Miele G5430 SC BW


Umývačka riadu, Energetická trieda F, Kapacita 9 súprav riadu, Spotreba energie: 78 kWh na 100 cyklov, Maximálna hlučnosť: 45 dB, Spotreba vody 8 na umývací cyklus, Počet programov: 5, AquaStop funkcia, Výška: 8,45 cm, Šírka: 44,8 cm, Hĺbka: 60 cm. Viac info


Cena 639,99 €

Zľava 9 % z predchádzajúcej ceny: 699,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 12,80 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Umývačka riadu Miele G5430 SC BW s príborovou zásuvkou. Kapacita pre umývanie dosahuje 9 jedálenských súprav. Košové vybavenie umožňuje komfortné a jednoduché nastavovanie a flexibilné možnosti umiestnenia riadu. Dvierka umývačky majú adaptér na zatváranie dvierok ComfortClose. Umývačka disponuje s ukazovateľom zostatkového času a predvoľbou štartu až 24 hodín. Ovládací panel ponúka tlačidlá a 3-miestny 7-segmentový displej. Maximálna hlučnosť pri umývaní dosahuje 45 dB. Umývačka riadu Miele G5430 SC BW je možné pripojiť aj na prípojku teplej vody.

Umývačka s príborovou zásuvkou 

Ak hľadáte umývačku riadu, ktorá dokáže kvalitne umyť, tak určite umývačka riadu Miele G5430 SC BW. Na jeden umývací cyklus účinne umyje až 9 obedových súprav. Pre túto výhodnú kapacitu je umývačka vhodná do menších rodín. Bez problémov a maximálne efektívne umyje riad a to so 100 % výsledkami. Umývačka disponuje s ukazovateľom zostatkového času a predvoľbou štartu až 24 hodín. 

Príborová zásuvka

Zásuvka na príbor ponúka množstvo výhod: Všetky diely príboru sú uložené samostatne a nemôžu sa poškriabať. Nečistoty sa odstránia bez zvyšku a príbor sa perfektne vysuší. Okrem toho sa dá pohodlne a hygienicky vybrať.

Výškovo nastaviteľný horný kôš

V prípade všetkých umývačiek riadu Miele sa dá horný kôš ľahko výškovo nastaviť – aj do šikmej polohy. Možných je celkovo 9 polôh. Vďaka tomu môžete vnútorný priestor umývačky vždy optimálne využiť.

Predvoľba štartu

S časovou predvoľbou sa dá spustenie programu na želanie naprogramovať až 24 hodín vopred. Vďaka tomu sa môže umývačka riadu zapnúť vtedy, keď si to želáte a môžete tak využiť priaznivé sadzby za elektrický prúd (nočný prúd).

Umývanie s čerstvou vodou 

Umývačka riadu Miele umýva výlučne s čerstvou vodou a v programe Automatika so spotrebou vody už od 6,5 litra - je to výrazne menej ako jedno naplnené umývadlo. Spoločnosť Miele znížila spotrebu vody za posledných 30 rokov o 85 %. Aj spotreba elektrickej energie klesla na najlepšie hodnoty: V programe ECO dosahuje umývačka riadu Miele hodnotu spotreby len 0,83 kWh.

Poloviční náplň

Vaša umývačka pri takmer všetkých programoch automaticky zisťuje množstvo riadu v umývacom priestore a prispôsobuje mu spotrebu vody. Vďaka automatickej detekcii naplnenie už nemusíte čakať, kým bude umývačka plne naložená.

Bezpečnosť

Na ochranu pred poškodením vodou sú všetky umývačky riadu Miele vybavené systémom Waterproof. Ak sa však tento systém pokazí a vzniknú vecné škody, ste proti nim poistení – a to na 20 rokov. V rámci ručenia za ochranu pred vodou prevezmeme náklady za vzniknuté škody. Predpokladom je odborná inštalácia.

Prípojka teplej vody

Umývačka riadu Miele sa dá pripojiť k prípojke teplej vody s teplotou až 65 °C. Vďaka tomu môžete znížiť spotrebu elektrického prúdu až o 50 % a skrátiť čas potrebný na umytie až o 10 %. V programe ECO klesne spotreba energie umývačky riadu až na hodnotu 0,45 kWh.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 45 dB
Počet programov 5
Počet súprav riadu 9
Trieda energetickej účinnosti F

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Miele G5430 SC BW

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami