Miele G5260 SCVi ED

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
1 159,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 23,18 €
Elektronický informačný list

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Plne integrovaná umývačka riadu Miele G5260 SCVi ED 3D MultiFlex príborovou zásuvkou pre maximálny komfort. Kapacita pre umývanie dosahuje 14 jedálenských súprav. QuickPowerWash umožňuje umyť riad za menej ako hodinu a s programom EcoPower je spotreba vody redukovaná na 8,9 litrov. Košové vybavenie umožňuje komfortné a jednoduché nastavovanie a flexibilné možnosti umiestnenia riadu. V umývacích košoch sú držiaky na poháre FlexCare a nadstavec na šálky FlexCare. Dvierka umývačky majú adaptér na zatváranie dvierok ComfortClose. Na konci umývacieho programu sa automaticky otvoria dvierka umývačky. Maximálna hlučnosť pri umývaní dosahuje 45 dB. Plne integrovaný ovládací panel je umiestnený zhora, ponúka tlačidlá a 3-miestny 7-segmentový displej. Vstavanú umývačka riadu Miele G5260 SCVi ED je možné pripojiť aj na prípojku teplej vody.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo

Trieda energetickej účinnosti 2021: C

Zvážte aj tento produkt

Miele G 7100 Sci ED Miele G 7100 Sci ED

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Na objednávku
 

1 399,00 €

Vstavaná umývačka riadu Miele G 7100 Sci ED s 3D príborovou zásuvkou pre najvyšší komfort. V umývačke riadu môžete naraz umyť 14 jedálenských súprav. Vďaka funkcii pripojenia na teplú vodu môžete znížiť spotrebu elektrickej energie. Veľký a prehľadne členený ovládací panel s praktickým informačným displejom. Na ňom sa zobrazujú všetky potrebné informácie, ako je napríklad čas zostávajúci do dokončenia aktuálne bežiaceho programu. Maximálna hladina hluku, ktorú táto umývačka dosahuje, je 43 dB, tak nemusíte mať najmenšie obavy, že by vás umývačka budila zo spánku alebo vás rušila pri sledovaní televízora. Nové usporiadanie spodného koša a inovatívny horný kôš ponúka rad funkcií. Svoje miesto si nájdu vysoké poháre aj objemné nádoby a výškovo nastaviteľné koše umožňujú vloženie neštandardne tvarovaných kusov riadu. Funkcia ComfortClose zase zabezpečí ľahké otváranie a zatváranie dverí. Umývačka riadu Miele príjemne doplní dizajn vašej kuchyne a postará sa o dôkladné umytie vášho riadu.

Základné parametre

  • Šírka: 59,8 cm
  • Maximálna hlučnosť: 43 dB
  • Počet súprav riadu: 14

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Umývačka riadu s QuickPowerWash

Ak hľadáte umývačku riadu, ktorá dokáže kvalitne umyť aj veľké množstvo riadu, tak určite plne integrovaná umývačka riadu  Miele G5260 SCVi ED. Svojím velkým priestorom ponúkne ešte viac miesta v hornom koši na objemnejší riad alebo na vysoké poháre. Na jeden umývací cyklus účinne umyje až 14 obedových súprav. Pre túto výhodnú kapacitu je umývačka vhodná aj do väčších rodín. Bez problémov a maximálne efektívne umyje aj veľké množstvo riadu. O dokonalé sušenie riadu sa postará funkcia AutoOpen - na konci umývacieho programu sa automaticky otvoria dvierka umývačky.

Vstavaná umývačka s 3D príborovou zásuvkou pre dokonalý komfort

Vďaka inteligentnej 3D MultiFlex príborovej zásuvke, ktorú je možné nastaviť na šírku, hĺbku aj výšku. Je možné prispôsobiť vnútorný priestor každej situácii podľa naplnenia umývačky. Takto môžete umyť a jednoducho umiestiť aj rozmernejšie časti príboru ako napr. šľahače alebo naberačky a šetrne ich umyť.

Košové vybavenie FlexLine

Inteligentné košové vybavenie FlexLine ponúka usporiadanie rôznych druhov riadu. Akýkoľvek riad je možné vhodne umiestniť vďaka inteligentným možnostiam. Nápadná elegantná rokoväť sa postará o bezpečnú manipuláciu s košmi z každého uhla. Šálky je možné bezpečne umiestniť v držiaku na šálky FlexCare. Misky sa dajú pohodlne uložiť do dvojdielneho sklápacieho hrebeňového držiaka. Poháre na víno sa vkladajú do mäkkej ochrannej silikónovej podložky.

Technológia EcoPower 

V programe ECO je spotreba vody zredukovaná na 8,9 litra. Preto sa aj pri nahrievaní spotrebuje menej energie – a vy môžete profitovať z energeticky úspornej umývačky riadu. Úsporu vody umožňuje inteligentne vytvorený prívodný systém a nový, veľmi efektívny filtračný systém. Dodatočná izolácia znižuje tepelné straty, a tak aj množstvo energie potrebné na nahrievanie vody.

QuickPowerWash

Umývací program QuickPowerWash a jemu prispôsobené tablety do umývačky UltraTabs Multi dosahujú najlepšie výsledky umývania a sušenia bežne zašpineného riadu už za 58 minút, rovnako aj s PowerDiskom. Špeciálne vyvinuté tablety sa rozpustia už za 2–3 minúty. Vďaka tomu prebehne čistiaci proces hneď na začiatku umývacieho programu. Výsledok: trieda čistiaceho výkonu A.

Umývanie s čerstvou vodou 

Plne integrovaná umývačka riadu Miele umýva výlučne s čerstvou vodou a v programe Automatika so spotrebou vody už od 6 litra - je to výrazne menej ako jedno naplnené umývadlo. Spoločnosť Miele znížila spotrebu vody za posledných 30 rokov o 85 %. Aj spotreba elektrickej energie klesla na najlepšie hodnoty: V programe ECO dosahuje umývačka riadu Miele hodnotu spotreby len 0,83 kWh.

Poloviční náplň

Vaše myčka při téměř všech programech automaticky zjišťuje množství nádobí v mycím prostoru a přizpůsobuje mu spotřebu vody. Díky automatické detekci naplnění už nemusíte čekat, dokud bude myčka plně naložená.

Bezpečnosť

Na ochranu pred poškodením vodou sú všetky umývačky riadu Miele vybavené systémom Waterproof. Ak sa však tento systém pokazí a vzniknú vecné škody, ste proti nim poistení – a to na 20 rokov. V rámci ručenia za ochranu pred vodou prevezmeme náklady za vzniknuté škody. Predpokladom je odborná inštalácia.

Prípojka teplej vody

Umývačka riadu Miele sa dá pripojiť k prípojke teplej vody s teplotou až 65 °C. Vďaka tomu môžete znížiť spotrebu elektrického prúdu až o 50 % a skrátiť čas potrebný na umytie až o 10 %. V programe ECO klesne spotreba energie umývačky riadu až na hodnotu 0,45 kWh.

Pripojené súbory

Miele G5260 SCVi ED_návod [*.pdf, 4.11 MB] IL_SK_2071558 [*.pdf, 98.15 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 59,8 cm
Maximálna hlučnosť: 45 dB
Počet súprav riadu: 14
iTrieda energetickej účinnosti 2021: C

Ďalšie vlastnosti

Značka: Miele
iSmart: Nie
Model: G5260 SCVi ED
Dĺžka hadice: 1,5 m
Dĺžka odvodovej hadice: 1,5 m

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 59,8 cm
Výška: 80,5 cm
Hĺbka: 57 cm
Hmotnosť: 44 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: spotrebič, návod

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 45 dB

Konektivita

Dĺžka kábla: 1,7 m

Ďalšie parametre

iTrieda energ.účinnosti: NEW 2021
iSmart (ovládanie mobilom): Nie
Spotreba elektrickej energie na 100 cyklov: 74 kWh

Funkcie

iDetská poistka: Nie
Počet programov: 5
iOdložený štart: Áno
Doba cyklu: 238 min.
iAquaStop funkcia: Áno
Počet súprav riadu: 14
Indik. zostávajúceho času: Áno

Energetické údaje

Spotreba vody na cyklus: 8,9 L
Trieda účin.sušenia: A
iTrieda energetickej účinnosti 2021: C

Špecifické vlastnosti

iPatentovaná 3D príborová zásuvka: Áno
iQuickPowerWash: Áno
iSušenie AutoOpen: Áno

Ostatné

Kód produktu: 84221100

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore