Miele G6895SCViXXL

0% úrok pri splátkach na 10 mesiacov.
Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
1 860,00 €

Pôvodná cena 2 189,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Pri nákupe produktu získate extra hodnotu bodov 74,40 €

Doprava zdarma

Doporučujeme tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Vstavaná umývačka riadu Miele G6895SCViXXL v šírke 60 cm s kapacitou pre umývanie 14 obedových súprav a funkciou Knock2open. Zaradená je do energetickej triedy A+++ - 20 % .Ovládanie je umiestnené zhora komfortným jednoriadkovým textovým displejom s ukazovateľom zostatkového času. Umývačka disponuje adaptérom na zatváranie dvierok AutoClose. K dispozícii je možnosť polovičného naplnenia a odloženého štartu až o 24 hodín. Komfortnú obsluhu zabezpečujú štyri LED diódy osvetľujúce vnútorný priestor, dvierka ComfortClose, patentované sušenie AutoOpen, patentovaný zásobník na soľ vo dvierkach. Navyše máte možnosť prepojiť smart umývačku prostredníctvom Wi-Fi so svojím mobilným telefónom alebo tabletom a ovládať ju tak nadiaľku. Vnútorné vybavenie tvoria koše MaxiComfort: výškovo nastaviteľný horný kôš s ergonomickými rukoväťami, zóna MultiComfort v spodnom koši a patentovaná 3D príborová zásuvka+. Umývačka Miele G6895SCViXXL ponúka 11 umývacích programov.

Zobraziť celý popis

 • Výpredaj − 15 %
 • Doprava zdarma
 • 4% späť na NAY Extra kartu

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Hore

Popis produktu

 

 

 

Prednosti umývačky

Vstavaná smart umývačka riadu Miele G6895SCViXXL vás prekvapí svojimi prednosťami. Zaradená je do najlepšej energetickej triedy A+++ - 20 % vďaka EcoTech tepelnému akumulátoru. Umývačka umýva s čerstvou vodou so spotrebou vody už od 6,5 l. Vnútorné košové vybavenie MaxiComfort prichádza s praktickými nastaviteľnými prvkami a patentovanou 3D príborovou zásuvkou. Vnútotný priestor je navyše kompletne osvetlený 4 LED diódami. Po ukončení umývacieho programu sa dvierka umývačky otvoria vďaka patentovanému sušeniu AutoOpen. Váš riad sa tak dokonale vysuší. Funkcia Knock2open vyzdvihuje umývačky Miele a ponúka tak dokonalé riešenie pre interiéry bez rukovätí. Dvojitým zaklopaním na čelné dvierka plne integrovanej umývačky riadu sa dvierka otvoria pomocou rafinovaného mechanizmu asi na 10 cm samostatne. Umývačka ponúka 11 umývacích programov.

 • ECO    
 • Automatika    
 • Intenzívny 75°C    
 • Štandard 55°C    
 • Jemný    
 • QuickPowerWash    
 • Hygiena    
 • Solárny úsporný    
 • Extra tichý 38 dB(A)    
 • Bez horného koša 65°C    
 • Program na čistenie prístroja   

Smart umývačka vždy pod kontrolou

S inteligentnou funkciou MobileControl máte vašu smart umývačku pod kontrolou aj na cestách alebo v práci. Prostredníctvom prepojenia smartfónu alebo tabletu pomocou Wi-Fi môžete vašu umývačku kontrolovať a ovládať. Aplikácia Miele@mobile vám umožní nezávisle od toho, kde sa nachádzate navolenie a spustenie programu. Keď sa vrátite domov, vaša umývačka už bude mať prácu ukončenú a riad vás bude čakať umytý.

Hospodárnosť

Vďaka možnosti pripojenia vstavanej smart umývačky k prípojke teplej vody môžete ušetriť až 50 % elektrického prúdu. Inteligentná umývačka šetrí vašu peňaženku pomocou funkcie EcoStart. Môžete využívať časovao variabilné sadzby energie a nechať umývačku vybrať za vás tú najpriaznivejšiu sadzbu za elektrickú energiu. Môžete si naprogramovať až 3 sadzby. Funkcia EcoFeedback vám na displeji zobrazí pri každej voľbe programu predpokladanú spotrebu. Môžete sa tak rozhodnúť pre najvýhodnejší variant. Možnosť polovičného naplnenia ponúka automatické rozpoznanie náplne umývačky a prispôsobí si tak optimálnu spotrebu vody a energie.

Komfort obsluhy

Vnútorné LED diódy komfortne osvetlia vnútorný priestor vašej inteligentnej umývačky žiarivým svetlom. Dokonale osvetlený pracovný priestor vám uľahčí vkladanie a vyberanie riadu. Mimoriadne jednoduché otváranie a zatváranie dvierok ComfortClose zabezpečí, že divierka zostanú stáť v želanej pozícii. 24 hodinová časová predvoľba umožňuje spustiť umývačku, vtedy, keď potrebuje a viete využiť priaznivú sadzbu za elektrický prúd. Patentované sušenie AutoOpen na konci umývacieho programu automaticky pootvorí dvierka. Patentovaný zásobník na soľ je umiestnený v dvierkach umývačky. Umožní vám pohodlné dopĺňanie bez potreby zohýbať sa a vyberať spodný kôš.

Vnútorné vybavenie

Košové vybavenie MaxiComfort prináša perfektne premyslené detaily s optimálnym miestom pre každý riad. Zóna MultiComfort v dolnom koši umožňuje umývať veľké taniere (do priemeru 35 cm) v troch radoch. Pre umývanie pekáčov, veľkých hrncov a plechov je možné celý spodný kôš vďaka sklopným častiam prestavať do rovnej plochy. Horný kôš je ľahko a komfortne výškovo nastaviteľný aj do šikmej polohy. K dispozícii je až 9 polôh. Ergonomické rukoväte uľahčujú manipuláciu pri vkladaní a vykladaní. Patentovaná 3D príborová zásuvka+ je variabilná a prispôsobí sa každej situácii. Vďaka sklopným hrebeňom vstrede získate viac miesta pre veľké kusy príborov, kuchynské nože alebo poháre so stopkou.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 67 cm
Maximálna hlučnosť: 41 dB
iTrieda energ.účinnosti: A +++
Počet programov: 11
iOdložený štart: Áno
Spotreba vody na cyklus: 9,9 L
Trieda účin.sušenia: A
Počet súprav riadu: 14
Indik. zostávajúceho času: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Miele
Dĺžka hadice: 1,5 m
Dĺžka odvodovej hadice: 1,5 m

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 67 cm
Výška: 97 cm
Hĺbka: 69 cm
Hmotnosť: 46 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 41 dB

Konektivita

Dĺžka kábla: 1,7 m

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A +++
Spotreba vody na cyklus: 9,9 L
Trieda účin.sušenia: A

Funkcie

iDetská poistka: Nie
Počet programov: 11
iOdložený štart: Áno
Počet súprav riadu: 14
Indik. zostávajúceho času: Áno

Ďalšie parametre

Technológia: Wifi
Smart (ovládanie mobilom): Áno

Špecifické vlastnosti

iPatentovaná 3D príborová zásuvka: Áno
iQuickPowerWash: Áno
iSušenie AutoOpen: Áno
iAutoClose: Nie
iKnock2open: Nie
iOsvetlenie BrilliantLight: Nie
iAutomatické dávkovanie AutoDos: Nie

Ostatné

Kód produktu: 84221100

Všetky parametre

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

Buďte prvý, kto vloží recenziu k tomuto produktu.

0%
zatiaľ nehodnotené

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore