Miele G 7310 SC S AutoDos

Maximálna hlučnosť: 42 dB, Počet programov: 10, Počet súprav riadu: 14, Trieda energetickej účinnosti 2021: C. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Smart umývačka riadu Miele G 7310 SC S AutoDos v nerezovom prevedení má automatické dávkovanie AutoDos s integrovaným PowerDiskom. Automatické dávkovanie ponúka dokonalé výsledky vďaka premyslenému čistiacemu systému. Ovládať ju je možné pomocou dotykového ovládania alebo nadiaľku prostredníctvom mobilného zariadenia pripojeného k Wi-Fi. Na jedno naplnenie umyje až 14 súprav riadu. Ponúka 10 umývacích programov, z ktorých si každý vyberie ten najvhodnejší. Sušenie AutoOpen na konci umývacieho programu automaticky pootvorí dvierka. Košové vybavenie ExtraComfort umožňuje komfortné a jednoduché nastavovanie a flexibilné možnosti umiesnenia riadu. Príbor je možné pohodlne uložiť v príborovej zásuvke 3D MultiFlex, v umývacích košoch sú držiaky na poháre FlexCare a nadstavec na šálky FlexCare.

Umývačka riadu AutoDos s PowerDiskom

Ak hľadáte umývačku riadu, ktorá dokáže kvalitne umyť aj veľké množstvo riadu, tak určite vstavaná umývačka riadu Miele G 7310 SC S AutoDos. Na jeden umývací cyklus účinne umyje až 14 obedových súprav. Pre túto výhodnú kapacitu je umývačka vhodná aj do väčších rodín. Bez problémov a maximálne efektívne umyje aj veľké množstvo riadu vďaka inovatívnemu automatickému dávkovaniu s dokonalým výsledkom. AutoDos je prvým automatickým dávkovaním na svete s integrovaným systémom PowerDisk. Umývačka riadu a práškový granulát v sebe spájajú dokonale zladený systém dávkovania v optimálnom čase. PowerDisk vydrží v priemere 20 umývacích cyklov (v programe ECO 50 °C). Jednoducho si ju raz naprogramujte a umývačka sama automaticky umyje riad vďaka funkcii AutoStart.

  • Programy: ECO, Automatika, Intenzívny 75°C, Normálny 60°C, Jemný, QuickPowerWash, Hygiena, Solárny úsporný, Extra tichý 40 dB, Starostlivosť o prístroje

Technológia Eco Power

Inovatívny prívod vody zabezpečuje úsporné umývanie. V programe ECo dosahuje spotreba vody 8,9 l. Vďaka tomu sa aj pri nahrievaní spotrebuje menej energie. Úsporu vody zabezpečuje inteligentne vytvorený prívodný systém a nový efektívny filtračný systém. Dodatočná izolácia navyše znižuje tepelné straty a tým aj množstvo energie, ktorá je potrebná pre ohrev vody.

Naprogramované spustenie pomocou aplikácie

S funkciou autostart môže byť vaša umývačka riadu naprogramovaná pomocou aplikácie tak, že sa automaticky spustí vo vopred nastavený čas. Vďaka AutoDos a PowerDisku je vždy k dispozícii dostatok umývacieho prostriedku, takže prístroj môže pracovat samostatne. To eliminuje potrebu spustenia prístroja ručne alebo pomocou aplikácie. Dokonca aj opomenutie spustiť program a teda nedostatok čistého riadu už vďaka tomu patrí minulosti.

Vylepšená 3D príborová zásuvka pre maximálny komfort

Vďaka vylepšenej inteligentnej 3D MultiFlex príborovej zásuvke, ktorú je možné nastaviť na šírku, hĺbku aj výšku, je možné prispôsobiť vnútorný priestor každej situácii podľa naplnenia umývačky. Takto môžete umyť a jednoducho umiestiť aj rozmernejšie časti príboru ako napr. šľahače alebo naberačky a šetrne ich umyť a naviac aj malý riad ako sú šálky na espresso. Zásuvka je zložená z jedného zníženého stredového dielu a dvoch bočných častí. Ľavú je možné posunúť doprava, čím vzniká priestor pre vysoké vínové poháre v hornom koši. Do pravej časti, ktorá sa dá znížiť je možné pohodlne umiestniť príbor a malý riad.

Košové vybavenie FlexLine

Inteligentné košové vybavenie FlexLine ponúka usporiadanie rôznych druhov riadu. Akýkoľvek riad je možné vhodne umiestniť vďaka inteligentným možnostiam. Nápadná elegantná rokoväť sa postará o bezpečnú manipuláciu s košmi z každého uhla. Šálky je možné bezpečne umiestniť v držiaku na šálky FlexCare. Misky sa dajú pohodlne uložiť do dvojdielneho sklápacieho hrebeňového držiaka. Poháre na víno sa vkladajú do mäkkej ochrannej silikónovej podložky.

QuickPowerWash

Umývací program QuickPowerWash a jemu prispôsobené tablety do umývačky UltraTabs Multi dosahujú najlepšie výsledky umývania a sušenia bežne zašpineného riadu už za 58 minút, rovnako aj s PowerDiskom. Špeciálne vyvinuté tablety sa rozpustia už za 2–3 minúty. Vďaka tomu prebehne čistiaci proces hneď na začiatku umývacieho programu. Výsledok: trieda čistiaceho výkonu A.

Umývanie s čerstvou vodou so spotrebou 6 l

Zabudovateľná umývačka riadu Miele umýva výlučne s čerstvou vodou a v programe Automatika so spotrebou vody už od 6 litra - je to výrazne menej ako jedno naplnené umývadlo. Spoločnosť Miele znížila spotrebu vody za posledných 30 rokov o 85 %. Aj spotreba elektrickej energie klesla na najlepšie hodnoty: V programe ECO dosahuje umývačka riadu Miele hodnotu spotreby len 0,83 kWh.

Prípojka teplej vody

Umývačka riadu Miele sa dá pripojiť k prípojke teplej vody s teplotou až 60 °C. Vďaka tomu môžete znížiť spotrebu elektrického prúdu až o 50 % a skrátiť čas potrebný na umytie až o 10 %. V programe ECO klesne spotreba energie umývačky riadu až na hodnotu 0,45 kWh.

Eco Feedback

Umývačka riadu Miele umožňuje ekologické umývanie. Predpokladaná spotreba vody a energie je zobrazovaná na displeji, ihneď po zvolení programu. Funkcia Eco Feedback umožňuje rozhodnúť sa pre ekologicky optimálny variant. Po ukončení programu je možné si reálne hodnoty spotreby zobraziť.

Automatické zatváranie dvierok

S funkciou Miele AutoClose sa umývačka riadu zatvorí automaticky a celkom jemne. Je to nielen pohodlné, ale aj elegantné – takmer magický moment každodennom živote. Stačí ľahký kontakt medzi dvierkami a prístrojom – a umývačka riadu sa s podporou motora zatvorí úplne sama.

Umývajte poháre šetrne

Funkcia Brilliant GlassCare zabezpečuje, že poháre budú vždy dokonale čisto umyté. Jemný program ich umyje pri teplote 45°C.  Poháre na víno umiestnite do stojana na poháre FlexCare so silikónovými podložkami. Na konci programu sa dvierka umývačky automaticky pootvoria vďaka funkcii AutoOpen. Poháre tak budú dokonale vysušené bez potreby dodatočného leštenia. Optimálne prispôsobené čistiace prostriedky s formulou pre ochranu skla sa o ne dokonale postarajú.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 42 dB
Počet programov 10
Počet súprav riadu 14
Trieda energetickej účinnosti 2021 C

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Miele G 7310 SC S AutoDos

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami