Miele G5210 SC BW


Maximálna hlučnosť: 45 dB, Počet programov: 5, Počet súprav riadu: 14, Trieda energetickej účinnosti 2021: C Viac info


Cena 1 019,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 20,38 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Umývačka riadu Miele G5210 SC BW s 3D MultiFlex príborovou zásuvkou pre maximálny komfort. Kapacita pre umývanie dosahuje 14 jedálenských súprav. Košové vybavenie umožňuje komfortné a jednoduché nastavovanie a flexibilné možnosti umiestnenia riadu. V umývacích košoch sú držiaky na poháre FlexCare a nadstavec na šálky FlexCare. Dvierka umývačky majú adaptér na zatváranie dvierok ComfortClose. Na konci umývacieho programu sa automaticky otvoria dvierka umývačky. Maximálna hlučnosť pri umývaní dosahuje 45 dB. Ovládací panel ponúka tlačidlá a 3-miestny 7-segmentový displej. Umývačka riadu Miele G5210 SC BW je možné pripojiť aj na prípojku teplej vody.

Umývačka s 3D príborovou zásuvkou pre dokonalý komfort

Ak hľadáte umývačku riadu, ktorá dokáže kvalitne umyť aj veľké množstvo riadu, tak určite umývačka riadu Miele G5210 SC BW. Na jeden umývací cyklus účinne umyje až 14 obedových súprav. Pre túto výhodnú kapacitu je umývačka vhodná aj do väčších rodín. Bez problémov a maximálne efektívne umyje aj veľké množstvo riadu a to so 100 % výsledkami. Vďaka inteligentnej 3D MultiFlex príborovej zásuvke, ktorú je možné nastaviť na šírku, hĺbku aj výšku. Je možné prispôsobiť vnútorný priestor každej situácii podľa naplnenia umývačky. Takto môžete umyť a jednoducho umiestiť aj rozmernejšie časti príboru ako napr. šľahače alebo naberačky a šetrne ich umyť.

Košové vybavenie FlexLine

Inteligentné košové vybavenie FlexLine ponúka usporiadanie rôznych druhov riadu. Akýkoľvek riad je možné vhodne umiestniť vďaka inteligentným možnostiam. Nápadná elegantná rokoväť sa postará o bezpečnú manipuláciu s košmi z každého uhla. Šálky je možné bezpečne umiestniť v držiaku na šálky FlexCare. Misky sa dajú pohodlne uložiť do dvojdielneho sklápacieho hrebeňového držiaka. Poháre na víno sa vkladajú do mäkkej ochrannej silikónovej podložky.

Technológia EcoPower 

V programe ECO je spotreba vody zredukovaná na 8,9 litra. Preto sa aj pri nahrievaní spotrebuje menej energie – a vy môžete profitovať z energeticky úspornej umývačky riadu. Úsporu vody umožňuje inteligentne vytvorený prívodný systém a nový, veľmi efektívny filtračný systém. Dodatočná izolácia znižuje tepelné straty, a tak aj množstvo energie potrebné na nahrievanie vody.

Umývanie s čerstvou vodou so spotrebou 6 l

Umývačka riadu Miele umýva výlučne s čerstvou vodou a v programe Automatika so spotrebou vody už od 6 litra - je to výrazne menej ako jedno naplnené umývadlo. Spoločnosť Miele znížila spotrebu vody za posledných 30 rokov o 85 %. Aj spotreba elektrickej energie klesla na najlepšie hodnoty: V programe ECO dosahuje umývačka riadu Miele hodnotu spotreby len 0,83 kWh.

Polovičná náplň

Vaša umývačka pri takmer všetkých programoch automaticky zisťuje množstvo riadu v umývacom priestore a prispôsobuje mu spotrebu vody. Vďaka automatickej detekcii naplnenia už nemusíte čakať, pokým bude umývačka riadu plne naložená.

Bezpečnosť

Na ochranu pred poškodením vodou sú všetky umývačky riadu Miele vybavené systémom Waterproof. Ak sa však tento systém pokazí a vzniknú vecné škody, ste proti nim poistení – a to na 20 rokov. V rámci ručenia za ochranu pred vodou prevezmeme náklady za vzniknuté škody. Predpokladom je odborná inštalácia.

Prípojka teplej vody

Umývačka riadu Miele sa dá pripojiť k prípojke teplej vody s teplotou až 65 °C. Vďaka tomu môžete znížiť spotrebu elektrického prúdu až o 50 % a skrátiť čas potrebný na umytie až o 10 %. V programe ECO klesne spotreba energie umývačky riadu až na hodnotu 0,45 kWh.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 45 dB
Počet programov 5
Počet súprav riadu 14
Trieda energetickej účinnosti 2021 C

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Miele G5210 SC BW

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené