Miele H 6800 BP BRWS

0 Pridaj vlastné hodnotenie (0)

Cena v predajni:

3 659,00 €

Rezervácia je zadarmo

Späť na NAY Extra kartu 73,18 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať

V predajniach nie je na sklade. Kde môžem produkt rezervovať?

Iba nákup v predajni

Cena v e-shope:

3 659,00 €

Doprava zdarma

Späť na NAY Extra kartu 73,18 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať

Na objednávku Kedy bude produkt v predajni?

Tie najvyšie nároky pri pečení vám ponúkne kvalitná vstavaná rúra Miele H 6800 BP BRWS. Spadá do energetickej triedy A+ a prináša nové možnosti v príprave jedál. Oceníte maximálny komfort pri obsluhe, požadovanú funkciu si nastavíte jedným dotykom prsta. K dispozícii je veľký priestor s objemom až 49 litrov. Ukazovateľ zostatkového času Vám dáva na známosť, kedy je mäso, ryba alebo iný pokrm hotový. Pýšiť sa tiež môže viac ako 100 programami. Dizajn spotrebiča sa vyznačuje jednoduchou eleganciou a kompaktnosťou. Vzhľadom sa tento model hodí do modernej kuchyne.

Zobraziť celý popis

Popis produktu

 

 

Jednoduché ovládanie

Rúru Miele H 6800 BP BRWS budete ovládať vďaka intuitívnemu dotykovému ovládaciemu panelu s TFT textovým displejom, ktorý zaistí pohodlné nastavovanie všetkých dôležitých funkcií. Stačí salen dotknúť jednotlivých polí alebo si rolovaním posunúť text na displeji. Množstvo funkcií sa dá navoliť jedným dotykom prsta. Centrálny displej s bielym textom a symbolmi na čiernom podklade sa stará o perfektnú čitateľnosť informácií.

Dokonalé funkcie

Skvelý pomocník do kuchyne ponúka dokonalé programy, ako automatické pečenie, rozmrazovanie, veľký gril, zapekanie, horúci vzduch plus, horné + spodné pečenie, intenzívne pečenie, spodné pečenie, grilovanie s cirkuláciou, praktický rýchloohrev a samozrejme nechýba ani klimatické pečenie (pridanie vlhkosti sa postará o neporovnateľne nadýchanejšie cesto a chrumkavú kôrku). Každý užívateľ si tak určite príde na svoje.

Vnútro rúry

Vnútorný objem spotrebiča je 49 litrov. Vysúvanie plechu zabezpečujú teleskopické plnovýsuvné pojazdy FlexiClip a pre vás to znamená pohodlnejšiu obsluhu rúry pri varení, pretože si plech pohodlne vysuniete von a skontrolujete stav pokrmu. Samozrejmou súčasťou je svetlo vnútri rúry.

Automatické programy

Elektronicky riadené programy umožňujú prípravu až 100 medzinárodných pokrmov a pečenie koláčov, chleba a hydiny s jednoducho perfektným výsledkom. Nie je potrebné nastavovať prevádzkový spôsob ani teplotu a dĺžku prípravy. Okrem toho môžete individuálne definovať mieru prepečenia. Vďaka špeciálnym automatickým programom pre prípravu pri nízkej teplote si môžete vychutnať perfektne pripravené pokrmy v kvalite najlepších reštaurácií.

Bezdrôtový pokrmový teplomer

Individuálne a na stupeň presná príprava rýb, mäsa a hydiny vďaka meraniu vnútornej teploty, vrátane ukazovateľa zostatkového času. Vďaka tomu viac nie je potrebné sledovanie procesu pečenia. Manipulácia s pokrmovým teplomerom je veľmi ľahká. To najlepšie: vždy je pripravený, pretože miesto uskladnenia sa nachádza priamo v dvierkach rúry na pečenie.

Špeciálne použitie

Pri každodennom živote v kuchyni nastanú situácie, ktoré sa podaria perfektne len vtedy, keď sa navolí konkrétna teplota, alebo keď v ohrevnom priestore panuje špeciálna klíma. Napríklad kysnutie cesta alebo sušenie ovocia.

Doprajte si minimálnu náročnosť

Pyrolýza je automatické samočistenie znečisteného ohrevného priestoru pri vysokých teplotách. Zdĺhavé čistenie alebo agresívne prostriedky na čistenie sú vďaka tomu minulosťou. V priebehu pyrolytického samočistenia dochádza k rozpadu všetkých zvyškov pokrmu na prach a k ich uvoľneniu z povrchu ohrevného priestoru. Pre spotrebu energie platí: tak veľa, ako je potrebné, tak málo, ako je to len možné.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iTrieda energ.účinnosti: A+
Celk.vnútor.kapacita rúry: 49 L
Gril: Áno
Celkový výkon rúry: 3500 W
Typ čistenia: Pyrolýzou
Teplovzdušná funkcia: Áno
Počet funkcií: 19

Ďalšie vlastnosti

Značka: Miele
Jednoduché čistenie: Áno
Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový
Počet skiel dvierok: 3

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 55,4 cm
Výška: 43,8 cm
Hĺbka: 54,7 cm
Hmotnosť: 38 Kg

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

Časovač: Áno
Gril: Áno
Typ čistenia: Pyrolýzou
Počet funkcií: 19

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A+

Rúra

Celk.vnútor.kapacita rúry: 49 L
Celkový výkon rúry: 3500 W
Teplovzdušná funkcia: Áno

Ďalšie parametre

Smart (ovládanie mobilom): Nie

Všetky parametre

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

Buďte prvý, kto vloží recenziu k tomuto produktu.

0%
zatiaľ nehodnotené

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore