické údaje

Spotreba vody na cyklus: 8,9 L
Celková spotreba: 0,75 kWh
Trieda účin.sušenia: A
Ročná spotreba energie: 213 kWh
Ročná spotreba vody: 2492 L
iTrieda energetickej účinnosti 2021: C
Spotreba elektrickej energie na 100 cyklov: 74 kWh

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Špecifické vlastnosti

iPatentovaná 3D príborová zásuvka: Áno
iQuickPowerWash: Áno
iSušenie AutoOpen: Áno

Ostatné

Kód produktu: 84221100

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore