Miele G6060 SCVi Jubilee vystavený kus s plnou zárukou

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
975,00 €

Pôvodná cena 1 219,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 19,50 €

Doprava zadarmo

Produkt je možné rezervovať v predajni

Rezervuj v predajni

Vystavený kus
Termíny doručenia

Nákup len v predajni

POPIS PRODUKTU

Miele G6060 SCVi Jubilee vstavaná umývačka riadu je mimoriadne úsporná s triedou energetickej účinnosti A+++. Do tejto skvelej umývačky riadu sa zmestí 14 súprav riadu. Umývačka sa vyrába v štandardnej šírke 60 cm. Veľkou výhodou je patentovaná 3D príborová zásuvka, ktorá je schopná prispôsobiť svoju šírku, výšku, ale aj hĺbku. Horné a spodné koše sú ExtraComfort. Počas jedného umývacieho cyklu spotrebuje umývačka len 6,5 litra vody. Pre dokonalé načasovanie môžete využiť časovú predvoľbu začiatku umývania až 24 hodín s indikáciou zostatkového času. Umývačka je vybavená systémom Waterproof, vďaka ktorému nemusíte riešiť škody spôsobené vodou. V ponuke je aj množstvo ďalších praktických funkcií, ktoré vám prinesú do kuchyne maximálny komfort.

Zobraziť celý popis

 • Výpredaj − 20 %
 • Doprava zadarmo

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Odvoz starého spotrebiča Odvoz starého spotrebiča

  Ak si kúpite u nás nový spotrebič a chcete sa starého zbaviť, zabezpečíme vám jeho ekologické zlikvidovanie.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Zobrazit všetky služby pre produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Najlepšia energetická účinnosť

Energetický štítok vás informuje o hospodárnosti a výkone vašej umývačky riadu. Spotrebič spája najlepšie výsledky čistenia a sušenia s extrémne nízkou spotrebou elektrického prúdu a vody: trieda energetickej účinnosti A+++, ročná spotreba energie: 237 kWh, ročná spotreba vody: 2 716 litrov, trieda účinnosti sušenia: A. Najlepšie výsledky pri nízkej spotrebe. 

Polovičné naplnenie

S automatickým rozpoznaním naplnenia umývačka Miele automaticky zistí stav naplnenia umývacieho priestoru a patrične prispôsobí spotrebu vody a elektrickej energie. Vďaka tejto automatickej funkcii nemusíte čakať, kým bude umývačka úplne plná.

Prípojka teplej vody

Umývačka riadu Miele sa dá pripojiť k prípojke teplej vody s teplotou až 60 °C. Vďaka tomu môžete znížiť spotrebu elektrického prúdu až o 50 % a skrátiť čas potrebný na umytie až o 10 %. V programe ECO klesne spotreba energie umývačky riadu až na hodnotu 0,45 kWh.

Umývanie s čerstvou vodou so spotrebou 6,5 l

Umývačka riadu Miele umýva výlučne s čerstvou vodou a v programe Automatika so spotrebou vody už od 6,5 litra - je to výrazne menej ako jedno naplnené umývadlo. Spoločnosť Miele znížila spotrebu vody za posledných 30 rokov o 85 %. Aj spotreba elektrickej energie klesla na najlepšie hodnoty: V programe ECO dosahuje umývačka riadu Miele hodnotu spotreby len 0,83 kWh.

Nová dimenzia starostlivosti o príbory

Inteligentnú 3D príborovú zásuvku Miele môžete nastavovať do šírky, hĺbky aj výšky a ideálne tak prispôsobiť aktuálnemu naplneniu riadom. Bez problémov a veľmi šetrne tak umyjete aj objemnejšie metličky na sneh či rôzne naberačky.Jednoduchým posunutím bočnej časti zásuvky vytvoríte v hornom koši dostatok miesta aj pre poháre na vysokej stopke. Už žiadne vyberania prebytočných častí zásuvky!

Sušenie AutoOpen

Na konci umývacieho programu sa dvierka umývačky automaticky pootvoria. Tak môže prenikať k riadu čistý vzduch a riad sa tak dokonale usuší. Vďaka špeciálnemu vedeniu vzduchu je vaša pracovná doska chránená pred vlhkosťou.

ComfortClose

Vychutnajte si mimoriadne ľahké otváranie a zatváranie dvierok Miele. Komfortné: dvierka zostanú stáť v každej želanej pozícii.

Časová predvoľba s ukazovateľom zostatku času

S 24-hodinovou časovou predvoľbou môžete umývačku riadu spustiť vtedy, keď chcete a využiť tak priaznivé sadzby za elektrický prúd (nočný prúd). Ukazovateľ zostatkového času odpočítava dobu chodu programu a zobrazuje, ako dlho bude zvolený program ešte trvať. Tak ste vždy informovaní o stave programu umývačky riadu.

Košové vybavenie Comfort

Rukoväte koša, funkčne nové prevedenie koša, ako aj množstvo funkcií v hornom koši: Umývačka riadu Miele ponúka novú éru košového vybavenia.

Košové vybavenie ExtraComfort

Rukoväte na košoch, sklopný hrebeňový rad spodného koša (vpravo), výškovo nastaviteľný držiak na poháre v spodnom koši (na bočnej strane vzadu).

Optimálne miesto pre každý riad

V novej jedinečnej zóne MultiComfort môžete umývať veľké taniere (až do priemeru 35 cm) v troch radoch. Rovnako tu nájdu miesto dosky na krájanie, servírovacie tácky a misy či pivové poháre. Pokiaľ vás čakajú veľké hrnce či pekáče, je možné celý spodný kôš prestavať do jednej rovnej plochy.

Výškovo nastaviteľný horný kôš

Horný kôš sa dá ľahko výškovo nastaviť – aj do šikmej polohy. Možných je celkovo 9 polôh. Vďaka tomu môžete vnútorný priestor umývačky vždy optimálne využiť.

Systém Waterproof

Na ochranu pred poškodením spôsobeným vodou je umývačka riadu Miele vybavená systémom Waterproof. Miele preberá za systém Waterproof pri odbornej inštalácii záruku - po celú dobu životnosti umývačky riadu.

Perfect GlassCare

Mäkká voda podporuje dôkladné umytie riadu, je však agresívna voči pohárom. Preto je umývačka riadu Miele vybavená technológiou Perfect GlassCare. Táto technológia zabezpečuje šetrnú starostlivosť o vaše poháre – aby ste sa z nich mohli dlho tešiť.

SensorDry

Teplota vzduchu v kuchyni a množstvo riadu v umývačke môžu ovplyvniť proces sušenia. V programe Automatika zabezpečí SensorDry optimálny výsledok sušenia aj pri nie práve ideálnych podmienkach.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 59,8 cm
Maximálna hlučnosť: 44 dB
iTrieda energ.účinnosti: A +++
Počet programov: 6
iOdložený štart: Áno
Spotreba vody na cyklus: 9,7 L
Trieda účin.sušenia: A
Počet súprav riadu: 14
Indik. zostávajúceho času: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Miele
Dĺžka prívodnej hadice: 1,5 m
iSmart: Nie
Dĺžka hadice: 1,5 m
Dĺžka odvodovej hadice: 1,5 m

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 59,8 cm
Výška: 80,5 cm
Hĺbka: 57 cm
Hmotnosť: 44 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 44 dB

Konektivita

Dĺžka kábla: 1,7 m

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A +++
Spotreba vody na cyklus: 9,7 L
Trieda účin.sušenia: A

Funkcie

iDetská poistka: Áno
Počet programov: 6
iOdložený štart: Áno
Počet súprav riadu: 14
Indik. zostávajúceho času: Áno

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Špecifické vlastnosti

iPatentovaná 3D príborová zásuvka: Áno
iSušenie AutoOpen: Áno

Ostatné

Kód produktu: 84221100

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore